محل تبلیغات شما

نتایج جستجو برای عبارت :

انتقام سخت شهادت قاسم سلیمانی

بنر لایه باز شهادت سردار قاسم سليماني
طرح بنر لایه باز شهاد سردار حاج قاسم سليماني در فرمت psd بوده و به صورت لایه باز در گروه طراحی پی اس دی پرینت تهیه و طراحی شده است که میتوانید در انواع چاپ بنر برای شهادت سردار حاج قاسم سليماني و . استفاده نمایید.
خرید و دانلود بنر لایه باز شهادت حاج قاسم سليماني در ادامه مطلب
پی اس دی پرینت - مرجع طرح لایه باز
طرح بنر لایه باز شهادت سردار قاسم سليماني
طرح بنر لایه باز شهادت سردار حاج قاسم سليماني در فرمت psd و به صورت لایه باز در گروه طراحی پی اس دی پرینت تهیه وطراحی شده است که می توانید در انواع سایزهای بنر برای شهادت حاج قاسم سليماني و یا انواع پوسترهای شهادت سردار سليماني و . استفاده نمایید.
خرید و دانلود بنر لایه باز شهادت سردار سليماني در ادامه مطلب
پی اس دی پرینت - مرجع طرح لایه باز
بنر لایه باز شهادت سردار سليماني
طرح لایه باز بنر برای شهادت سردار قاسم سليماني در فرمت psd بوده و به صورت لایه باز در گروه طراحی پی اس دی پرینت تهیه و طراحی شده است. شما می توانید این طرح را در انواع چاپ بنر شهادت سردار قاسم سليماني استفاده نمایید.
خرید و دانلود بنر لایه باز شهادت سردار سليماني در ادامه مطلب .
پی اس دی پرینت - مرجع طرح لایه باز
طرح بنر شهادت سردار قاسم سليماني
طرح بنر لایه باز شهادت سردار حاج قاسم سليماني در فرمت psd و به صورت لایه باز و به صوت افقی در گروه طراحی پی اس دی پرینت تهیه و طراحی شده است که می توانید در انواع بنرهای افقی برای شهادت سردار حاج قاسم سليماني استفاده و چاپ نمایید.
خرید و دانلود بنر لایه باز شهادت سردار قاسم سليماني در ادامه مطلب .
پی اس دی پرینت - مرجع طرح لایه باز
ماجرای شهادت سردار قاسم سليماني در عراق
سردار حاج قاسم سليماني سردار سپاه، بامداد امروز درپی حمله بالگردهای آمریکایی به شهادت رسید
ماجرا و جزئیات این خبر ر.رها دانلود دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
طرح بنر رایگان شهادت سردار سليماني
طرح بنر برای شهادت سردار حاج قاسم سليماني در فرمت psd و به صورت لایه باز در گروه طراحی پی اس دی پرینت تهیه و طراحی شده است که می توانید به صورت رایگان دانلود نموده و در انواع طرح های بنر برای شهادت سردار حاج قاسم سليماني و یا انواع پوسترهای شهادت سردار سليماني و . استفاده نمایید
دانلود رایگان بنر لایه باز شهادت سردار حاج قاسم سليماني در ادامه مطلب .
پی اس دی پرینت - مرجع طرح لایه باز
آخرین جزئیات از شهادت حاج قاسم سليماني از زبان خبرنگار صداوسیما مستقر در عراق

سردار سرلشکر قاسم سليماني فرمانده نیروی قدس سپاه به همراه ابومهدی المهندس معا.زهیر دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
سردار قاسم سليماني به شهادت رسید!
آمریکا نام عملیات بامداد امروز خود در نزدیکی فرودگاه بغداد که منجر به شهادت سردار قاسم سليماني شد، آذرخش کبود (بلو لایت.پرنیا دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
همسر سپهبد شهید حاج قاسم سليماني در واکنش به خبر شهادت سردار سرافراز اسلام گفت: آن‌قدر در کوه‌ها و بیابان‌ها به دنبال شهادت گشتی که آخر شهادت .بهین دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
ادعا شده است که خودروی در تصویر، همان خودرویی است که سردار قاسم سليماني و ابومهدی مهندس در زمان حمله موشکی آمریکا در آن بوده اند و به شهادت رسیده اند. کرگدن .پایا دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
قاسم سليماني کی بود وچرا به شهادت رسیدبه دستور ترامپ ریس جمهور آمریکا توسط هواپیما در فرودگاه بغداد کشور عراق مورد هدف قرار گرفت و جان داداسامی کشته شدگان حم.جانان دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
حاج قاسم سليماني فرمانده خستگی‌ناپذیر جبهه‌های حق علیه باطل سحرگاه امروز (13 دی‌ماه) در حمله بالگردهای آمریکایی به خودروی حامل وی در اطراف فرودگاه بغداد، شهد شیرین شهادت را سر کشید و به یاران شهیدش پیوست.
 
 مجله اینرنتی پویش
حاج قاسم سليماني فرمانده خستگی‌ناپذیر جبهه‌های حق علیه باطل سحرگاه امروز (13 دی‌ماه) در حمله بالگردهای آمریکایی به خودروی حامل وی در اطراف فرودگاه بغداد، شهد شیرین شهادت را سر کشید و به یاران شهیدش پیوست.
 
 مجله اینرنتی پویش
انتقامش به خدا از حججی سخت تر است
وای از مشت گره کرده ایرانی ها!
#انتقام_سخت
#ایران_در_آخرامان
#من_قاسم_سليماني_هستم
کانال تلگرام، سروش وایتا ظهور نز.پایا دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
بسم الله الرحمن الرحیم
ملت عزیز ایران!
سردار بزرگ و پرافتخار اسلام آسمانی شد. دیشب ارواح طیبه‌ی شهیدان، روح مطهر قاسم سليماني را در آغوش گرفتند. سالها مجاهدت مخلصانه و شجاعانه در میدانهای مبارزه با شیاطین و اشرار عالم، و سالها آرزوی شهادت در راه خدا، سرانجام سليماني عزیز را به این مقام والا رسانید و خون پاک او به دست شقی‌ترین آحاد بشر بر زمین ریخت. این شهادت بزرگ را به پیشگاه حضرت بقیة‌الله‌ارواحنافداه و به روح مطهر خود او تبریک
بسم الله الرحمن الرحیم
ملت عزیز ایران!
سردار بزرگ و پرافتخار اسلام آسمانی شد. دیشب ارواح طیبه‌ی شهیدان، روح
مطهر قاسم سليماني را در آغوش گرفتند. سالها مجاهدت مخلصانه و شجاعانه در
میدانهای مبارزه با شیاطین و اشرار عالم، و سالها آرزوی شهادت در راه خدا،
سرانجام سليماني عزیز را به این مقام والا رسانید و خون پاک او به دست
شقی‌ترین آحاد بشر بر زمین ریخت.
این شهادت بزرگ را به پیشگاه حضرت بقیة‌الله‌ارواحناه‌فداه و به روح
مطهر خود او تبریک
حاج قاسم سليماني شرط شهید شدن را اینگونه بیان می‌کند: "تا کسی شهید نبود شهید نمی‌شود. شرط شهید شدن شهید بودن است. اگر امروز کسی را دیدید که بو.پایا دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
منابع خبری از شهادت سردار حاج قاسم سليماني و «ابومهدی المهندس»، معاون الحشدالشعبی در حمله آمریکا به نزدیکی فرودگاه بغداد خبر دادند.
، مقام‌.پایا دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
جزییات خبر شهادت سردار قایم سليماني
خبر شهادت (ترور) سردار سرلشکر قاسم سليماني فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و ابومهدی المهندس معاون الحشد الشعبی در حمله آمریکایی‌ها در نزدیکی فرودگاه بغداد بسرعت تبدیل به مهمترین خبر در سطح رسانه های جهانی شد.
گیل فان | دنیای فیلم و سریال
اگر اکنون مدارس کشور های ایران سوریه و عراق در آرامش و امنیت هستند.مدیون دلاوری مردانی چون سردار حاج قاسم سليماني هستند.
شهادت سردار بزرگ حاج قاسم سليماني  تبریک وتسلیت عرض می کنیم و به روح آن عزیز سوگند یاد می کنیم که راهش را ادامه خواهیم داد.
سردار عزیز راهت ادامه دارد
 مدرسه با نشاط
دانلود مداحی وحید شکری لشکر ابن سعد ملعون کشته ابروان قاسم
شب شهادت امام رضا 1398جان نثاران امام زمان عج اللهنوحه شور
 
برای دانلود کلیک کنید
 
متن شعر مداحیلشکر ابن سعد ملعون کشته ابروان قاسمقدرت مجتبی تماما میان بازوان قاسمشمشیر می زند چه با تقدیر می زندیک ضربه دقیق با تاثیر می زنداون شیر است و روباهان در فرارعباس از جلال او تکبیر می زندالله الله به غیرت قاسمفوت و فن رسم حسن نمایان شدالله الله به قدرت قاسمیا قاسم بن الحسنخون حسن در
 
فیلم درخواست جوان جین‌پوش از حاج قاسم سليماني
فیلم درخواست جوان جین‌پوش از حاج قاسم سليماني
به گزارش مشرق، صفحه شهید مدافع حرم مصطفی صدرزاده در اینستاگرم فیلمی از سخنرانی سردار سليماني فرمانده سپاه قدس در اربعین شهادت مصطفی صدرزاده را منتشر کرد. دانلودمدافع حرم
صافی نیوز: درپی شهادت سردار پرافتخار حاج قاسم سليماني، حضرت آیت الله ‌ای فرمانده معظم کل قوا با صدور حکمی سردار سرتیپ پاسدار اسماعیل قاآنی را به فرماندهی نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی منصوب کردند.پایگاه خبری، تحلیلی صافی نیوز
رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیام مهمی شهادت سردار بزرگ و پرافتخار اسلام سپهبد حاج قاسم سليماني و همراهان ایشان بویژه مجاهد بزرگ ابومهدی المهندس را تبریک و تسلیت گفتند و با تأکید بر اینکه انتقام سختی در انتظار جنایتکاران حادثه دیشب خواهد بود، خاطرنشان کردند: خط جهاد و مقاومت با انگیزه مضاعف ادامه خواهد یافت،‌همه دلبستگان مقاومت خونخواه شهید سليماني هستند و ادامه مبارزه و دست یافتن به پیروزی نهایی کام قاتلان و جنایتکاران را تلخ تر خواهد
نمایش عکس در سایز بزرگ


شهادتت مبارک سردار دلهابه گزارش سایت خبری رسانه فرخزاد سردار
سرافراز اسلام حاج قاسم سليماني فرمانده نیروهای قدس سپاه پاسداران انقلاب
اسلامی بامداد امروز در طی حمله بالگرد‌های آمریکایی به فرودگاه بغداد در
کنار ابومهدی الهندس، پس از عمری مجاهدت  به درجه رفیع شهادت رسید.
مدیریت رسانه خبری فرخزاد شهادت سردار سرلشکر حاج قاسم سليماني سرباز رشید انقلاب و ولایت را به عموم ملت ایران تسلیت می‌گوید.
سایت روستای فر
کیوان خسروی، سخنگوی دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی با تسلیت شهادت غرورآفرین سردار سپهبد شهید حاج قاسم سليماني، فرمانده پرافتخار نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، اعلام کرد: از ساعاتی دیگر جلسه فوق‌العاده شورای عالی امنیت ملی برای بررسی اقدام جنایتکارانه حمله به خودرو سردار سليماني در بغداد که منجر به شهادت ایشان شد، برگزار می‌شود.اقتدار پایدار
خبرگزاری انگلیسی رویترز در گزارشی تقدیر مقامات عراقی از رشادت‌های سردار قاسم سليماني» فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران را منتشر کرد.خبرگزاری انگلیسی رویترز با انتشار گزارشی در خصوص سردار قاسم سليماني»، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران، به اظهارات مقامات سابق و کنونی عراقی در توصیف شخصیت سردار سليماني اشاره کرد.خبرگزاری رویترز» ضمن اشاره به شهرت سردار قاسم سليماني در ایران، در این گزارش در ح
***نسیم معرفت***
 
بسم الله القادر المتعال
 
انا لله و انا الیه راجعون
 
سردار حاج قاسم سليماني توسط آمریکایی ها  در عراق به شهادت رسید . او آسمانی بود و به آسمانیان پیوست .  شهادت سردارِ اخلاص و رزم و فداکاری مایه عزت و افتخار برای او و سبب رسوایی عاملان این جنایت خواهد بود .  انتقام
بسیار کوبنده و سختی در انتظار جنایتکاران آمریکاست .  شهادت این سردار
شجاع و وفادار و ولایتمدار و مُخلص را به حضرت بقیّة الله الأَعظم  امام
صبح روز جمعه 13 دی ماه سال 98 در پی حمله هوایی نیروهای آمریکایی در نزدیکی فرودگاه بغداد، سردار سپهبد پاسدار حاج قاسم سليماني فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران .پرتو دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
جانباز  و براد ر شهید علی آزاد خواجه داد
ما ضمن محکوم کردن شهادت سر دار بزرگ اسلام از نیرو های مسلح ایران انتظار داریم هم چنانکه آمریکا خودرا به هیچ قا عد ه بین المللی پایبند نمی داند  ماهم در همه جای دنیا پایگاهایش را مورد حمله قرار دهیم
خاندان کشتگر خواجه داد
هنگامی که شیطان بزرگ فرزندان و فر ماندهان ارشد ما را این چنین به شهادت می رساند انتظار این است که کشتن آمریکایی ها   از طرف ما بدون اصول و قواعد اجرا شود
خاندان علی
ای خبیثان بدانید شما نمی توانید با شهادت شعله های روشن  اسلام را خاموش کنید شهادت در اهداف و اصول ما بر قرار و استوار است مگر با اهل بیتمان چه کردید؟  ای دد منشان روز گار با مولایمان علی چه کردید؟ ای مشرکان شما همانانی هستید که درسال 61 هجری دستان خو د را با شهادت آل پیامبر آز موید کجایند آن همه کوکبه نیاکان و اجدادتان که در روز عاشورا و تا سوعا آفریدید  ؟ای بزهکاران شمایی که فرزندان و سر داران ما را 70 سال است با عناوین مختلف و با شیوه گو
سردار سرلشکر حاج قاسم سليماني فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پی حمله بالگرد‌های آمریکایی به فرودگاه بغداد به شهادت رسید.
در ادامه فیل.پوپک دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
                 در گذشت سردار پاسدار ولا مقام ، قاسم سليماني تسلیت باد .
 
 
*مراسم راهپیمایی بر ضد آمریکا امروز  بعد از نماز جمعه در سراسر کشور برگزار می گردد
 
 
 
روحش شاد و یادش جاوداناخبار پارسه
"وَلَاتَحسَبَنَّ الَّذینَ قُتِلُوا فِی سبیلِ اللّهِ أَمواتاً بَلْ أَحیاءٌ عِندَ رَبِّهِمْ یرزقونَ"
شهادت بزرگ مجاهد جبهه مقاومت حاج قاسم سليماني ر.دیانا دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
در پی شهادت سردار پرافتخار اسلام شهید سپهبد حاج قاسم سليماني و شهدای همراه او بویژه مجاهد بزرگ اسلام جناب آقای ابومهدی المهندس رهبر انقلاب پیامی صادر کردند.پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت‌ آیت‌الله ‌ای (KHAMENEI.IR) متن پیام را به شرح زیر منتشر کرد.janokherad.rozblog.com
مزار حضرت قاسم بن حسن (ع) زندگینامه و ازدواج حضرت قاسم ، تولد حضرت قاسم ،حضرت قاسم در عاشورا نام پدر: امام حسن(ع) نام مادر: رَمله (معروف به امّ ابی‌بکر) تاریخ ولادت: اوائل سال ۴۸ هجری قمری مدت عمر: ۱۳ سال (بعضی سن او را ۱۴ سال هم نوشته اند) تاریخ شهادت: عاشورای سال ۶۱ هجری قمری در کربلا قاتل: عمروبن سعد(نفیل) اَزُدی  محل دفن: کربلای معلیجزییات بیشتر : زندگینامه حضرت قاسم (ع) داستان ازدواج ،نحوه شهادت و مزاردرمسیر روشن
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین مطالب

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی