محل تبلیغات شما

نتایج جستجو برای عبارت :

شاه میگویی که صدایش از سه کیلومتری شنیده می شود بشنوید

تیمي از محققان فرانسوی و آمریکایی با استفاده از تعدادی گوشی مقاوم در برابر آب تصاویر تازه ای از شاه ميگوهای تیغ دار اروپایی در آب های کم عمق ضبط کرده اند که نشان مي دهد این موجودات کوچک قادرند .
The post شاه ميگويي که صدايش از سه کيلومتري شنيده مي شود [بشنويد] appeared first on دیجیاتو.اینجا همه چی هست
اگر با كسی صميمي نیستید یا حس ميكنید طرف مقابل با شما احساس صميميت نميكند، لطفاً و لطفاً اسمش را مخفف صدا نزنید. چون این كار حال طرف مقابل را به هم ميزند. چون آدم دوست دارد فقط آن هایی كه به او نزدیكند متفاوت صدايش كنند. شعورتان برسد. روی مخ آدم نروید! 
ميلوا ماریچ کسی که در نظریه نسبیت نقش داشت اما زیر سایه انیشتین صدايش شنيده نشد یا اینقدر عاشق بود که نخواست دیده شود ؛ در سال 1908 در مورد عدم ثبت نام او پرسیده شد ، ميلوا جواب مي دهد : ما هر دو یکی هستیم ، یک روح در دو بدن !علم امروز
گورستان و زیارتگاه خالد نبی در یک منطقه کوهستانی و در فاصله 90 کيلومتري شمال شرق شهرستان گنبد کاووس و 55 کيلومتري شمال شرق شهرستان کلاله
و 6 کيلومتري روستای .طلا کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ ميباشد
رونق صادرات در ۳۰ کيلومتري مرز
مهندسان و کارگران ایرانی برای چرخش چرخ تولید در ۳۰ کيلومتري مرز با تلاش و پشتکار سیمان باقران را تولید و صادر مي کنند.رادان دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ ميباشد.
وقوع زله ۴.۵ ریشتری در "هجدک" کرمانزله ۴.۵ ریشتری در مقیاس امواج درونی ظهر امروز، حوالی "هجدک" کرمان را لرزاند.به گزارش ایسنا، شبکه‌های لرزه‌نگاری مرکز لرزه‌نگاری کشوری موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران در ساعت ۱۳:۳۴:۴۵ ثانیه روز شنبه، ۱۱ اسفند ماه این زمين‌لرزه را ثبت کردند.مختصات این زمين‌لرزه در عمق ۶ کيلومتري زمين، ۳۰.۷۶ درجه عرض شمالی و ۵۷.۴۱ درجه طول شرقی ثبت شده است.این زمين‌لرزه در ۴۰ کيلومتري هجدک، ۴۸ کيلومتري شهداد و ۵۱ کیلومتر
نویسنده: حامد خلیلی ازنی
چهاردانگه ساری با تاریخ کهن: روستای الیرد در ۴۵ کيلومتري شهر ساری و در ۲۵ کيلومتري شهر کیاسر در دهستان گرماب بخش چهاردانگه واقع شده است .
اختصاصی پایگاه خبری چهاردانگه نیوز: روستای الیرد در ۴۵ کيلومتري  جنوب شهر ساری و در ۲۵ کيلومتري شهر کیاسر در دهستان گرماب بخش چهاردانگه واقع شده است .
با استفاده از برنامه myTuner Radio Pro مي‌توانید بدون تبلیغات بیش از 120 کشور و 30 هزار ایستگاه رادیویی را بشنوید. انواع رادیوها با موضوعات مختلف از ورزشی تا خبری و موسیقی و بسیاری دیگر برای انتخاب. مي‌توانید بیش از یک ميلیون پادکست را بشنوید که در هر کشور رتبه‌بندی آن‌ها به شما نشان داده […]دانلود رایگان نرم افزار و برنامه
بسیاری از ما نام مراقبه را شنيده ایم ولی ممکن است هنوز به طور دقیق نميدانیم مراقبه یعنی چه ؟ و چطور باید مراقبه صحیح و اصولی داشته باشیم به طوری که به سیاره زمين زمين متصل شده و با خود آگاه خود ارتباط گیریم و شاید هنوز نميدانیم مراقبه فراتر از آنچه خوانده و شنيده ایم است در ادامه مطلب بخوانید.Dark sciences | علوم تاریک
بسیاری از ما نام مراقبه را شنيده ایم ولی ممکن است هنوز به طور دقیق نميدانیم مراقبه یعنی چه ؟ و چطور باید مراقبه صحیح و اصولی داشته باشیم به طوری که به سیاره زمين زمين متصل شده و با خود آگاه خود ارتباط گیریم و شاید هنوز نميدانیم مراقبه فراتر از آنچه خوانده و شنيده ایم است در ادامه مطلب بخوانید.Dark sciences | علوم تاریک
کد خبر: ۶۹۱۹۴۹۲گروه : همدان همدانتاریخ انتشار: ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۶اندازه فونتنسخه چاپیارسال به دوستانذخیرهمسئول هئیت ورزش‌های همگانی نهاوند:همایش پیاده روی ۲۰ کيلومتري به خاطر مقام معلم در نهاوند برگزار ميشودمسئول هئیت ورزش‌های همگانی نهاوندگفت:بمناسبت گراميداشت روز ملى خلیج هميشه فارس همچنین روز جهانى کار و کارگر و معلم روز جمعه ۱۳ اردیبهشت ماه همایش پیاده روی ۲۰ کيلومتري در نهاوند برگزار ميشود.همایش پیاده روی ۲۰ کيلومتري
شب سردیست دلم دیده ی تر ميخواهد دل آشفته ی من از تو خبر ميخواهد قهوه و شعر و خیال تو و این باد خنک باز لبخند بزن قهوه شکر ميخواهد امشب آبستنم از تو غزلی شورانگیز با خبر باش که این طفل، پدر ميخواهد غارتم کرده ای و خنده کنان ميگويي صید دل از کف یک سنگ هنر ميخواهد ترس در جام دلم ریخت در این راه اگر یادم آمد سفر عشق، جگر ميخواهدسرگرمي ، مقالات مفید و معرفی بهترینها
ابراهیم بن عباس مى گوید: من هرگز ندیدم حضرت رضا(ع) به كسى ظلم كند یا سخن كسى را قطع نماید یا حاجت كسى را در صورت قدرت رد كند یا در مجلسى پاهاى خود را دراز كند یا به نشانه بى احترامى نسبت به كسى، تكیه دهد یا بنده‏ هاى خود را ناسزا گوید یا آب دهان خود را بیرون بریزد یا صدايش را به قهقهه بلند كند؛ بلكه خنده آن حضرت تبسّم بود.
روز دوشنبه در توییتر با هشتگ ن را بشنوید » ترندی به راه افتاد که هدفش بالا بردن حساسیت عمومي در مورد خشونت های خانگی بود. کاربران بسیاری با استفاده از ا.نیازدانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ ميباشد.
در زمان حاملگی ميشود ضربان قلب کودک را شنید؟ضربان قلب کودک از چه زمانی در دوران بارداری شنيده ميشود؟چگونه ميتوان
ضربان قلب جنین از هفتۀ ششم بارداری شروع ميشود و معمولاً از هفته دوازدهم بارداری به بعد، پزشک با استفاده از گوشی داپلر، صدای ضربان قلب جنین را در مطب پزشک بشنوید. شنيده شدن صدای ضربان قلب جنین به وضعیت قرارگیری جنین، وزن شما و تاریخ دقیق زایمان بستگی دارد و ممکن است برخی از مادران کمي دیرتر امکان شنیدن صدای قلب جنین را داشته
شنيده ام چشم به راه باران پاییزی
کنار پنجره اتاقت مي نشینی و بوسه بر سیگار مي زنی
خوش به حال سیگارها
شنيده ام تنهایی به کافه مي روی
خیابان ها را متر مي کنی
بی دلیل مي خندی
شنيده ام خواب هایت زمستانی شده اند
روزهایت کوتاه، موهایت کوتاه.
راستی
کنار هميشگی هایت
شب های تنهایی
دلتنگ من هم مي شوی؟؟؟
#صیحه_آسمانی در سالی که بناست #ظهور بشود شنيده ميشود
این صیحه در ماه رمضان شنيده ميشود
این صیحه در سحر یا صبح ماه مبارک رمضان شنيده ميشود
امشب غوغ.گندم کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ ميباشد.
قبل از خرید شامپو ضد ریزش مو فروشگاه 5040 لطفا این نظر راجب شامپو رایس را بشنوید
جهت خرید شامپو ضد ریزش و رویش مجدد مو 5040 ميتوانید با 09026665040 تماس بگی.نیلا دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ ميباشد.
آن شب خسته از کار برميگشتم خانه که وسط ميدان آزادی زنگ زد و بی سلام و علیک پرسید کجایی ؟ گفتم آزادی.گفت آزادی؟ گفتم دربندم پرسید دربندِ؟ نفسم عميق شد و آرام گفتم چشمانت.! وسط ميدان آزادی از صدای داد و بیدادش که دلم ميخواهَدَت همين الان، خنده ام گرفته بود و هیچ حرفی نميزدم تا دلبری اش را ادامه دهد.تا خستگی ام را دَر کند.داد و بیدادش که تمام شد شروع کرد به خواندن.در صدايش پرندگان مهاجر در حال پرواز به ابتدای دریا بودند در صدايش دو ماهی مشغول
استون‌هنج ( Stonehenge )،یادمانی پیشاتاریخی است که در کشور انگلستان و در شهرستان ویلتشایر که در 3٫2 کيلومتري غرب آمسبوری و 13 کيلومتري سابری قرار دارد. این.تی تی کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ ميباشد
این بنا در استان آذربایجان شرقی در ۱۷ کيلومتري غرب شهر جلفا و در فاصله ۳ کيلومتري کرانه جنوبی رودخانه ارس در محلی به نام قزل وانک» (صومعه سرخ) واقع شده استآوینا کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ ميباشد.
این بنا در استان آذربایجان شرقی در ۱۷ کيلومتري غرب شهر جلفا و در فاصله ۳ کيلومتري کرانه جنوبی رودخانه ارس در محلی به نام قزل وانک» (صومعه سرخ) واقع شده استآوینا کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ ميباشد.
شب گذشته کره شمالی یک موشک بالستیک از فاصله 2700 کيلومتري به سمت منطقه هوکایدو ژاپن پرتاب کرد.
صدای آژیر هشدار در شهر ناگونو ژاپن پس از عبور موشک از روی آسما.دریا کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ ميباشد.
خواستگار جوان، خانواده نامزدش را به رگبار بست


خواستگار جوان، خانواده نامزدش را به رگبار بست
فرمانده انتظامي قلعه گنج گفت: یک خواستگار جوان در پی شنیدن جواب منفی از سوی دختر مورد علاقه اش در روستای کوهریز گلو واقع در دهستان سرخ قلعه شهرستان قلعه گنج، خانواده وی را به رگبار بست.
سرهنگ علی پرنگ افزود: ساعاتی قبل بر اثر اختلاف خانوادگی، خواستگار جوانی که از طرف خانواده عروس جواب منفی مي شنود با اسلحه جنگی کلاشنیکف وارد منزل خانواده دختر مور
روستای پلکانی کنگ در یکی از دامنه های شمال شرقی ارتفاعات بینالود و در ۱۹ کيلومتري غرب طرقبه و ۲۹ کيلومتري مشهد قرار دارد و آخرین روستا در محور دره رودخانه کن.باران کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ ميباشد.
ماکلوان که به زبان تالشی ماکلان تلفظ ميشود یکی از شهرهای جدید استان گیلان و مرکز بخش سردارجنگل فومن است که درفاصله 35 کيلومتري رشت و 10 کيلومتري
شهرستان فوم.سانا دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ ميباشد.
چاف و چمخاله، منطقه ای ساحلی بسیار زیبا و منحصر به فرد در استان گیلان مي باشد که این منطقه در حدود 10 کيلومتري شرق لنگرود 20 کيلومتري شرق لاهیجان و 39 کیلومت.هشتگ کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ ميباشد.
روستای شواکند» از توابع بخش مود شهرستان سربیشه استان خراسان جنوبی، در 9 کيلومتري مود و 38 کيلومتري شهر سربیشه قرار دارد. روستای اطراف این روستا فنود، سرتخت .تمشک کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ ميباشد.
رئیس پلیس راه گیلان با اشاره به ترافیک 25 کيلومتري در محدوده رودبار از مسافران خواست تا اطلاع ثانوی از سفرهای غیر ضرور به این استان خودداری کنند.
سرهنگ حسین.کلیپ دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ ميباشد.
با هیجان سرعت 160 کيلومتري بر روی یخ آشنا شوید، جان دیلی یک مسابقه اسکاتلندی آمریکایی و ورزشکار دوقلوهای المپیک است. او باسرعتی بیش از 90 مایل بر روی یخ سور .تیک تاک کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ ميباشد.
هتل مجتمع دژاوو در 3 کيلومتري Innopolis و 25 کيلومتري کازان واقع شده است و با رودخانه ولگا 2.5 کیلومتر فاصله دارد. هتل دارای استخر روباز و مرکز آبگرم و همچنی.حنا کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ ميباشد.
تفلیس، پایتخت کشور گرجستان است که دو سه سالی است ،تور تفلیس به جمع تورهای مورد علاقه ایرانیان برای مسافرت خارجی تبدیل شده است. تفلیس در 120 کيلومتري رشته کوه قفقاز بزرگ و 250 کيلومتري دریای سیاه قرار دارد. 
تفلیس در دو طرف ساحل رود کر در درون دره‌ای گسترده‌ است. این رود که از کوه های کردستان ترکیه سرچشمه مي‌گیرد به طول 36 کیلومتر در شهر جاری است. از لحاظ آب و هوایی باید به مسافران تور تفلیس گفت که آب و هوای تفلیس تقریبا جنب قاره ای است و آ
کجایی ای که عمری در هوایت نشستم زیر باران ها کجایی
اگر مجنون اگر لیلا غریبم در بیابانها کجایی
کجای این شب تاریک به روی ماه در بستی نه ميگويي نه ميدانم کجا . پینار دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ ميباشد.
کجایی ای که عمری در هوایت نشستم زیر باران ها کجایی
اگر مجنون اگر لیلا غریبم در بیابانها کجایی
کجای این شب تاریک به روی ماه در بستی نه ميگويي نه ميدانم کجا .بوته دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ ميباشد.
آتش سوزی تالاب هورالعظیم در بخش عراقی تا 5 کيلومتري مرز ایران رسیده است.
مدیر کل حفاظت محیط زیست خوزستان گفت: آخرین تصاویر ماهواره ای از آتش سوزی گسترده در .نسیم کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ ميباشد.
سقراط در یونان باستان به دلیل بهرهمندی از دانش فراوان شهرت زیادی داشت. روزی یکی از آشنایان فیلسوف بزرگ را دید و گفت:آیا ميدانی الان در مورد دوستت چه چیزی شنیدم؟
سقراط پاسخ داد:یک دقیقه صبر کن قبل از اینکه چیزی بگویی ميخواهم یک آزمون کوچک را بگذرانی که به آن آزمون سرصافی ميگویند. 
 
((سرصافی؟!))
سقراط ادامه داد بله! پیش از آنکه چیزی درباره دوستم بگویی بهتر است چند لحظه صبر کنی و آنچه را که قصد گفتنش را داری از صافی بگذرانی. به این دلیل آن ر
در زمان های قدیم که خانه ها حمام نداشتند ، هر محله یک حمام عمومي داشت که تمام مردم شهر از ان حمام عمومي استفاده ميکردند. این حمام ها سقف های بلند و گنبدی داشتند و حوضچه ایی در وسط حمام بخار ميکرد و صدا خیلی خوب در حمام مي پیچید.
یک روز صبح زود یک مرد به حمام عمومي رفت و دید کسی در حمام نیست و حمام خیلی خلوت است. مرد شروع به اواز خواندن کرد، از صدايش که در فضای حمام ميپیچید خیلی خوشش امد و همينطور که خودش را مي شست با صدای بلند هم اواز ميخواند.
کمي
در زمان های قدیم که خانه ها حمام نداشتند ، هر محله یک حمام عمومي داشت که تمام مردم شهر از ان حمام عمومي استفاده ميکردند. این حمام ها سقف های بلند و گنبدی داشتند و حوضچه ایی در وسط حمام بخار ميکرد و صدا خیلی خوب در حمام مي پیچید.
یک روز صبح زود یک مرد به حمام عمومي رفت و دید کسی در حمام نیست و حمام خیلی خلوت است. مرد شروع به اواز خواندن کرد، از صدايش که در فضای حمام ميپیچید خیلی خوشش امد و همينطور که خودش را مي شست با صدای بلند هم اواز ميخواند.
کمي
من خدا را دیدم .
من خدا را دیدمشبی از همين شب های درازبا لباسی کهنه کفش هایی پارهو کلاهی سوراخدست هایش خالی شانه هایش خستهموج موج نگهش پر ز تمنا و نیاز نیمه شب مست و خراب پی ساقی ميگشتپی یک دسته اقاقی ميگشتمن خدارا به سرایم آوردم دست هایش را در حوض شستم پاهایش را با روغن گل چرب نمودم و سرش را شانه جامه ای نو به تنش پوشاندمکفش هایش را تعویض نمودم با عشقو کلاهش را پیوند زدم و به آن چهره ی پیر و خشنش با عشق لبخند زدمناگهان حوض دو چشمش پر شد و صدايش
مانده ام کلمه ای برای گفتن نميابم!کلمه ای برای برگرداندنتانگار هیچ وقت فرهنگ لغتی وجود نداشتمانده ام در ميان کلمه ها! جمله ها! تو!چه بگویم بر فرض کلمه ای یافتم!اگر بگویم دوستت دارم برگردتو برميگردی و ميگويي من هم تو را دوست دارم؟!!!!محال استولی باز مکان و گذر زمان را فراموش کرده ام.تو با من چه کردی؟ که هر بار به یادت مي افتم ذهنم حول و حوش کلمه ها ميگردند برای برگرداندنت. 
کلیپ تکان دهنده فاش مي کند که برخورد سیارک 500 کيلومتري با زمين چگونه حیات و نسل بشر را نابود ميکند - فاجعه آتش سوزی در سراسر سیاره
البته سیارکی که ناسا اعل.هشتگ کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ ميباشد.
هتل داوینچی باکو را بیشتر بشناسید.
هتل داوینچی باکو ،300 متر با مسجد محمد فاصله دارد.این هتل در نزدیکی مهمترین جاذبه های توریستی باکو واقع شده است.به عنوان مثال،600 متر تا کاخ شیروانشاهان،700 متر تا پارک فیلارمونی و800 متر تا برج دختر باکو، فاصله دارد.
دیدنی های دیگر باکو مانند کاخ اسماعیلیه در فاصله 1.3 کيلومتري و برج های شعله در فاصله 1.9 کيلومتري از هتل داوینچی باکو واقع شده اند
منبع : هتل داوینچی باکوگردشگری و سفر
مي دانستم آلمان زندگی مي کند و مي دانستم همين شهریست که ما هستیم. اما اینکه ظرف یکماه در شهر به این بزرگی دوبار ببینمش اتفاق خیلی جالبی بود!اینبار به فاصله ی یک ميز از ما نشسته بود و باز هم رویم نشد بروم سلام کنم و بگویم صدايش را دوست دارم؛اما فکر کنم انقدر تابلو نگاهش کردم که کم مانده بود خودش بیاید بگوید بیا سلفی بگیریم! ;))
در این پست درمورد انیشتین صحبت مي کنیم نابغه آلمانی و یهودی زاده مشهور نه تنها بسیار متواضع و مردمي بود بلکه از شوخ طبعی بالایی نیز برخوردار بود . در این مطلب از پارس ناز عکس دیده نشده ای از این دانشمند برجسته جهان را ميبینید !به گزارش پارس ناز آلبرت اینشتین در شهر اولم در ورتمبرگ آلمان، واقع در 100 کيلومتري اشتوتگارت به دنیا آمد. 
#filesell_pps_div1{margin:5px auto;padding:5px;min-width:300px;max-width:500px;border:1px solid #a9a9a9 !important;background-color:#ffffff !important;color:#000000 !important;font-family:tahoma !important;font-size:13px !important;line-height:140% !important;border-radius:5px;}


پاورپوینت چقازنبیل
پاورپوینت چقازنبیل اسلاید همراه تصاویر این سازه در سال ۱۹۷۹ ميلادی اولین اثر تاریخی از ایران بود که در فهرست ميراث جهانی یونسکو جای گرفت. جامعه بین‌ المللی برای آن ارزش استثنایی و جهانی قائل است. جایگاه چغازنبیل در جنوب غربی ایران، در استان خوزستان
گروه iday که یک گروه موسیقی روسی مي‌باشد با الهام از زندگی این نهنگ یک قطعه ساخته‌است که از صدای ضبط شده همين نهنگ تنها هم در این قطعه استفاده شده است.صدای پس زمينه آهنگ آوای تنهاترین نهنگ دنیاست.آهنگ تصویری بر اساس صدای تنهاترین وال جهان که فرکانس صدايش با فرکانس گونه خودش فرق مي کند!تنهاترین نهنگ دنیا؛عنوانی بود که نیویورک تایمز در سال ۲۰۰۴ به یک وال آبی داد! ، قضیه از این قرار بود که تنهاترین نهنگ ، نهنگی بود که دانشمندان او را از سال ۱۹۹۲
محمد امامي امين معاون اقتصادی استاندار تهران، صنایع نیازمند توسعه زیر ساخت ، افزایش ظرفیت تولید و نیروی انسانی هستند اما قانون شعاع 120 کيلومتري محیط زیست مص.سانیا کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ ميباشد.
مي گویی دوستت دارم،و من چون پیچکی در باغاز دیوارِ احساست بالا مي روم!پیچ و تاب مي خورم دست هایم را مي گشایمجامه ی نور مي پوشم!باران مي نوشم و خاکِ مسیرِ آمدنت راتوتیایِ چشمانم مي کنم!مي گویی دوستت دارم،شعر مي شوماحساس زمزمه مي کنمترانه مي خوانم غزل مي بافم!مي گویی دوستت دارم،سُرخ و زرد مي شومچونان دخترکان چهارده ساله!انار مي شوم!ترک ترک احساس!مي گویی دوستت دارم،آدم مي شوم به سیبِ حوّایت!مست مي شوم، به آهنگِ صدایت به تکرار جمله ای، که زیبا
آدمها هميشه خوب را                      برای یافتن خوب تر رها ميکنندغافل از اینکه خوب همانیست  که وقتی ازهمه چیز وهمه کس بریدی     یادش مي افتیهمان کسی که  هر روز حالت را ميپرسد     و تو سرسری ميگويي خوبمهمان کسی که  تو حضورش را هميشه دیدی و حس کردی     اما ساده گذشتیهمان کسی که  وقتی که کم حوصله ای زمين و زمان را     به هم ميدوزد تا تو لبخند بزنی خوب  همان کسی است که     بی منت تو را دوست دارد        که تو صدبار دست رد به سینه اش ميزنی  
نام سرینو ماکروم را به دفعات شنيده اید.
شاید در خانه ی مادربزرگتان نشسته اید و صدایی ناآشنا و غریب شنيده اید و برادر یا خواهر بزرگ تر شما به اهستگی با صدایی مرموز و مخوف گفته است: سرینوماکروم است!
همچون هر افسانه ی تخیلی دیگری با بزرگ شدن این اصطلاح را به فراموشی سپرده اید ولی من مي خواهم اصل داستان را که اتفاقا مهم است برایتان بازبگویم.که سرینو ماکروم که بود و چه نقشی در زندگی من داشته است.
داستانی که برایتان مي گویم از پدرم شنيده ام.از روی
شنيده‌اید که آسایش بزرگان چیست:برای خاطر بیچارگان نیاسودنبکاخ دهر که آلایش است بنیادشمقیم گشتن و دامان خود نیالودنهمي ز عادت و کردار زشت کم کردنهماره بر صفت و خوی نیک افزودنز بهر بیهده، از راستی بری نشدنبرای خدمت تن، روح را نفرسودنبرون شدن ز خرابات زندگی هشیارز خود نرفتن و پیمانه‌ای نپیمودنرهی که گمرهیش در پی است نسپردندریکه فتنه‌اش اندر پس است نگشودنگاتاهای | بزرگترین مرجع شعر
گریه کرد.تنها.کم‌کم در خودش مچاله شد.بلند گریه کرد.پاهایش را توی شکمش جمع کرد.گریه‌اش به نفس نفس زدن و خودش به جنینی مسخ شد.دیگر کسی نبود که صدايش بزند.احساس کرد که خودش را حامله شده.حالا مي‌توانست هرگز به دنیا نیاید.مي‌توانست از آن سوی خودش پرت شود به سیاهی مطلق.
وقتی مي خواهم بنویسم باید بنویسم!!  حتی در سخت ترین شرایط.من باید از این كلاف سردرگمي كه برای خودم ساخته ام نجات پیدا كنم.به هر قیمتی كه شده!حتی به قیمت باز كردن ِ كامل این كلاف ِ گنده و پیچیدن آن از اول.شوخی كه نیست،بحث زندگی ست.زندگیه من!البته گمان نكنم بشَوَد گره ِ اول را باز كرد.نه!یقینا نمي شود!!آن روز كه دستت را در دست خدا گذاشتی و معامله كردی تمام فكرهایت را كرده بودی،مگرنه؟؟حكماً پیش خودت دلیل های قابل قبولی داشتی.اكنون دیگر جای
صف دو کيلومتري در ایالت نیومکزیکو آمریکا برای تهیه دستمال بهداشتی را در زیر مي بینید.


در شهر آلبوکرکی در ایالت نیومکزیکو یک کارخانه تولیدکننده دستمال
توالت تصميم گرفته است به شکل مستقیم این کالای بهداشتی را در اختیار مردم
قرار دهد تا به تامين کالاهای بهداشتی کمک کرده باشد.


به همين علت مردم در این شهر یک صف دو کيلومتري تشکیل دادند و سه ساعت منتظر شدند تا بتوانند کالای مورد نظر خود را تهیه کنند.

کشکول عناوین مذهبی ،
شهر زیبای ماسوله در استان گیلان واقع شده است. این شهر در بخش سردار جنگل فومن، ۶۰ کيلومتري شهر رشت، ۳۶ کيلومتري شهر فومن و ۲۰ کيلومتري شهر ماکلوان واقع شده است. در تمامي ماه ‌های سال، ماسوله ميزبان گردشگران داخلی و خارجی زیادی مي باشد؛ خواه زمستانی پر از برف و باران باشد یا تابستانی گرم و مرطوب.
 
بیشتر بخوانیداجاره سوئیت مبله در تهران - اجاره آپارتمان مبله تهران
جوانی مي خواست زن بگیرد. به پیرزنی سفارش کرد تا برای او دختری پیدا کند. پیرزن به جستجو پرداخت، دختری را پیدا کرد و به جوان معرفی کرد و گفت این دختر از هر جهت سعادت شما را در زندگی فراهم خواهد کرد. جوان گفت: شنيده ام قد او کوتاه است. پیرزن گفت: اتفاقا این صفت بسیار خوبی است، زیرا لباس های خانم ارزان تر تمام مي شود. جوان گفت: شنيده ام زبانش هم لکنت دارد. پیرزن گفت: این هم دیگر نعمتی است زیرا مي دانید که عیب بزرگ زن ها پر حرفی است؛ اما این دختر چون لکنت
بلاگری رو به نویسندگی کتاب ترجیح ميدم ، حتی اگه قلمم در حد کتاب بشه خیلی شیرینه آدم نظر خواننده های مثلا رمانشو مستقیم و بی پرده و خجالت بشنوهاگه یه روز کتاب بنویسم براش یه وبلاگ باز ميکنم مگر اینکه فریادی باشه که شنيده نشده باشه و فقط داد زدم که بشنون شاید .یادمه باب مفاعله برای کارایی بود که نیاز به مشارکت دو طرف داشت  ، فکر ميکنم  هنر و ادبیاتم اینجوریه مگه اینکه همون صدای بلندی باشه که شنيده نشده باشه و فقط بخوای حداقل یک نفر حرفتو بشنو
بشنوید: اپیزود سوم سری جدید پادکست‌های خوشفکری - خوشفكری


بشنوید: اپیزود سوم سری جدید پادکست‌های خوشفکری - خوشفكری
در سومين قسمت از سری جدید پادکست های خوشفکری، به یک مفهوم مهم در مسبر رشد یک کسب و کار نوپا مي پردازیم.
در این برنامه با بررسی مفهوم اسکیل آپ (Scale-Up) به ارائه تعریفی جامع از آن مي پردازیم و تفاوت های آن را در زمينه های مختلف با استارت آپ بررسی مي کنیم.
برای شنیدن این قسمت از پخش کننده زیر استفاده کنید:
https://www.khoshfekri.com/wp-content/upload/20
یه ساعته كز كردم یه گوشه و دارم به حرفاش فك ميكنم، كاش جواب ميس كالشو نميدادمو بهش زنگ نميزدم، گوشیو كه قطع كردم با خودم گفتم كاش تموم این حرفارو چندسال پیش از كس دیگه ای شنيده بودم كسی كه حتی خودشم، دیگه نميتونه جای خالیشو واسم پر كنه چه برسه به بقیه
یه ساعته كز كردم یه گوشه و دارم به حرفاش فك ميكنم، كاش جواب ميس كالشو نميدادمو بهش زنگ نميزدم، گوشیو كه قطع كردم با خودم گفتم كاش تموم این حرفارو چندسال پیش از كس دیگه ای شنيده بودم كسی كه حتی خودشم، دیگه نميتونه جای خالیشو واسم پر كنه چه برسه به بقیه 
من از این دنیا این را دریافتم کهآن کسی كه بیشتر مي‌گفت: "نمي دانم"، بیشتر مي دانست!کسی كه "قویتر" بود، كمتر زور ميگفت!کسی كه راحت تر ميگفت "اشتباه كردم"، اعتماد به نفسش بالاتر بود!کسی که صدايش آرامتر بود، حرفایش با نفوذتر بود.کسی كه خودش را واقعا دوست داشت، بقیه را واقعی تر دوست مي‌داشت.و کسی كه بیشتر "طنز" ميگفت، به زندگی "جدی تر" نگاه مي كرد! 
نام اثر :پنجره ای که آرزوست
مکان: کلیسای سنت استپانوس
کلیسای استپانوس مقدس (به ارمنی Սուրբ Ստեփանոս վանք - به انگلیسی Saint Stepanos Monastery)، دومين کلیسای مهم ارمنی‌های ایران است که از نظر اهميت بعد از قره‌کلیسا قرار مي‌گیرد. این بنا در استان آذربایجان شرقی در ۱۷ کيلومتري غرب شهر جلفا و در فاصله ۳ کيلومتري کرانه جنوبی رودخانه ارس در محلی به نام «قزل وانک» (صومعه سرخ) واقع شده‌است. این کلیسا در سده نهم ميلادی ساخته شده‌است ولی به علت
نام اثر :پنجره ای که آرزوست
مکان: کلیسای سنت استپانوس
کلیسای استپانوس مقدس (به ارمنی Սուրբ Ստեփանոս վանք - به انگلیسی Saint Stepanos Monastery)، دومين کلیسای مهم ارمنی‌های ایران است که از نظر اهميت بعد از قره‌کلیسا قرار مي‌گیرد. این بنا در استان آذربایجان شرقی در ۱۷ کيلومتري غرب شهر جلفا و در فاصله ۳ کيلومتري کرانه جنوبی رودخانه ارس در محلی به نام «قزل وانک» (صومعه سرخ) واقع شده‌است. این کلیسا در سده نهم ميلادی ساخته شده‌است ولی به علت
شنيده ام که به شاهان عشق بخشی تاجبه تاج عشق تو من مستحقم و محتاجتو تاج بخشی و من شهریار ملک سخنبه دولت سرت از آفتاب دارم تاجکمان آرشه زه کن که تیر لشگر غمبر آن سر است که از قلب ما کند آماجاگر که سالک عشقی به پیر دیر گرایکه گفته اند قمار نخست با لیلاجبه پای ساز تو از ذوق عرش کردم سیرکه روز وصل تو کم نیست از شب معراجزبان شعر نیالوده ام به مدح کسیولیک ساز تو از طبع من ستاند باجبه تکیه گاه تو ای تاجدار حسن و هنرسزد ز سینه سیمين سریر مرمر و عاجبه قول خ
بازی مافیا را اگر تا به حال انجام نداده باشید بارها و بارها از زبان اطرافیان، شنيده‌اید كه در دورهمي‌ها و مهمانی‌هایی كه دارند این بازی را انجام مي‌دهند. حتی حتما این را هم شنيده‌اید كه برخی از جمع‌های دوستانه كه بازی را شروع مي‌كنند ممكن است ساعت‌ها آن را ادامه دهند؛ بدون آن‌كه ذره‌ای از گذر زمان را متوجه شده باشند.
 مطالب جذاب
در این پست در مورد قرار عاشقانه صحبت مي کنیمهمه ما ماجراهای زیادی را در مورد اولین قرار عاشقانه بین افراد دیده‌ایم و شنيده‌ایم. و همه ما در لابلای این ماجراها شنيده‌ایم که افراد از جملاتی مشترک برای شرح آنچه که در نخستین دیدارشان رخ داده استفاده مي‌کنند: ” عشق ما از جنس عشق در نخستین نگاه بود” یا ” درست همان موقعی که نخستین دیدارمان به پایان رسید فهميدم که دقیقا همان مردی را پیدا کرده ام که مي‌خواهم بقیه عمرم را با او سر کنم”.  
کفش های پاشنه دارم را دوست دارم
بخصوص آنهایی که تق تق صدا ميدهند
وقتی حرفهای نابه جا و سفیهانه برخی آدمها که اسمشان را گذاشته اند مَرررررد در کوچه خلوت به گوشم مي رسد ، پاشنه های خود را به زمين مي کوبم تا با رعشه صدايش ، در دهان کسی بکوبد که اینک حتی صدای خودش را هم نمي‌شنود . باید بدانند من با کفش‌های پاشنه دار تق تقی ام به اندازه یک گُردان ، قدرت دارم تا دروازه دهانش را ببندم .
من کفش‌های پاشنه دارم را دوست دارم چون هر بار که آن را مي پ
ماجرای حقیقی کودک زرندی که مبتلا به سرطان خون بود و در دو هفته اخیر، همزمان با دهه کرامت به طور معجزه آسایی از امام مهربانی ها؛ حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) شفا گرفت.
شرح این ماجرا را از زبان صابر خراسانی و همچنین در ویدیوی دوم در جشن زیر سایه خورشید شهرستان زرند امسال (۱۳۹۸) از زبان خود کودک بشنوید.
 این ماجرا را از  زبان خود کودک که در جشن زیر سایه خورشید در شهرستان زرند برگزار  شد، در ویدیوی دوم در بخش ادامه مطلب ببینید و بشنوید
باران
ستار اگر لب تر کند ، جان را فدایش مي کنم
ستار اگر فرمان دهد ، حتما ادایش مي کنم
.
گوشم به فرمانش بود ، جز او ندارم رهبری
هر کس به او اخمي کند ، سر را جدایش مي کنم
.
دشمن اگر با حمله بر رهبر دلش را خوش کند
روز خوشی و جشن را ، روز عزایش مي کنم
.
دشمن چو آتش افکند ، آسوده خاموشش کنم
دشمن اگر توفان کند ، باد صبایش مي کنم
.
ستار چون رهبر بود ، ترسان ز دشمن نیستم
هر جا خورد کارم گره ، اورا صدايش مي کنم
.
با دوستانش دوستم ، با دشمنانش دشمنم
هر کس به او ت
صحبتهای مهم و کمتر شنيده شده درباره نحوه سرایت و ابتلا به کرونا ویروس از زبان مجری صدا و سیمای ملی کشور چین از دل خطر، شهر ووهان چین، که به صورت اختصاصی به ز.وانیا دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ ميباشد.
صحبتهای مهم و کمتر شنيده شده درباره نحوه سرایت و ابتلا به کرونا ویروس از زبان مجری صدا و سیمای ملی کشور چین از دل خطر، شهر ووهان چین، که به صورت اختصاصی به ز.وانیا دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ ميباشد.
کسی مي آید .کسی مي آید .کسی دیگر، کسی بهتر! . کسی که در دلش با ماست در نفسش با ماست در صدايش با ماست کسی که آمدنش را نمي شود گرفت و دستبند زد و به زندا.مهدیه دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ ميباشد
. کسی مي آید .کسی مي آید .کسی دیگر! کسی بهتر! . کسی که در دلش با ماست! در نفسش با ماست! در صدايش با ماست! . کسی که آمدنش را نمي شود گرفت و دستبند ز.رها دانلود دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ ميباشد.
پایگاه رسمي دولت آمریکا در ۲۶ آوریل ۲۰۲۰ از پیمانکارانی که توانایی طراحی
و ساخت باند هواپیما در پایگاه نظامي الحریر در نزدیکی شهر اربیل، واقع در
اقلیم کردستان عراق را دارند، دعوت به همکاری کرده است.-پایگاه
نظامي الحریر در ۷۵ کيلومتري شرق اربیل و ۱۱۵ کيلومتري مرزهای ایران قرار
دارد و ضمن آنکه نزدیک‌ترین پایگاه نظامي آمریکایی به مرزهای جمهوری اسلامي
ایران است، مجهز به سامانه‌های دفاعی و جنگنده‌های هجومي و رادارهای
پیشرفته و سیستم
اميد عزیزیان: جریان‌های ی طی سال‌های اخیر از بحران‌های بیشمار ناشی از سوء مدیریت‌ها برای شکست رقبای خود بهره برده اند، اما پس از دوره‌ای کوتاه نه تنها عزمي برای مبارزه با کانون‌های فسادزا مشاهده نشده است، بلکه خود نیز چه مستقیم و چه غیر مستقیم در تشدید بحران دخیل بوده اند.عروسی
  اینجا داره بارون مياد وقتایی که بارون مياد خیلی چیزای دیگه هم باهاش مياد.روی لب، سیگار مياد توی سر، صدا مياد توی دل، هوس مياد. پاییزه دیگه پاییزهمون فصلی که معلوم نیست هوا سرده یا گرمه همون فصلی که بین تابستون و زمستونه.همون فصلی که همه رفتناشونو ميذاشتن واسه اون. که عابری از کنارم رد ميشود و چهره‌اش شبیه من است و صدايش گویی صدای من است و دارد آواز ميخواند.پاییز ِ من پاییز ِ غم‌انگیز ِ برگ‌ریز. یک روز ميرسم و تو را مي‌بها
دربارۀ ما : به‌نام خداوند جان و خرد گفتگو روی ميز خاورميانه» پژوهشگران و اندیشمندان مستقل ملی مسائل و وقایع خاورميانه و همسایگان ایران را به‌صورت جاری و روزآمد مطرح مي‌کنند و به لحاظ نوع ریشه‌های تاریخی و بین‌المللی را مورد توجه قرار داده و در راستای دفاع از منافع ملی و آینده پژوهی به آن مي‌پردازند. اميد است که با استقبال از پرسش‌ها و اظهارنظرهای دیگر علاقه‌مندان بر غنای گفتگو روی ميز خاورميانه» افزوده شود.مشخصات منافعِ ملیmeligra@ hota
شعر سپید شماره 7
دفتر شعر 1394
شاعر الهه فاخته
1394/1/13
 
شنيده ای بال داران ؟
کبوتر, گنجشک, فاخته یا قناری ! بال دارند ؟شنيده ای رازداران ؟ . الهه , فاخته , . راز دارند ؟!
تمام لحظه هایم, پر از سر نهانیستنميدانم بگویم یا نگویم ؟!اگر گویم به که گویم؟ نگویم , پس چه گویم ؟
چه قدر سنگین شده است اسرار نهانیمن هر روز, آرامتر هستمدرونم خیس خیس است
دلم را که شکستند , صبر .لبریز شد و ریختنه جان راه رفتن برایم مانده و نه جانی برای آرميدنبگویم یا نگویم فر
دلم .التماس دعا مي خواهد.از همان التماس دعاهایی که آدميزادیک وقت هایی دلش را به "دریا" مي زند!وبه خلق الله رو مي اندازدکه برایش دعا کنند.!از آنهایی که از ته جانت لا به لای بعضی هابا چه "زوری" بالا مي آید.!آنوقت با همه ی وجود دلت را به"زمزمه ی خدایا" گفتن خلق الله خوش ميکنی!که اگر صدای تو به عرش نرسید!لااقل یکی از همين خلق الله صدايش آنقدر رسا استکه عرشیان وفرشیان از"خدایا گفتنش"خدایا بگویند!التماس دعایتوقتی مي گویم برایم دعا کن یعنی کم آورده ا
وضعیت زندگی مداح یکی از معروف ترین مداحی های جبهه و جنگ که صدايش بارها در تلوزیون پخش شده، مناسب نیست.
حاج اکبر شریعت، خالق اثرکربلاکربلا، دچار بیماری اعصاب .نماوا کلیپ 11 بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ ميباشد.
از کل امروز فقط اونجا که یهو زدی زیر آواز.آقا این دو بیتی که خوندی ميپیچه تو مخم بیرونم نميییییرررررره ميپییییییچه .اگه بد شد من از اینجا ميرم اگه بد شد ميرم تا بميرم باید این عشق دنیا رو بگیرههوات اصلا از سرم نميره نميدونم چرا اشکام اومد وقتی خوندی . ????واقعا عقل از سرم رفته????یک عدد خل هستم ????شجریانِ کی بودی ؟صدااااااااااااات . ????+ این اهنگ و هم بشنوید "اگه بد شد "
شعر سپید شماره 7
دفتر شعر 1394
شاعر الهه فاخته
1394/1/13
 
شنيده ای بال داران ؟
کبوتر, گنجشک, فاخته یا قناری ! بال دارند ؟شنيده ای رازداران ؟ . الهه , فاخته , . راز دارند ؟!
تمام لحظه هایم, پر از سر نهانیستنميدانم بگویم یا نگویم ؟!اگر گویم به که گویم؟ نگویم , پس چه گویم ؟
چه قدر سنگین شده است اسرار نهانیمن هر روز, آرامتر هستمدرونم خیس خیس است
دلم را که شکستند , صبر .لبریز شد و ریختنه جان راه رفتن برایم مانده و نه جانی برای آرميدنبگویم یا نگویم فر
مدتها از زمانی که “ماميل” به دلیل بد بودن صدايش از پنگوئن های دیگر جدا شد و سفر شگفت انگیزی را شروع کرد مي گذرد. حالا مامبل با دختر مورد علاقه اش.آرنیکا دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ ميباشد.
مدتها از زمانی که “ماميل” به دلیل بد بودن صدايش از پنگوئن های دیگر جدا شد و سفر شگفت انگیزی را شروع کرد مي گذرد. حالا مامبل با دختر مورد علاقه اش.آرنیکا دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ ميباشد.
مدتها از زمانی که “ماميل” به دلیل بد بودن صدايش از پنگوئن های دیگر جدا شد و سفر شگفت انگیزی را شروع کرد مي گذرد. حالا مامبل با دختر مورد علاقه اش.پوپک دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ ميباشد.
سیاه جامگان | بازی امروز پرسپولیس در برابر سیاه جامگان (که باید کم کم عادت کنیم مشکی پوشان صدايش بزنیم!) در مشهد با گل دقیقه 90 علی علیپور نتیجه 1-0 به سود پ.نکس وان کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ ميباشد.
متن اهنگ مردان عالم امير علیبشنوید این قصه هارو قصه ی نا مردمي هاقصه ی مرد دلیر و قصه ی دستای سقاجنگ نامردای عالم با ابر مردای دنیاماجرای جنگ خونین بین شب با روشنی هاقصه ی دریای خون و قصه ی تن های پارهقصه ی قلب شکسته دختری بی گوشواره98music04
از سینه ام تا آه بیرون زد
از پشت ابری ماه بیرون زد
آمد کــــه او تا انتها باشد
در ابتــدای راه بیرون زد
رنگین کمان در چشم هایش بود
مي رفت بغضی در صدايش بود
از ابر چشمش ماه مي بارید
بارانِ ماهی پشت پایش بود
در کوچه هایت جستجو کردم
با ردِّ پایت گفتگو کردم
آن شب که رفتی ماه کامل بود
من بارهایت آرزو کردم
امشب ببار ای آسمان با من
خون گریه کن،خون مرده در دامن
اینجا شقایق ها فــــــراوانند
امشب بباران کوچه را تا من
آن شب که گریه پابه ماهش بود
بغض عجی
از سینه ام تا آه بیرون زداز پشت ابری ماه بیرون زدآمد کــــه او تا انتها باشددر ابتــدای راه بیرون زد رنگین کمان در چشم هایش بودمي رفت بغضی در صدايش بوداز ابر چشمش ماه مي باریدبارانِ ماهی پشت پایش بود در کوچه هایت جستجو کردمبا ردِّ پایت گفتگو کردمآن شب که رفتی ماه کامل بودمن بارهایت آرزو کردم امشب ببار ای آسمان با منخون گریه کن،خون مرده در دامناینجا شقایق ها فــــــراوانندامشب بباران کوچه را تا من آن شب که گریه پابه ماهش بودبغض عجیبی سدِ
داستان از آنجا شروع شد که ترم بهمن ماه من با خستگی زیاد به پایان رسید . از اواسط امتحانات بود که   علی پیشنهاد داد دنبالم بیاید و باهم برگردیم . در وهله ی اول به هزاران دلیل قبول نکردم ولی بعد از م با دوستانم و شنیدم نظراتشان خیلی هوایی شدم و در نهایت قرار بر این شد که ۳۰ ام خرداد با علی به تهران برگردم .
علی انقدر درگیر کار و بارش بود که تا دقیقه ی نود به آمدنش باور نداشتم . حتی گاهی از تصور این موضوع به سردی حرفهایش را گوش ميدادم . ميفهميد و ن
دلنوشته برای حضرت محمد (ص)
به قلم الهه فاخته 
 
نميدانم مسلمانی یا مسیحی
یهودی یا زرتشتی
یا بدون دین
هر کسی هستی باش
این را خوب ميدانم هر کسی با ایمانش الله را صدا ميزند.
اما موضوع محمد است
محمدپیامبر بزرگ من
محمد بزرگترین مرد زندگیم
محمد صبورترین انسانی که جهل جاهلان ازارش داد اما تسلیم نشد
محمد امين که احمد نام دیگرش است.
محمد که مهربان و قوی است
محمدی که کاملترین انسان روی زمين است
محمدی که هنوز هم بیشترین اسم روی فرزندان درا
همه بروند؛ جز فرزندان فاطمه!
سرش را پایین انداخت، بلند شد که برود. پدر صدايش زد:
- تو بمان عباس جان!
و ماجرای کربلا، شروع شد.
روضه بستر شهادت اميرالم.آبان کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ ميباشد.
ميان زن و شوهر بگومگو شد. 
اختلاف و دعوای زن و شوهری بود.
The husband and wife got into an argument. The husband and wife had an acrimonious exchange
مرا ميگويي داشتم دیوانه ميشدم
As for me, I was going crazy / mad
ميل ندارم بد کسی را بگویم
I dont wish (want) to malign anyone
هرکی را بگویی در این مهمانی بود
All the world and his wife were at this partyایران نما | inama
محسن ابراهیم زاده متولد ۱۷ شهریور ۱۳۶۶ در تهران است. از وقتی ۱۴ ساله بود شروع به قرائت قرآن کرد. رفته رفته صدايش را وارد حوزه موسیقی کرده و در نهایت در سال .نماوا کلیپ 8 بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ ميباشد.
مدتها از زمانی که ماميل به دلیل بد بودن صدايش از پنگوئن های دیگر جدا شد و سفر شگفت انگیزی را شروع کرد مي گذرد.حالا مامبل با دختر مورد علاقه اش گلور.ایده کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ ميباشد.
امروز با شما هستیم با موسیقی بی کلام آهنگ زیبا و فوق العاده عالیجناب عشق از گروه ایوان بند با کاور محسن اسدی که در ادامه مطلب ميتوانید به صورت رایگان بشنوید و با بالاترین کیفیت دانلود کنید . برترین و کامل ترین سایت آهنگ سازی و خوانندگی
هتل آدلمار در استانبول
هتل آدلمار در کشور ترکیه و در شهر استانبول واقع شده است
فاصله ی آن 500 متر از مرکز کنوانسیون و نمایشگاه استانبول است
و امکانات ویژه ی این هتل شامل: سالن بزرگ آن است.
این هتل در 1.5 کيلومتري Cevahir Mall واقع شده وشما تنها با 6 دقیقه پیاده روی به Nisantasi شهر ميرسید.
برای اگاهی از تور استانبول و همچنین رزرو تور به سایت فیکس تراو مراجعه کنید.
تمام واحدهای این هتل (آدلمار) مجلل، مجهز به تهویه مطبوع، تلویزیون lED صفحه تخت ب
پیرو این كه چند وقتی است بحث هایی پیرامون هك اكانت، روش های هك اكانت و فروش آن چه در فروم BC و چه در PSN شنيده ام لازم است چندین نكته را به شما عزیزان یادآوری كنم تا باعث خسران احتمالی و ضرر آینده دوستان عزیز نشود.پی اس ان ساپورت | ریکاوری و دی اکتیو اکانت PSN
10 مکان تسخیر شده بر روی زمين :همه ی ما داستان های ترسناکی را در گذشته شنيده ایم و از آنها هراس داریم. ولی مطمئنا آشنا شدن با نقاط تسخیر شده ی دنیا، شبیه به هیچکدام از داستان هایی که قبلا شنيده ایم نیست. با ما همراه باشید تا 10 تا از تسخیر شده ترین نقاط روی کره زمين را با هم مرور کنیم.دانلود رمان
10 مکان تسخیر شده بر روی زمين :همه ی ما داستان های ترسناکی را در گذشته شنيده ایم و از آنها هراس داریم. ولی مطمئنا آشنا شدن با نقاط تسخیر شده ی دنیا، شبیه به هیچکدام از داستان هایی که قبلا شنيده ایم نیست. با ما همراه باشید تا 10 تا از تسخیر شده ترین نقاط روی کره زمين را با هم مرور کنیم.موزیک های غمگین
دانلود آهنگ پدرام پالیز – تقویم شمسی
Download New Music Pedram Paliz – Taghvime Shamsi
 
 
دانلود آهنگ پدرام پالیز تقویم شمسی
 
دانلود آهنگ پدرام پالیز تقویم شمسی
 
متن آهنگ پدرام پالیز با نام تقویم شمسی
 
شنيده ام بی نقصی پروانه وار ميرقصی به دور آتش دل از پیمانه نميترسی شنيده ام زیبایی کل آرایش دنیایی شنيده ام مث تو نیامد در تقویم شمسی همه از تو عکس شهزاده زیبایی کشیدند همه گفتند و حتی یک لحظه تورو ندیدند همه مثل من فقط وصف حال تورو شنیدن
من به تمام برای حرکت زبانت که صدا بزندیا که نزند .آری وتودرفریادمن مي شوی.خیر! درنگاهت چه باچشمان باز و ور در رو وچه با دیدگان بسته ودر رویا .مي دوم فریاد مي کشم.آریوتوحتی درآغوشم که مي آیی مي خندی ومي گوئی.خیر! من تاکجاچه باشی وچه نباشی باتمام فاصله هاشده ام ونوشته ام وهمچنان فاش مي سازم که.آریوتوبابودن کنارم هم عاری ازآن لبریزی وخیر! سزاواری تو برای من درنفسهایم تازنده ام هرچه فرو رود صدايش باطنین گرم شده اموبازهم چوآن برمي تازدازح
دانلود آهنگ پدرام پالیز – تقویم شمسی
Download New Music Pedram Paliz – Taghvime Shamsi
 
 
دانلود آهنگ پدرام پالیز تقویم شمسی
 
دانلود آهنگ پدرام پالیز تقویم شمسی
 
متن آهنگ پدرام پالیز با نام تقویم شمسی
 
شنيده ام بی نقصی پروانه وار ميرقصی به دور آتش دل از پیمانه نميترسی شنيده ام زیبایی کل آرایش دنیایی شنيده ام مث تو نیامد در تقویم شمسی همه از تو عکس شهزاده زیبایی کشیدند همه گفتند و حتی یک لحظه تورو ندیدند همه مثل من فقط وصف حال تورو شنیدن
دانلود آهنگ پدرام پالیز – تقویم شمسی
Download New Music Pedram Paliz – Taghvime Shamsi
 
 
دانلود آهنگ پدرام پالیز تقویم شمسی
 
دانلود آهنگ پدرام پالیز تقویم شمسی
 
متن آهنگ پدرام پالیز با نام تقویم شمسی
 
شنيده ام بی نقصی پروانه وار ميرقصی به دور آتش دل از پیمانه نميترسی شنيده ام زیبایی کل آرایش دنیایی شنيده ام مث تو نیامد در تقویم شمسی همه از تو عکس شهزاده زیبایی کشیدند همه گفتند و حتی یک لحظه تورو ندیدند همه مثل من فقط وصف حال تورو شنیدن
30 کيلومتري شمال غربی شهرستان بوکان، روستای کانی رش بعد از طی مسیری 10دقیقه ی جاده خاکی که از روستا به طرف کوه چاوه خارج ميشود به کوهی به این نام ميرسد که دقیقا در وسط کوه واقع شده است.
ایرانگردی و ایرانشناسی،دوچرخه سواری،طبیعت گردی،مطالب خواندنی و.
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین مطالب

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی