محل تبلیغات شما

نتایج جستجو برای عبارت :

ترامپ ازت ممنونم رئیس جمهور ترامپ

رئيس جمهوری آمریکا از خودش و تدابیر دولتش برای سرکوب اعتراضات شب گذشته واشینگتن پایتخت این کشور قدردانی کرد. رئيس جمهوری آمریکا که پیشتر اعتراضات این کشور را اقدامات تروریستی خوانده و گفته بود که چپگرایان افراطی پشت آن قرار دارند، درر توییتر نوشت: «قدرت قاطع… هژمونی… مینیاپولیس هم عالی رفتار کرد…ازت ممنونم رئيس جمهور ترامپ».بهار
رئيس جمهوری آمریکا از خودش و تدابیر دولتش برای سرکوب اعتراضات شب گذشته واشینگتن پایتخت این کشور قدردانی کرد. رئيس جمهوری آمریکا که پیشتر اعتراضات این کشور را اقدامات تروریستی خوانده و گفته بود که چپگرایان افراطی پشت آن قرار دارند، درر توییتر نوشت: «قدرت قاطع… هژمونی… مینیاپولیس هم عالی رفتار کرد…ازت ممنونم رئيس جمهور ترامپ».فیلم , سریال , اهنگ , خبر
نظرات شنیدنی مردم ایران در مورد ترامپ و همسرش ایران +آمریکا + دونالد ترامپ + ترامپ + رئيس جمهور + مردم ترامپ و همسرش عکس های همسر ترامپ ﺍﯾﻮﺍﻧﺎ ﺗﺮﺍﻣﭗ مل.پندار کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
پسر ترامپ و ملانیا کیست؟ عکس و بیوگرافی دونالد ترامپ رئيس جمهور آمریکا به همراه همسرش ملانیا و پسرش بارون تعطیلات تابستانی را به مدت 10 روز در نیوجرسی گذراندند. در میان تصاویر منتشر شده عکس بارون ترامپ سیزده ساله که به طور ناگهان قد کشیده و از پدرش نیز بلندتر شده است در فضای مجازی داغ شده است. البته با مثل همیشه پدر بارون درباره ایران نیز در بازگشت به کاخ سفید صحبت کرد.مطالب جذاب
آیا برکناری به نفع ترامپ تمام می‌شود؟ - متن مکالمه ترامپ با زلینسکی نشان می‌دهد ترامپ به رئيس جمهور اوکراین فشار آورده است که درباره جو بایدن و پسر.رهام دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
یک مقام آمریکایی: ترامپ می‌خواهد به توافقی بازگردد که از آن خارج شده بودبن رودز مشاور امنیت ملی آمریکا در دولت باراک اوباما، در پیامی توییتری در واکنش به امکان کاهش تحریم‌های ایران از سوی دونالد ترامپ، رئيس جمهور آمریکا نوشت: اوباما تحریم‌ها را کاهش داد تا [سطح]برنامه هسته‌ای ایران را کاهش دهد./ایسنا
تصویر ایوانکا ترامپ دختر یهودی شده دونالد ترامپ رئيس جمهور فعلی ایالات منفصله آمریکا در کنار فرزندان خویش (نوه های ترامپ) در حال آماده کردن شیرینی هامانتاش (המן טאש) یا گوش هامان که معمولاً با تخم خشخاش پر می‌شود و در ایام جشن ضد ایرانی و منحوس پوریم پخته می شود.
 
@soltannasirسلطان نصیر
آنچه از ماه‌ها قبل انتظارش می‌رفت، به وقوع پیوست و دونالد ترامپ، رئيسجمهور آمریکا، جان بولتون، مشاور امنیت ملی کاخ سفید و جنگ‌طلب‌ترین عضو کابینه خود را اخراج کرد. اخراج بولتون که با توجه به اختلاف‌نظرهای گسترده با ترامپ از مدت‌ها قبل قابل پیش‌بینی بود، به روش مورد علاقه ترامپ اعلام شد.خبر کده - خبر جدید
رئيسجمهور آمریکا که از تلاش‌ها برای استیضاح خود عصبانی است، دموکرات‌ها را مورد حمله لفظی قرار داد.
به گزارش باشگاه خبرنگاران، در پی آغاز تلاش دموکرات‌ها برای استیضاح دونالد ترامپ، رئيس جمهور آمریکا، وی در پیامی حاکی از خشم در صفحه توییتر خود نوشت: آیا می‌توانید تصور کنید اگر این وحشی‌های.آگاهترین
دونالد ترامپ رئيس جمهور آمریکا گفت که خیلی‌ها می‌گویند باید سریع به ایران واکنش نظامی نشان داد ولی من خویشتن‌داری بسیاری نشان می‌دهم.
پرزیدنت ترامپ روز جمعه.دین دین کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
وزیر خارجه ترامپ 40 سال از زمان عقب است
معاون اول رئيس جمهور در توئیتی نوشت: وزیر خارجه ترامپ 40 سال از زمان عقب است، اساساً ملت ایران انقلاب کرد تا کسی نت.طلا کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد
ترامپ با انتشار یک ویدئو از سخنان روسای جمهور قبلی آمریکا نوشت او تنها رئيسجمهوری است که به وعده انتخاباتی خود درباره شناسایی قدس به عنوان پایتخت اسرائیل ع.بامداد کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
ایا ترامپ کرو.نای خود را پنهان می کند او خوشحال است که تمام جهان کرونای بگیرند اما خودش عاری از کرونای باشد .در اینده ای نزدیک خواهیزم دید که ترامپ  سرطان دارد و سرطان خود را از کنگره ومردم جهان پنهان نموده است او زجر بسیار می کشد وپزشکان معتقدند که ترامپ در سال 2022 بعلت بیماری pasandingبه کما خواهد رفت. کابوسی که هر شب ترامپ رازجر می دهد بیماری خاص اوست. سواد آموزی وپرسش مهر در سال رونق تولید
محمد جواد ظریف»، وزیر خارجه ایران به لفاظی‌های دونالد ترامپ»، رئيسجمهور آمریکا علیه ایران پاسخ داد. آقای ظریف در پیامی در صفحه توئیتر خود به ترامپ یادآوری.دیدار کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
ترامپ: توافقنامه هسته ای ایران وحشتناک بود / دونالد ترامپ رئيس جمهور آمریکا گفت ما حاضر نشده ایم توافق هسته ای وحشتناک و یکجانبه با ایران را تایید کنیم. این .سورا دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
ترامپ: توافقنامه هسته ای ایران وحشتناک بود / دونالد ترامپ رئيس جمهور آمریکا گفت ما حاضر نشده ایم توافق هسته ای وحشتناک و یکجانبه با ایران را تایید کنیم. این .سورا دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از شبکه تلویزیونی الجزیره در خبری گزارش داد، دونالد ترامپ رئيس جمهور آمریکا در پیامی در توئیتر در واکنش به گزارش رابرت مولر نوشت: نه تقلب و نه کارشکنی در مسیر عدالت .جملات بزرگان
رئيس جمهور آمریکا در ادعایی خصمانه گفت: اگر مجبور شویم به ایران ضربه‌ای خواهیم زد که تا کنون وجود نداشته است و آمریکا آماده جنگ است.
«دونالد ترامپ» رئيس جمهور آمریکا روز دوشنبه در نشست کابینه گفت که آتش بس در سوریه برقرار است، او با وجود این گفت که آتش‌بس در مواردی معدود هم نقض شده است. 
وی به خبرنگاران گفت: «نیروهای آمریکایی در مرحله نخست به مناطق دیگر منتقل می‌شوند اما در پایان به آمریکا باز خواهند گشت.»
رئيس جمهور آمر
ترامپ به رئيس جمهور افغانستان گفته بیخی شما با کرونا چکار می کنید که تلفات ندارید
رئيس جمهور افغانستان گفته ترامپ بی عقل 2 دود تریاک کارت را یکسره می کند
ترامپ می تونی برایم بفرستی
رئيس حمهور افغانستان گفته دیر شده ما در تحریم هستیم تحریم را بردار  تابرایت نابش را بفرستم ابادی (روستا ) در سیستان
اقدامات
دیوانه وار ترامپ در ترور سردار سلیمانی برای دنیا ثابت کرد که ترامپ
دیوانه ترین رئيس جمهور آمریکا و جنگ طلبی است که تا کنون  جنایات خود را
در سایه انجام میداد و بسیاری از مردم دنیا باور نداشتند و فقط جمهوری
اسلامی ایران بود که از ابتدا ماهیت این مرد دیوانه را می دانست و این
اقدام ددمنشانه باید ملت های  مبارز را در برخورد با بی قانونی و احمقانه ی
او مصمم تر نماید.
کشکول عناوین مذهبی ، فرهنگی وی
کاخ‌سفید ترامپ به حراج گذاشته شد+عکس


کاخ‌سفید ترامپ به حراج گذاشته شد+عکس
عمارت ۶ هکتاری واقع در گرینویچ در ایالت کنتیکت که دونالد ترامپ، رئيس جمهور آمریکا و همسر اولش ایوانا در آن زندگی می‌کردند، هم اکنون با ۲۹ درصد زیر قیمت به حراج گذاشته شده است.
این عمارت اعیانی که شباهت زیادی به کاخ سفیدی که رئيس جمهور آمریکا هم اکنون در آن زندگی می‌کند، دارد نخستین بار در سال ۲۰۰۹ با قیمت ۵۰ میلیون دلار به فروش گذاشته شد.
مالکان کنونی این عمارت به
روز پنج شنبه دونالد ترامپ، ملانیا ترامپ و الکس آذر وزیر بهداشت از بیمارستان کودکان در اوهایو دیدن کردند. در این بازدید، رئيس جمهور آمریکا به همراه کودکان در .خزان کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
روز پنج شنبه دونالد ترامپ، ملانیا ترامپ و الکس آذر وزیر بهداشت از بیمارستان کودکان در اوهایو دیدن کردند. در این بازدید، رئيس جمهور آمریکا به همراه کودکان در .خزان کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
استیضاح دونالد ترامپ خبر اول رسانه های آمریکاست .ترامپ استیضاحش را دسیسه خانواده کلینتون ها و اوباما می داند . قرار است فردا شب پنجشنبه رییس جمهور آمریکا است.تی تی کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد
نامه کنگره آمریکا به ترامپ برای مداخله در سوریه


نامه کنگره آمریکا به ترامپ برای مداخله در سوریه
خبرگزاری فارس: 400 عضو کنگره از هر دو حزب آمریکا طی نامه‌ای به دونالد ترامپ» رئيس جمهور آمریکا خواستار مداخله برای حل بحران سوریه شدند.
به گزارش الجزیره، نمایندگان آمریکایی در این نامه از ترامپ خواستند تلاش‌ها برای توقف تهدیدات امنیتی علیه منافع آمریکا و همپیمانانش در سوریه را رهبری کند.
در این نامه ادعا شده که روسیه در حال جنگ علیه مردم سو
دکتر رییس جمهور ایران در سخنرانی خود به ترامپ هشدار دا که با دم شیر بازی نکنید
ترامپ هم در توئیتی پاسخ این تهدیدات را داد که در فضای مجازی با تمس.تی تی دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
رئيسجمهور آمریکا تهدید کرد که قصد دارد کشورش را از پیمان منع موشک‌های هسته‌ای میان‌برد خارج کند. "دونالد ترامپ" رئيس جمهور آمریکا اعلام کرد به این.دلبر دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
نامزد بالقوه حزب دموکرات روز سه‌شنبه از عکس یادگاری رئيسجمهور آمریکا با انجیل در کنار کلیسایی در نزدیکی کاخ سفید انتقاد کرد. او در بخشی از انتقاداتش با اشاره به عکس یادگاری روز گذشته ترامپ با انجیل در کنار یک کلیسا گفت: اگر او انجیل را باز کرده بود چیزی یاد می‌گرفت.سریال,اهنگ,خبر,فیلم
در این ویدیو استیون کولبر کمدین امریکایی با دوناد ترامپ رییس جمهور امریکا مصاحبه ای رو انجام میده که شما با دیدن این ویدیو به احمق بودن ترامپ شک نمی کنید . ب.نسیم کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
نتایج یک نظرسنجی جدید نشان می‌دهد رئيسجمهور آمریکا ۱۰ درصد، از بایدن، رقیب دموکرات خود در انتخابات ۲۰۲۰ عقب افتاده است. در این نظرسنجی که با مشارکت ۱۰۰۱ فرد انگلیسی و اسپانیایی زبان صورت گرفت پیشتازی ۵۳ درصدی بایدن بر ترامپ با ۴۳ درصد را نشان داد.بهار
ترامپ پس از تقدیم متن سخنرانی سالانه خود به نانسی پلوسی رئيس مجلس نمایندگان، به رغم اینکه پلوسی برای دست دادن با وی دست خود را به سمت او دراز کرده بود ترامپ .درسا کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
 به گزارش شیعه نیوز»، خالد الفالح» وزیر انرژی عربستان سعودی امروز (چهارشنبه) به توییت اخیر دونالد ترامپ، رئيس جمهور آمریکا خطاب به سازمان اوپک واکنش نشان داد.دونالد ترامپ در حساب توییتر خود نوشته بود: بهای نفت بسیار بالاست. اوپک راحت باش و سخت نگیر! جهان نمی‌تواند افزایش قیمت را تحمل کند.خالد الفالح هم در واکنش به این توییت ترامپ اعلام کرد: ما راحت می‌گیریم. ۲۵ کشور یک روند آهسته و حساب شده را در پیش گرفته‌اند. همانطور که در نیمه دوم سال
خشم آفریقایی ها از اظهارات توهین آمیز دونالد ترامپ. ­کشورها و مقامات آفریقایی با عصبانیت و انزجار به سخنان رییس جمهور آمریکا واکنش نشان دادند. دونالد ترامپ ر.بهمن کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
شفقنا- یک رومه آمریکایی، امروز در سرمقاله‌ای از ترامپ به دلیل اتهاماتی که وی علیه یک مجری شبکه خبری وارد کرده بود، به شدت انتقاد کرد. به گزارش فارس، رومه آمریکایی «وال استریت ژورنال» در سرمقاله روز سه‌شنبه خود به شدت از «دونالد ترامپ»، رئيسجمهور آمریکا انتقاد کرده است. این رومه توطئه‌چینی ترامپ علیه «جو اسکاربرو»، مجری شبکه خبری «ام‌اس‌ان‌بی‌سی» […]اهنگ,فیلم,سریال,خبر
دونالد ترامپ رئيس جمهوری آمریکا و کیم جونگ اون رهبر کره شمالی در منطقه غیرنظامی شده در مرز بین دو کره با یکدیگر دیدار کردند.
به این ترتیب ترامپ اولین رئيس ج.نماوا کلیپ 4 بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
مسئولان کارخانه فورد در میشیگان از ترامپ خواستند طبق دستورالعمل آن، از ماسک استفاده کند. ترامپ مدتی آن را در دستش نگه داشت و بعد با بی میلی در بازدید خصوصی از فورد از ماسک استفاده کرد اما مقابل خبرنگاران ماسک خود را درآورد.شبنم
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین مطالب

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی