محل تبلیغات شما

نتایج جستجو برای عبارت :

ترامپ مانند شداد یزید است

مــــــــــــرگ بر آمریکای جنایتکار ترامپ مانند شــــــــداد و يزيد است به نزد اهــــــــــل عالم او پلید است به این باور که دارد ثروتــــــــــــی را سیه روزی به ظالم بس اکید است ترامپ و هر که با او و نشـری نباشد محکـــــــــم و مانند بید است سلیمانی به عالم زنـــــــــــده باشد مـــــــجاهد، را ه قرآن و شهید است ترامپ و دودمانش خـــــــــوارگشتند خـــــــــدا دارد نگاه حبل الورید است اگر مهلت به ظالم داده یــــــــــــزدان مکاف
ایا ترامپ کرو.نای خود را پنهان می کند او خوشحال است که تمام جهان کرونای بگیرند اما خودش عاری از کرونای باشد .در اینده ای نزدیک خواهیزم دید که ترامپ  سرطان دارد و سرطان خود را از کنگره ومردم جهان پنهان نموده است او زجر بسیار می کشد وپزشکان معتقدند که ترامپ در سال 2022 بعلت بیماری pasandingبه کما خواهد رفت. کابوسی که هر شب ترامپ رازجر می دهد بیماری خاص اوست. سواد آموزی وپرسش مهر در سال رونق تولید
نظرات شنیدنی مردم ایران در مورد ترامپ و همسرش ایران +آمریکا + دونالد ترامپ + ترامپ + رئیس جمهور + مردم ترامپ و همسرش عکس های همسر ترامپ ﺍﯾﻮﺍﻧﺎ ﺗﺮﺍﻣﭗ مل.پندار کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
پسر ترامپ و ملانیا کیست؟ عکس و بیوگرافی دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا به همراه همسرش ملانیا و پسرش بارون تعطیلات تابستانی را به مدت 10 روز در نیوجرسی گذراندند. در میان تصاویر منتشر شده عکس بارون ترامپ سیزده ساله که به طور ناگهان قد کشیده و از پدرش نیز بلندتر شده است در فضای مجازی داغ شده است. البته با مثل همیشه پدر بارون درباره ایران نیز در بازگشت به کاخ سفید صحبت کرد.مطالب جذاب
مسئولان کارخانه فورد در میشیگان از ترامپ خواستند طبق دستورالعمل آن، از ماسک استفاده کند. ترامپ مدتی آن را در دستش نگه داشت و بعد با بی میلی در بازدید خصوصی از فورد از ماسک استفاده کرد اما مقابل خبرنگاران ماسک خود را درآورد.شبنم
حوادث رکنا: دونالد ترامپ فراموش کرده است که همسر دارد !
به گزارش گروه ترجمه رکنا، سوتی جدید ترامپ بار دیگر خبرساز شد.
امروزه خبر های زیادی از دونالد ترامپ .لاله دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
آیا برکناری به نفع ترامپ تمام می‌شود؟ - متن مکالمه ترامپ با زلینسکی نشان می‌دهد ترامپ به رئیس جمهور اوکراین فشار آورده است که درباره جو بایدن و پسر.رهام دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
تصویر ایوانکا ترامپ دختر یهودی شده دونالد ترامپ رئیس جمهور فعلی ایالات منفصله آمریکا در کنار فرزندان خویش (نوه های ترامپ) در حال آماده کردن شیرینی هامانتاش (המן טאש) یا گوش هامان که معمولاً با تخم خشخاش پر می‌شود و در ایام جشن ضد ایرانی و منحوس پوریم پخته می شود.
 
@soltannasirسلطان نصیر
یک مقام آمریکایی: ترامپ می‌خواهد به توافقی بازگردد که از آن خارج شده بودبن رودز مشاور امنیت ملی آمریکا در دولت باراک اوباما، در پیامی توییتری در واکنش به امکان کاهش تحریم‌های ایران از سوی دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا نوشت: اوباما تحریم‌ها را کاهش داد تا [سطح]برنامه هسته‌ای ایران را کاهش دهد./ایسنا
بازگشت ترامپ به برجام را پیش‌شرط مذاکره با آمریکا می‌دانند ترامپ برای ایران و روحانی چه خوابی دیده است و جواب این دولت به درخواست ترامپ برای مذاکره چیست!!!!!.نگاه دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
ترامپ پس از تقدیم متن سخنرانی سالانه خود به نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان، به رغم اینکه پلوسی برای دست دادن با وی دست خود را به سمت او دراز کرده بود ترامپ .درسا کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
آنچه از ماه‌ها قبل انتظارش می‌رفت، به وقوع پیوست و دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا، جان بولتون، مشاور امنیت ملی کاخ سفید و جنگ‌طلب‌ترین عضو کابینه خود را اخراج کرد. اخراج بولتون که با توجه به اختلاف‌نظرهای گسترده با ترامپ از مدت‌ها قبل قابل پیش‌بینی بود، به روش مورد علاقه ترامپ اعلام شد.خبر کده - خبر جدید
کریس مورفی" از موافقت ترامپ با طرح فرانسه برای پرداخت ۱۵ میلیارد دلار به ایران در مقابل بازگشت از کاهش تعهدات برجامی خبر داد. سناتور دموکرات ایالت کنتیکت در توییتى نوشت: ترامپ به ایران ۱۵ میلیارد دلار برای بازگشت به توافقی می دهد که او خود، آن را رد و پاره کرد./ ایرنا
دو اعتراف تکان دهنده ترامپ/ آمریکایی‌ها به یک احمق رای می‌دهند یا یک بیمار؟ دموکرات‌ها، ترامپ را زن‌باره‌ای بی عقل و فاسد و دارای رفتار هیستریک و بزدل و احمق می‌نامند و ترامپ نیز رقیب خود را فاسد و ناتوان و دچار آایمر و جوی خواب‌آلود» نام می‌برد. به گزارش مشرق، فضای اقتصادی و ی امریکا در دعوای دموکرات‌ها و جمهوری‌خواهان به خاکستر داغ زیر آتشی می‌ماند که هر لحظه امکان شعله‌ور شدن آن در ابعاد بزرگ حاکمیتی ایالات متحده وجود دار
قطعا ترامپ دلش برا آزادی بیان و آزادی اعتراضات و حتی جون اون ۳ نفر محکوم به اعدام نسوخته که میاد توییت میزنه اعدام نکنید. با حمایت مغرضانه ای که ترامپ از اون ۳ تا جوون اعدامی کرد، عملا تیر خلاص و زد به اون ۳ نفر. اگه همینطوری پیش می‌رفت احتمال لغو اعدامها بالا بود. ولی الان آقایون فکر میکنن حالا که راس هرم استکبار از این ۳ نفر حمایت کرده بر ما واجبه گردنشونو بزنیم. بهش میگن معیار وارونه. یعنی میگه نکشید ولی منظورش اینه که بکشید! ترامپ می‌دونه
هیلاری کلینتون معتقد است لجبازی با کیم جونگ اون برای ترامپ لذت بخش است؛ ترامپ با کره شمالی، چین را تحت فشار قرار می دهد و همزمان بعد از هر عربده کشی بر سر پی.دی کلیپ کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
نماهنگ داغ ریگان؛ داغ ترامپ
رهبر انقلاب: آمریکا، آمریکا است؛ این حزب یا آن حزب، هر کدامشان سرِ کار آمدند، خیری به ما نرساندند، شر رساندند. ریگان از ترامپ، هم.بهمن کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا گفت که خیلی‌ها می‌گویند باید سریع به ایران واکنش نظامی نشان داد ولی من خویشتن‌داری بسیاری نشان می‌دهم.
پرزیدنت ترامپ روز جمعه.دین دین کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
استیضاح دونالد ترامپ خبر اول رسانه های آمریکاست .ترامپ استیضاحش را دسیسه خانواده کلینتون ها و اوباما می داند . قرار است فردا شب پنجشنبه رییس جمهور آمریکا است.تی تی کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد
امروز ترامپ بصورت مخفیانه برای دیدار با ستاری مدیرعامل شرکت TGA عازم باغمعروف شد.
در این دیدار در مورد موضوعات مختلفی همچون لغو تحریم های آمریکا که از جانب TGA اعمال شده بود سخن گفته شد. 
همچنین ترامپ قول همکاری برای گسترش TGA در آمریکا را داد. 
همچنین صحبت هایی برای برگزاریی دیداری تدارکاتی بین تیم ملی آمریکا و FC TGA شد که قرار است بازی افتاحیه TGA arena نیز باشد. 
 TGA Co
رابرت دنیرو، کابوس ترامپ!


رابرت دنیرو، کابوس ترامپ!
بانی‌فیلم: در کشاکش جدل‌های اعضای کنگره آمریکا با کاخ سفید پیرامون دلایل منتشر نشدن گزارش مولر بازرس ویژه پرونده نفوذ روسیه در جریان انتخابات دو سال پیش این کشور، شبکه nbcsnl همچنان ضمن انتقاد از رییس جمهوری فعلی امریکا و سیاست‌هایش، با تولید برنامه‌هایی طنزآمیز و کمدی با محوریت شخصیت نمادین دونالد ترامپ با بازی الک بالدوین، به تمسخر دونالد ترامپ و ریاست جمهوری او می‌پردازد.
در تازه
دکتر حسن روحانی رییس جمهور ایران در سخنرانی خود به ترامپ هشدار دا که با دم شیر بازی نکنید
ترامپ هم در توئیتی پاسخ این تهدیدات را داد که در فضای مجازی با تمس.تی تی دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
سردار سلیمانی خطاب به ترامپ :
آقای ترامپ قمارباز ! تو به چه جراتی ما را تهدید میکنی ؟ شما تا به امروز چه غلطی کردید که برای ما خط و نشان می‌کشید ؟
از آن چه.تی تی دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا و کیم جونگ اون رهبر کره شمالی در منطقه غیرنظامی شده در مرز بین دو کره با یکدیگر دیدار کردند.
به این ترتیب ترامپ اولین رئیس ج.نماوا کلیپ 4 بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
سلام به همگی!!! بخدا ترامپ روانیه! این فیلم مجموعه ای از حرف های زشت اون در سخنرانی اش بوده!
امیدوارم هر چی فحش دارید اینجا به ترامپ خالی کنید دلتون سبک شه!بنیتا دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
پاسخ مثبت ایران به مذاکره، این فرصت را به ترامپ می‌دهد که سیاست فشار به ایران را تبلیغ کند.
ماجرای تلاش ترامپ برای گفت‌و‌گو با روحانی در نشست سال پیش سازمان.دلبر کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
وزیر خارجه ترامپ 40 سال از زمان عقب است
معاون اول رئیس جمهور در توئیتی نوشت: وزیر خارجه ترامپ 40 سال از زمان عقب است، اساساً ملت ایران انقلاب کرد تا کسی نت.طلا کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد
ترامپ با بانوی اول زیبای فرانسه "بریژیت مکرون" دیدار کرد و البته همونطور که با بقیه خانم ها رفتار میکنه، به او هم نگاه ابزاری داشت. بالاخره ترامپ ب.آوینا کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
میدلیست در مقاله ای نوشته: ترامپ قادر به سرانجام رساندن کاری که شروع کرده نیست
و ترامپ مشغوال قمار سنگینی است که در صورت باخت آمریکا بخش بزرگی از قدرت خود ر.کلیپ دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
بخشی از کتاب مایکل وولف، به نام "آتش و خشم؛ درون کاخ سفید ترامپ" روز چهارشنبه منتشر شد شامل اظهارات منتسب به استیو بنن، مشاور ارشد آقای ترامپ است ک.متین کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
نشست نیکی هیلی سفیر آمریکا در سازمان ملل با ترامپ او می گوید هر آنچه در ملاقات با آمانو مدیر کل آژانس هسته ای گذشته باشد را به ترامپ منتقل می کند و همین سرنو.پرتو دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
در این ویدیو استیون کولبر کمدین امریکایی با دوناد ترامپ رییس جمهور امریکا مصاحبه ای رو انجام میده که شما با دیدن این ویدیو به احمق بودن ترامپ شک نمی کنید . ب.نسیم کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
استیضاح ترامپ، شمشیر دو لبه
اگر ترامپ از این مرحله جان سالم به در ببرد و استیضاحش به نتیجه خاصی نرسد در افکار عمومی پیروز خواهد شد؛ یعنی گزارش مجلس نمایندگان.زوفا دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
رئیس جمهوری آمریکا از خودش و تدابیر دولتش برای سرکوب اعتراضات شب گذشته واشینگتن پایتخت این کشور قدردانی کرد. رئیس جمهوری آمریکا که پیشتر اعتراضات این کشور را اقدامات تروریستی خوانده و گفته بود که چپگرایان افراطی پشت آن قرار دارند، درر توییتر نوشت: «قدرت قاطع… هژمونی… مینیاپولیس هم عالی رفتار کرد…ازت ممنونم رئیس جمهور ترامپ».بهار
صحنه هایی از سخنرانی سالیانه ترامپ که بازتاب رسانه ای گسترده داشته
در زمان شروع سخنرانی، خانم پلوسی دستش را برای دست دادن جلو آورده بود و آقای ترامپ با او دس.رها کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
محمدجواد ظریف در برنامه نگاه یک شبکه اول سیما گفت: سخنان چند ساعت قبل از سخنرانی دیشب آقای ترامپ، ترامپ واقعی را نشان می دهد و صحبتهای رسمی او از زبان رئیس ج.رها کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی