محل تبلیغات شما

نتایج جستجو برای عبارت :

شلیک موشک زیرسطح به سطح از زیردریایی غدیر

در ادامه برگزاری مراحل اصلی رزمایش مشترک ذوالفقار ۹۹ ارتش، زيردريايي کلاس غدير با موفقیت یک فروند موشک کروز زيرسطح به سطح را بر علیه هدف شناوری شليک کرد. امیر دریادار دوم شهرام ایرانی سخنگوی رزمایش مشترک ذوالفقار ۹۹ ارتش با اعلام این خبر گفت: این موشک زيرسطحی قابلیت نصب بر روی هر نوع زيردريايي را دارد و امروز این موشک در مراحل تولید انبوه قرار گرفته و همه زيردريايي‌های ارتش به این موشک مجهز خواهند شد.
نادر طالب زاده مجری و تهیه کننده برنامه عصر شبکه افق در مصاحبه با برنامه عیدانه که به مناسبت عید غدير خم از این شبکه پخش می‌شد درباره انفجار بیروت گفت: با چند نفر از کارشناسان آمریکایی صحبت کردم که گفتند که موشک دوم شليک شده در بندر بیروت یک موشک نیمه هسته‌ای به نام دلایلا بوده که از جنگنده اف ۱۶ شليک شده است.
نادر طالب زاده مجری و تهیه کننده برنامه عصر شبکه افق در مصاحبه با برنامه عیدانه که به مناسبت عید غدير خم از این شبکه پخش می‌شد درباره انفجار بیروت گفت: با چند نفر از کارشناسان آمریکایی صحبت کردم که گفتند که موشک دوم شليک شده در بندر بیروت یک موشک نیمه هسته‌ای به نام دلایلا بوده که از جنگنده اف ۱۶ شليک شده است.
زيردريايي فاتح یک زيردريايي پیشرفته مجهز به "موشک کروز ضدکشتی"ازنوع موشک ضد کشتینور است.که این ویژگی فاتح را از بقیه متمایز می کند،این ویژگی خاص وقت دست چند کشور در دنیا است؛که ایران الان یکی از آن کشور ها است،و دیگر ویژگی های فاتح را برایتان نمیگویم.و میگذارم خودتان در ادامه بخوانید.
موشک هسته ای عامل انفجار بندر بیروت نادر طالب زاده : ????وقتی انفجار بیروت رخ داد، یک قارچ سفیدرنگ دیده شد، مثل یک انفجار اتمی . هزاران ساختمان همزمان تخریب شد، به عمق ۶ متر سنگ کنده شد. کدام انبار آمونیاک و نیتراتی می تواند ۶ متر سنگ را جابجا و بلند کند؟ بندر بیروت کلا روی سنگ ساخته شده است. ????گوردن داف گزارشی میدهد که دو موشک شليک شده . موشک اول دریا به دریا بوده و به محل اصابت کرده است و زمانی که همه دوربین ها روشن است و منطقه را می بینند، بلافا
دولت کره شمالی با شليک پیشرفته ترین موشک بالستیک قاره پیمای خود اعلام کرد سراسر خاک آمریکا در تیررس موشک های بالستیک این کشور قرار دارد. کره شمالی با پرتاب م.نماوا کلیپ 2 بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
موشک شهاب ۳ که آن را می توان پس از شهاب ۲ دومین موشک بالستیکی تهران دانست در رده موشک های میان برد کشور قرار می گیرد که با وزنی در حدود ۲ هزار کیلوگرم قادر ا.رها دانلود دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
وزارت دفاع آمریکا اعلام کرد یک موشک میان‌برد بالستیک را از یک پایگاه در کالیفرنیا شليک کرده است/ساخت و آزمایش این نوع موشک‌ها در پیمان منع موشک&zwn.بوته دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
پنتاگون: یک موشک میان‌برد بالستیک از پایگاهی در کالیفرنیا شليک شد.ساخت و آزمایش این نوع موشک‌ها در پیمان منع موشک‌های میان‌برد ممنوع بودگلبرگ دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
تصاویر جدید از لحظه شليک موشک های ایرانی به سمت پایگاه آمریکایی
تصاویر جدید از لحظه شليک موشک‌های ایرانی به سمت پایگاه آمریکایی عین‌الاسد منتشر شد.بامداد دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
رژیم بعث عراق در حمله به دزفول ۱۷۶ موشک غول پیکر شليک کرد. ارتش صدام به دلیل تعداد زیاد موشک‌های شليک شده به دزفول نام آن را شهر موشک‌ها گذاشته بود.زهرا دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
رونمایی از موشک دزفول نشان دهندۀ اینکه ایران به دنبال ایجاد چرخه موشک های نقطه زن تا برد های هزار کیلو متر است."جرقۀ این چرخه را درسال 1382با موشک فاتح110 که خطای ضرب15متر وباسرعت 3.5 ماخ،ایجاد شد."وتا مدل های دیگر اعم از:فاتح110ای و بی،خلیج فارس،هرمز1و2،ذوالفقار،فاتح313 وموشک هوشمنددزفول بابرد1000هزارکلیومتر است.{هنوز اطلاعات دقیق منتشر نشده است اما گمان میرود که با شکل وابعاد ونوع خروجی وکلاهک موشک،دزفول ازخانوادۀ فاتح باشد،که این احتمال را ف
موضوع:اسامی روز غدير خم درجلسات قبل چهل اسم از اسامی عید غدير بیان شد امروز به تعداد دیگر اشاره میشود ۴۱ - (یوم الغدير) روز غدير ; این نام، معروفترین نام غدير است كه از مكان واقعه گرفته شده است.عید گرفتن روز غدير از همان سال حجة الوداع و در بیابان غدير پس از اتمام خطبه پیامبر(ص) آغاز شد.در طول سه روز توقف در غدير خم مراسمی برپاشد وحضرت شخصاً از مردم خواستند به او تبریک بگویند و این سخن را در هیچ روزی نفرموده بودند .
موشک بالستیک دور برد خرمشهر با موفقیت آزمایش شد. این موشک سومین موشک با برد ۲۰۰۰ کیلومتر ایران است. موشک بالستیک خرمشهر در رژه ۳۱ شهریور نیروهای مسلح در تهرا.زهرا دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
در این قسمت در مورد موشک های بالستیک قاره پیما صحبت میکنیم و اطلاعات مختصر و جالبی را در خصوص مهندسی این موشک ها بیان میکنیم؛ با ما همراه باشید: "گروه پ.گندم دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
رزمایش بزرگ مشترک ذوالفقار ۹۹ ارتش با برگزاری رژه شناورهای سطحی و زیر سطحی به کار خود پایان داد. در این مراسم که با حضور سرلشکر سید عبدالرحیم و جمعی از فرماندهان ارشد ارتش جمهوری اسلامی ایران و همچنین ناظران قرارگاه مرکزی حضرت خاتم‌الانبیاء (ص) برگزار شد، انواع یگان‌های شناور سطحی و زيرسطحی نیروی دریایی ارتش شامل ناوشکن‌ها، ناوهای موشک‌انداز، ناوهای نیروبر و زيردريايي‌های کلاس طارق، غدير و زيردريايي بومی فاتح از مقابل ناو سرفر
در این ویدئو از لحظه شليک موشک به هواپیمای اوکراینی تا زمان جست‌وجوی مردم در میان لاشه سقوط کرده را به روایت تلفن‌های همراه شخصی و دوربین‌های مداربسته می‌بین.دین دین کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
آغاز انتقام سخت ایران از آمریکا/ لحظه شليک موشک‌های ایرانی به سمت پایگاه آمریکایی
برخی منابع از شليک موشک‌های بالستیک ایرانی به سمت پایگاه عین‌الاسد عراق که.تندیس دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
خطابه غدير در آیینه اسناد مترجم : محمدباقر انصاری/ ناشر : دلیل ما / 108 صفحه آنچه در این کتاب می خوانید : این كتاب دربرگیرنده متن سخنانی است كه پیامبر بزرگ اسلام(ص) در اجتماع عظیم مسلمانانی كه از حج باز می‌گشتند، به فرمان خدا بازگو فرمود. علاوه بر تشریح واقعه غدير و متن كامل خطبه غدير» و ترجمه فارسی آن، اسناد و منابع خطبه غدير و نیز مدارك حدیث غدير و نیز راویان حدیث غدير از صحابه و تابعین و همچنین مؤلفان مشهور غدير در 14 قرن به علاوه كتاب‌های شیع
شليک غیرعمدی و ناگهانی موشک توسط یک جنگنده نظامی در پایگاه هوایی در کشور چاد فاجعه آفرید. اصابت این موشک به منزل مسی یک نظامی ارشد موجب کشته شدن دست کم پن.خانه دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
 وزارت دفاع روسیه تصویر ماهواره‌ای کارخانه تولید موشک‌های ممنوعه آمریکا را منتشر کرد.وزارت دفاع روسیه روز شنبه با انتشار این تصویر اعلام کرد آمریکا ۲سال پیش تولید موشک‌های میان‌برد و کوتاه‌بردی را آغاز کرده که نقض پیمان منع موشک‌های هسته‌ایINF » است.
آژانس خبری امروزنآ
پکیج آموزشی موشک انگیزه بی نهایت چیست؟
Variety of content about پکیج آموزشی موشک انگیزه بی نهایت can only be viewed on our website.
Bestsellers around پکیج آموزشی موشک انگیزه بی نهایت
دانلود مطالب علمی گوناگون درمورد پکیج آموزشی موشک انگیزه بی نهایت در اینجا.
download پکیج آموزشی موشک انگیزه بی نهایت for my moblie.
The search robot on our channel can easily search the file پکیج آموزشی موشک انگیزه بی نهایت and provide it to your students.
free download پکیج آموزشی موشک انگیزه بی نهایت
لیست قیمت مقالات پیرامون پکیج آموزشی موش
ایران موشک بالستیک ذوالفقار | برد موشک بالستیک ذوالفقار ۷۵۰ کیلومتر اعلام شد.این سامانه که به موشکی به همان نام یعنی ذوالفقار مجهز است، یکی از دقیق ترین موشک.خانه دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
موشک بالستیک ذوالفقار» یکی از موشک‌های تمام ایرانی بود که در جریان رژه ۳۱ شهریور ۱۳۹۵ در تهران از مقابل جایگاه ویژه عبور کرد و رسانه‌ها تصویر آن را منتشر کردند. این موشک در حقیقت آخرین عضو خانواده فاتح به حساب می‌آید و برای علاقمندان به پیشرفت‌های دفاعی جمهوری اسلامی ایران در داخل و خارج از کشور، بیش از هر چیز یادآور دقت بالا و نقطه زنی آن است.بیشتر بخوانید:موشک بالستیک ذوالفقار؛ صابونی که به تن داعش خورد + تصاویر
یک نشریه آمریکایی با تاکید بر اینکه موشک‌های ایران، مهلک و یک خطر واقعی برای آمریکا هستند، تصریح کرد: جنگ با ایران شوخی نیست.نشنال‌اینترست
نوشت: ایران همچنان به توسعه برنامه موشک‌های بالستیک دوربرد خود ادامه
می‌دهد و از موشک‌های بالستیک کوتاه‌برد در میدان‌های نبرد استفاده می‌کند و
این در حالی است که ایالات متحده از جمهوری اسلامی دست کشیدن از هر سلاحی
که در تئوری توانایی حمل کلاهک هسته‌ای را داشته باشد، خواستار شده بود.طبق
برخی
کره شمالی سال گذشته در ادامه تنش با آمریکا از موشک هواسونگ10 رونمایی کرد و این موشک را با برد تخمینی 4000 کیلومتر از زیر دریایی با موفقیت شليک کرد و مقامات ا.تی تی دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
همه موشک ها بر اساس قانون سوم نیوتن کار می کنند که هر عملی دارای یک عکس العملی اما در جهت مخالف است. در یک موشک بر اثر احتراق سوخت، گازهای داغی حاصل می شوند .طلا کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد
 رسانه‌های رژیم صهیونیستی از اصابت یک موشک به منطقه‌ای در شمال تل‌آویو خبر دادند. این موشک به خانه‌ای در منطقه «هاشارون» اصابت کرد و بر اثر آن هفت نفر زخمی شدند. ­
رسانه‌ها از فروریختن خانه‌ای که موشک به آن اصابت کرد، خبر دادند.
شليک این موشک در پاسخ به حمله هوایی شب گذشته ارتش رژیم صهیونیستی به غزه صورت گرفته است.در همین حال، شبکه تلویزیونی الحدث لحظاتی گزارش داد: سامانه ضد موشکی گنبد آهنین اسرائیل نتوانست یک م
غديرواقعه غدير خم-خطبه غدير خم-غدير خم و اهل بیت(ع)-اندیشمندان و غدير خم
-


بانك مقالات و سخنرانی ها
-


كتابخانه غدير
-


شعر غديربهات غدير-خادمین غد
غديرواقعه غدير خم-خطبه غدير خم-غدير خم و اهل بیت(ع)-اندیشمندان و غدير خم
-


بانك مقالات و سخنرانی ها
-


كتابخانه غدير
-


شعر غديربهات غدير-خادمین غد
غديرواقعه غدير خم-خطبه غدير خم-غدير خم و اهل بیت(ع)-اندیشمندان و غدير خم
-


بانك مقالات و سخنرانی ها
-


كتابخانه غدير
-


شعر غديربهات غدير-خادمین غد
نیروهای مقاومت در واکنش به حملات صهیونیست ها به غزه، اهدافی در سرزمین های اشغالی را با شليک چند فروند موشک هدف قرار دادند.اصابت یکی از این موشک ها به نزدیکی .رادان دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
پروژه هدایت موشک را چگونه دانلود کنیم؟
درباره فایل پروژه هدایت موشک میخواهید اطلاعات بدست آورید.
You can download پروژه هدایت موشک in a safe manner on this site.
سایتی باشکوه در زمینه فروش مقالات پیرامون پروژه هدایت موشک راه اندازی شد.
Download corrected and approved پروژه هدایت موشک translation from here.
Only on this site there are articles about پروژه هدایت موشک.
بخشی از پروژه هدایت موشک
مهمترین بخش فایل پروژه هدایت موشک چیست؟
The sale of the file پروژه هدایت موشک is now possible on this site.
دارایی خود را صرف خرید
موضوع فنی و مهندسی
آیا تاکنون پروژه هدایت موشک را دریافت نکرده بودید؟
Direct sales of articles around the پروژه هدایت موشک
فروش اینترنتی مقالات طلایی با موضوع پروژه هدایت موشک
A list of the best-selling articles around پروژه هدایت موشک has been gathered on the site.
You can download پروژه هدایت موشک in a safe manner on this site.
لینک دانلود پروژه هدایت موشک
آیا در این پیج از وبسایت لیست مقالات پیرامون پروژه هدایت موشک وجود دارد تا آن ها را مطالعه نمایم؟
بهترین روش برای زیاد کردن مطالب پیرامون پروژه هد
کمپانی اسپیس ایکس پس از 6 ماه وقفه در پرتاب موشک‌های فال 9 خود، بامداد روز دوشنبه یک راکت دیگر را راهی فضا خواهد کرد. برخلاف دفعات گذشته که موشک پس از مام.تیدا کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
توضیح پیرامون فنی و مهندسی
خرید و پرداخت امن مقالات پیرامون پروژه هدایت موشک
If you do not find anything around پروژه هدایت موشک at all the article sales sites, check out our website.
نتیجه آزمایشات دیگران پیرامون پروژه هدایت موشک را در اینجا مشاهده نمایید.
درباره فایل پروژه هدایت موشک میخواهید اطلاعات بدست آورید.
آیا میدانید پروژه هدایت موشک چیست و چگونه ایجاد میشود؟
پروژه هدایت موشک را چگونه دانلود کنیم؟
کارآموزی پیرامون پروژه هدایت موشک را از اینجا دانلود نمایید.
برای
سریال درباره “جک پارسونز” مهندس موشک، شیمیدان و جادوگر شریعت تلمایی است. او در گسترش موشک نقش بسیار مهمی داشت و اولین کسی بود که از سوخت جامد به عنوان سوخت موشک استفاده کرد. او با دانشگاه کالتک کالیفرنیای آمریکا در ارتباط بود و یکی از کسانی بود که در تاسیس آزمایشگاه موشکی جت و کمپانی مهندسی آیروجت نقش اساسی داشت.فضاکلیپ - سرویس اشتراک رایگان ویدیو
سریال درباره “جک پارسونز” مهندس موشک، شیمیدان و جادوگر شریعت تلمایی است. او در گسترش موشک نقش بسیار مهمی داشت و اولین کسی بود که از سوخت جامد به عنوان سوخت موشک استفاده کرد. او با دانشگاه کالتک کالیفرنیای آمریکا در ارتباط بود و یکی از کسانی بود که در تاسیس آزمایشگاه موشکی جت و کمپانی مهندسی آیروجت نقش اساسی داشت.فضامووی - سرویس رایگان اشتراک ویدیو
سریال درباره “جک پارسونز” مهندس موشک، شیمیدان و جادوگر شریعت تلمایی است. او در گسترش موشک نقش بسیار مهمی داشت و اولین کسی بود که از سوخت جامد به عنوان سوخت موشک استفاده کرد. او با دانشگاه کالتک کالیفرنیای آمریکا در ارتباط بود و یکی از کسانی بود که در تاسیس آزمایشگاه موشکی جت و کمپانی مهندسی آیروجت نقش اساسی داشت.فضاکلیپ - سرویس اشتراک رایگان ویدیو
موضوع فنی و مهندسی
Find similar articles پروژه هدایت موشک on our site.
To improve the quality of your article, refer to پروژه هدایت موشک related articles on this site.
Receive new articles and updates about پروژه هدایت موشک just by logging in to this site.
Buy Internet Files پروژه هدایت موشک easily.
مطالب گوناگون پیرامون پروژه هدایت موشک به سایت افزوده شد.
خلاصه فایل پروژه هدایت موشک
مطالب مرتبط با مقاله پروژه هدایت موشک در سایت معتبر ما.
Only on this site there are articles about پروژه هدایت موشک.
چرا پروژه هدایت موشک را از اینجا دانلود نمی کنید
این موشک امید اول غرب برای مقابله با شناورهای پر سرعت است.این موشک بواقع از نظر کارایی حتی هلیفایر نیز به گرد پایش نمیرسد.موشکی سبک برد بلند و بسیار دقیق که .حوریا دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
این موشک بومی که بردی بین ۱۷۰۰ تا ۲۰۰۰ کیلومتر دارد، قادر است انواع کلاهک‌ها تا وزن ۷۵۰ کیلوگرم را با خود حمل کند و نکته جالب اینکه در موشک عماد سامانه .لاله دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
سریال درباره “جک پارسونز” مهندس موشک، شیمیدان و جادوگر شریعت تلمایی است. او در گسترش موشک نقش بسیار مهمی داشت و اولین کسی بود که از سوخت جامد به عنوان سوخت موشک استفاده کرد. او با دانشگاه کالتک کالیفرنیای آمریکا در ارتباط بود و یکی از کسانی بود که در تاسیس آزمایشگاه موشکی جت و کمپانی مهندسی آیروجت نقش اساسی داشت.فضامووی - دانلود رایگان فیلم و سریال
در این فیلم، نحوه کار موشک های ماهواره بر، به نمایش در آمده است.
به صورت مختصر توضیحاتی در خصوص کنترل جهت موشک، در هنگام صعود نیز مباحثی مطرح شده است.هیراد دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
عبور موشک کره شمالی از فراز خاک ژاپن:
منابع خبری در ژاپن از یک آزمایش موشکی جدید به وسیله کره شمالی خبر داده اند .
بنا بر گزارش های منتشر شده، این موشک بام.پندار کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
مختصر پروژه هدایت موشک
Do you intend to download پروژه هدایت موشک file here?
با صرف هزینه ای کم محتوایی زیاد درمورد پروژه هدایت موشک بدست آورید.
با خرید هر مقاله پیرامون پروژه هدایت موشک یک امتیاز در جشنواره تخفیفی ما دریافت نمایید.
شما می توانید فایل پروژه هدایت موشک را به صورت امن و به آسانی از این سایت دریافت نمایید.
فروش اینترنتی مقالات با عنوان پروژه هدایت موشک به صورت آنلاین.
توضیح پیرامون فنی و مهندسی
دریافت فایل پروژه هدایت موشک بعد از پرداخت ا
مسابقه ای هیجان انگیز با موشک مدل/ ویدیویی هیجان انگیز از یه گروه فوق العاده معروف پسرانی که کارهای خارق العاده انجام میدن و این سری موشک های کوچک مدل ساختن .نسیم کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
مسابقات جالب و هیجان انگیز موشک های دست ساز، با هم ویدئویی از مسابقات جالب و هیجان انگیز موشک های دست ساز رو مشاهده می کنیم که بسیار جالب است.( همراه با زیرن.نسیم کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
آمریکا موشک قاره پیما با نام Muniteman III را آزمایش کرد
اخبار خارجی-مجله زیبا - ارتش آمریکا امروز (چهارشنبه) از آزمایش یک موشک قاره‌پیما با نام(  Muniteman III ) از مقری در ایالت کالیفرنیا خبر داد.
به ادامه برویدمجله زیبا بهترین سایت برای فارسی زبان ها
رکورد گینس - چالش ساخت موشک با نوشابه، با هم در این قسمت از رکورد های گینس رکوردی جالب را برای شما آورده ایم و آن هم بیشترین طول حرکت موشک نوشابه ای است.
رستا کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
شب گذشته کره شمالی یک موشک بالستیک از فاصله 2700 کیلومتری به سمت منطقه هوکایدو ژاپن پرتاب کرد.
صدای آژیر هشدار در شهر ناگونو ژاپن پس از عبور موشک از روی آسما.دریا کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
پوتین سال ۲۰۱۸ وعده ساخت چهار موشک را داد؛ چهار موشکی که یکی از آن‌ها ناتو را درگیر کرده بود. بوروسنویک همین موشک است که آمریکایی‌ها گمان نمی‌.یارا دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
 در شرایطی که قدرت نظامی بازدارنده ایران و توان مقابله کشور با هر گونه تهدید نظامی این روز‌ها محور بحث روز است. بررسی تکنولوژی موشک‌های ایران نشان می‌دهد که برد این موشک‌ها به دورترین نقاط اروپا و بیش از ۷۰ درصد آسیا می‌رسد و این توان دفاعی باعث نا امیدی دشمنان در حمله نظامی به خاک و تاسیسات حیاتی کشورمان شده است.بیشتر بخوانید:موشک نور، روشنی چشمان نیرو‌های مسلح کشورمان در دریا فیلم و تصاویر
همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس و در مراسم رژه نیروهای مسلح،‌ از موشک خرمشهر که جدیدترین دستاورد مهندسان کشور عزیزمان است رونمایی شد.
خرمشهر یک موشک بالستیک سا.بوته دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
کلیپی از رژه هفته دفاع مقدس 1396
رژه مشترک نیروهای مسلح ایران
رونمایی از موشک "خرمشهر" و موشک انبوه سازی شده "عماد" که جای موشک های شهاب.جانا دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
آیین پایان رزمایش بزرگ مشترک ذوالفقار ۹۹ ارتش جمهوری اسلامی ایران با برگزاری رژه شناور‌های سطحی و زیر سطحی به کار خود پایان داد. در این مراسم که با حضور امیر سرلشکر سید عبدالرحیم و جمعی از فرماندهان ارشد ارتش جمهوری اسلامی ایران و همچنین ناظران قرارگاه مرکزی حضرت خاتم‌الانبیاء برگزار شد، انواع یگان‌های شناور سطحی و زيرسطحی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران شامل ناوشکن‌ها، ناو‌های موشک‌انداز ، ناو‌های نیروبر و زيردريايي
ریگی را در آسمان می گیرند، گوسفند را در آسمان از رومانی می آرند، تازه نصفش رو هم گم می کنند،موشک، موتور موشک را می سازند، خودرو را نمی توانند بسازند،جیب خودشان را می توانند پر کنند، جیب ملت را خالی می کنند،هر وقت هم که کم بیاورند، می گویند که خودتان به ما رای دادید پس باید تحمل کنید.!
انیمیشن سریالی موش موشک با دوبله فارسی Tip the Mouse 2014
سریال کارتونی موش موشک با کیفیت 1080p & 720p & 480p
قسمت 1 اضافه شد
نام سریال: موش موشک – Tip the Mouse | ژانر: انیمیشن | تاریخ انتشار: از سال 2014
زبان: دوبله فارسی | تعداد قسمت ها: 52 اپیزود | زمان هر قسمت: 7 دقیقه
فرمت: MP4 | حجم: متفاوت با هر کیفیت | امتیاز: 6.3 از 10
خلاصه داستان: در گوشه ای از دنیا در زیر یک چمنزار، خانه کوچکی وجود دارد. در این خانه یک موش کوچک ، عجیب غریب و در عین حال بامزه با خانواده اش زندگی م
ببینید | این فیلم منتسب به لحظه شليک ناو جماران به ناوچه کنارک تکذیب شد
فیلم شليک به ناوچه کنارک
برخی منابع فیلمی منتشر کرده اند که گفته می شود لحظه شليک از جماران و برخورد با ناوچه کنارک است.
به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد ، ساعات اولیه امروز خبر حادثه برای ناوچه کنارک در رسانه ها منتشر شد که بر اساس خبرهای منتشره این ناوچه در یک تمرین نظامی مورد هدف قرار گرفته است.مجله خبری 24 خبر
بخشی از بک دراپ تولد تم موشک کاغذی -کد 2682
به کانال تلگرام فروش مقاله خوش آمدید. شما می توانید بک دراپ تولد تم موشک کاغذی -کد 2682 را به راحتی تهیه کنید.
دیگر به جستجو برای بک دراپ تولد تم موشک کاغذی -کد 2682 ادامه ندهید.
اگر میخواهید بک دراپ تولد تم موشک کاغذی -کد 2682 عجله کنید و از سایت ما ارزان بخرید.
تنوع کار قدرت انتخاب شما را بالا می برد. ما در این وبسایت مقالات متنوعی درمورد بک دراپ تولد تم موشک کاغذی -کد 2682 عرضه نموده ایم.
We will place this new package بک در
  امروز با تکیه بر توانمندی داخلی و استفاده حداکثری از ظرفیت‌های موجود در فواصل زمانی کوتاه، موشک‌های جدید و مدرنی توسط نیرو‌های مسلح کشور رونمایی می‌شود که با معرفی هرکدام از آن‌ها دشمنان از پیشرفت ایران در عرصه دفاعی عصبانی‌تر شده و توانایی جمهوری اسلامی در عرصه دفاعی نمایان‌تر می‌شود.موشک سجیلبیشتر بخوانید:سجیل بر پیشانی دشمنان جمهوری اسلامی 
بک دراپ تولد تم موشک کاغذی -کد 2682 را چگونه دانلود کنیم؟
We are worried about your pocket. Buy بک دراپ تولد تم موشک کاغذی -کد 2682 cheaper.
نتیجه آزمایشات دیگران پیرامون بک دراپ تولد تم موشک کاغذی -کد 2682 را در اینجا مشاهده نمایید.
جدیدترین نسخه بک دراپ تولد تم موشک کاغذی -کد 2682 را از سایت ما دانلود نمائید.
Only on this site there are articles about بک دراپ تولد تم موشک کاغذی -کد 2682.
دارایی خود را صرف خرید کتاب های گران قیمت ننمایید. مجموعه نظریات در کتب مختلف پیرامون بک دراپ تولد تم مو
ویژه نامه عید غدير خم معاونت پرورشی دبستان پسرانه روستایی ذکریای رازی - رضا حیدرلو غدير در سیره اهل بیت علیهم السلام ​ اعمال مستحبی عید غدير خم 50 نام دیگر برای عید غدير ​ در فضیلت على (ع ) پیامک های تبریک عید غدير خم سرودهای عید غدير تم های عید غدير برای اندروید کلیپی به مناسبت عید غديرخم (کلیپ فلش) ​تصاویر متحرک عید غدير خم
چه ادیبانه بود صحنۀ زیبای غدير به علی حکم دهد صاحب امضای غدير وحی آمد به نبی کای همه عالم به فدات حج بود در گرو خطبه به صحرای غدير تاج باید ز نبوت به ولایت برسد حکم حق است چرا ترس ز اجرای غدير؟ دست در دست علی لازمۀ دین حق است دست در دست علی نه تو به گرمای غدير هدف از خلقت آدم، هدف از بعثت و دین آنکه ترسیم شود چهره و سیمای غدير حج و ابلاغ ولایت همه جریان ساز است اتحاد حق و حیدر همه معنای غدير هدف آن فرد بداند به هیاهوی زمان نیست مأمن و پناهی به بلند
چه ادیبانه بود صحنۀ زیبای غدير به علی حکم دهد صاحب امضای غدير وحی آمد به نبی کای همه عالم به فدات حج بود در گرو خطبه به صحرای غدير تاج باید ز نبوت به ولایت برسد حکم حق است چرا ترس ز اجرای غدير؟ دست در دست علی لازمۀ دین حق است دست در دست علی نه تو به گرمای غدير هدف از خلقت آدم، هدف از بعثت و دین آنکه ترسیم شود چهره و سیمای غدير حج و ابلاغ ولایت همه جریان ساز است اتحاد حق و حیدر همه معنای غدير هدف آن فرد بداند به هیاهوی زمان نیست مأمن و پناهی به بلند
بسم الله القاصم الجبارین
امروز زمان تحقق وعده انتقام سخت بود. 
امروز صبح با تصمیمی که جلسه  تیم امنیتی TGA به رهبری حاج ستاری اتخاذ گردید
23 فروند موشک T-1 که با نام خشخاش 3 نیز شناخته میشود از باغمعروف به سمت پایگاه های آمریکای جنایت کار پرتاب گردید. 
این نوع موشک که کاملا توسط دانشمندان TGA ساخته شده است دارای برد 8000 کیلومتری است که آن را از موشک های ایرانی شهاب 3 و سجیل برتر میکند. 
 
در طی این حملات موشکی 78 فروند جنگنده F35 ساقط شده
امروز با تکیه بر توانمندی داخلی و استفاده حداکثری از ظرفیت‌های موجود در فواصل زمانی کوتاه، موشک‌های جدید و مدرنی توسط نیرو‌های مسلح کشور رونمایی می‌شود که با معرفی هرکدام از آن‌ها دشمنان از پیشرفت ایران در عرصه دفاعی عصبانی‌تر شده و توانایی جمهوری اسلامی در عرصه دفاعی نمایان‌تر می‌شود.موشک سجیلبیشتر بخوانید:سجیل بر پیشانی دشمنان جمهوری اسلامی
قدرت موشکی جمهوری اسلامی که امروزه به عنوان یکی از مولفه‌های قدرت کشورمان در جهان مطرح است، قدرتی است که ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی به صورت عاریه‌ای از کشور‌های دوست و همسایه برای مقابله با دشمن بعثی در جگ هشت ساله به دست آمد، اما با تلاش‌های متخصصان در دوران دفاع مقدس این دانش در سال‌های جنگ کم کم رنگ و بوی بومی به خود گرفت و تلاش‌هایی نیز برای ساخت موشک‌های بومی انجام شد. ادامه مطلب . #ارتش
حقا که غدير بهر ما نوروز است میزان عدالت است و ظالم سوز است جمهوری اسلامی ما با صلوات از یمن ولایت علی پیروز است اس ام اس تبریک عید غدير, تبریک عید غدير خم متن تبریک عید غدير ( من کنت مولا فهذا علی مولا ) حلول عید ولایت و امامت را که به شکرانه ی تکمیل دین و تتمیم نعمت همگان با عرشیان و فرشیان است ، محضر شما و همه ی شیعیان تبریک و تهنیت عرض می نمایم اس ام اس تبریک عید غدير, تبریک عید غدير خم متن تبریک عید غدير عیدی چو غدير این قدر معظم نیست حبلی چو ول
غدير آمد ولایت را نشان داد شهادت بر علی وقت اذان داد ❣❤️❣❤️❣❤️❣ غدير آمد، خدا لطفی دگر کرد خدا بر خلق عالم این نظر کرد غدير آمد علی را جانشین کرد خدا او را امیر المومنین کرد غدير آمد جهان شوری دگر یافت دل ما زان سبب، نور بصر یافت غدير آمد شب ما را سحر کرد به نورش جمله عالم را خبر کرد غدير آمد از او دین مفتخر شد. محمد را علی خیر البشر شد غدير آمد، علی فخر زمین شد. در آنجا او امیر المومنین شد غدير آمد که دین را یار گردد ستم زین پس، بسی دشوار گ
امروز با تکیه بر توانمندی داخلی و استفاده حداکثری از ظرفیت‌های موجود در فواصل زمانی کوتاه، موشک‌های جدید و مدرنی توسط نیرو‌های مسلح کشور رونمایی می‌شود که با معرفی هرکدام از آن‌ها دشمنان از پیشرفت ایران در عرصه دفاعی عصبانی‌تر شده و توانایی جمهوری اسلامی در عرصه دفاعی نمایان‌تر می‌شود.موشک سجیلبیشتر بخوانید:سجیل بر پیشانی دشمنان جمهوری اسلامی
رهبر کره شمالی اعلام کرد: تمام خاک آمریکا در تیررس موشک‌های این کشور قرار دارد. در پی افزایش تنش‌ها در شبه جزیره کره و تشدید تحریم‌ها علیه کره شمالی از سوی ش.تیدا کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
روسیه با استقرار موشک‌های بالستیک قاره پیمای توپول-ام» و یارس» در 20 نقطه از خاک کشورش، خود را برای رویارویی احتمالی با آمریکا و ناتو آماده می‌کند.
یارا کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
dle Rocket – Aircraft Evolution & Space Battle یک بازی زیبا و کلیکر (Idle) در سبک تفننی و کژوآل است که توسط استودیوی GZFY Game کشور چین تولید و به شکل کاملاً رایگان در گوگل پلی منتشر شده است. Idle Rocket – Aircraft Evolution & Space Battle با الگوبرداری از بازی های معروفی همچون Ballz و یا Bricks n Balls تولید و عرضه شده است. سبک بازی بسیار ساده و انجام آن تنها با یک دست امکان پذیر است. در این بازی شما به فضا سفر می کنید. جایی که وظیفه شما نابود کردن توپ هایی است که در فضا معلق هستند. برای
در این ویدئو با روش ساخت موشک کوچک به کمک سر خودکار آشنا می شویم. که به صورت خیلی راحت و مرحله به مرحله به کمک وسایلی ساده ساخته می شود، که باهم می بینیم.
جانا دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
موشک های غول پیکر به شیوه دیگری از حمل ونقل نیاز دارند، از این روست که ناسا از این ماهی غول پیکر (Supper Guppy) استفاده می کند. این هواپیما برای حمل هواپیماه.هشتگ کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
موشک زمین به هوای QRSAM در شرق ایالت اودیشا پرتاب شد.
فناوری این موشک به زمان شوروی سابق در سالهای 1970 باز می گردد که توسط متخصصین هندی به روز رسانی شده و 2.دیانا دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
سرباز آمریکایی حاضر در پایگاه عین الاسد در گفتگو با آروا دیمون خبرنگار سی ان ان لحظات فرود آمدن موشک های ایرانی را بسیار ترسناک و دلهره آور توصیف کرد.گلبرگ دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
البته در مورد فاتح 110 تمام اطلاعاتی که در این ویدئو داده می شود اشتباه است.چین به هیچ وجه قابلیت و فناوری تولید موشک بالستیک با خطای زیر 10 متر را ندارد.یافا دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
دستیابی به تکنولوژی پرتاب موشک از هواپیما بحث جدیدی نه در عالم رسانه و نه در صنایع نظامی نیست ولی آنگاه که پرتابه مورد نظر را موشکی با خاصیت های پرواز بالستی.هیراد دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
دریادار خانزادی: فرمانده نیروی دریایی ارتش از دو برابر شدن برد موشک کروز زيرسطحی جاسک ۲ خبر داد. امیر دریادار حسین خانزادی فرمانده نیروی دریایی ارتش با حضور در برنامه نگاه یک سیما در خصوص بازتاب رزمایش ذوالفقار 99 اظهار داشت: همان‌طور که در روزهای گذشته شاهد بودیم در رسانه‌ها به‌ویژه رسانه‌های غربی هیاهوی زیادی درباره رزمایش به پا شد.
صبح چهارشنبه موشک های ایرانی پایگاه آمریکایی عین الاسد را هدف قرار دادند.
پایگاهی که نماد قدرت آمریکا در عراق بود.
پایگاه عین الاسد را در این مستند بشناسید.رهام دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
برای دیدن دیگر ویدئو های ارسالی اینجا کلیک کنید
 مقامات شرکت اسپیس‌ایکس اعلام کردند که موشک های بزرگ خود موسوم به BFR را در بندر لس‌آنجلس خواهند ساخت.
شهرد.تی تی دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
یه عالمه کلیپ خنده دار و دیدنی از حیوانات خانگی علاقه مند به بازی قایم موشک، ببینین که کلی روحیه تون رو شاد می کنه.
برای تماشای ویدیوهای حیوانات خانگی بامزه.سانیا کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
دیشب خوای میدیدم حمله کردن به ایران حالا کیا نمیدونمفقط میدونم جلو چشمام کلی موشک و بمب و . فرود میومد و رسما سنگ کوب کرده بودم تو اون هاگیر واگیر ک دنبال یه پناهگاه بودم فقط چشمام میچرخید ک خونوادمو پیدا کنم بدونم سالمناون لحظه هیچ کس و هیچ چیز برام مهم نبود جز اونایه جا ام الان بود اسیر بشم و هزارتا اتفاق دیگه :|برج میلادم موشک زدن به کل ریخت پایین خیلی صحنه خفنی بود D:خلاصه ک ده بار سکته رو رد کردم تو خواب -_-و به خاطر این خوابه دلم نمیخواس
#کمی_تآمل ❤️ چهل پیشنهاد برای اینکه همه در تبلیغ غدير شریک باشیم ????1- یک خانواده می تواند با دیدار از اقوام و سادات مبلّغ غدير باشد. ????2- یک کاسب می تواند با تخفیف ویژه در ایام غدير مبلّغ غدير باشد. ????3- یک راننده تاکسی می تواند با پذیرایی شکلات در ماشینش مبلّغ غدير باشد. ????4- یک مادر بزرگ می تواند با گفتن قصه های غديری برای نوه هایش مبلّغ غدير باشد. ????5- یک امام جماعت مسجد می تواند با صحبت پیرامون غدير مبلّغ غدير باشد.
انیمیشن و ویدئوی شبیه‌سازی از پرتاب موشک FalconHeavy شرکت اسپیس‌اکس. محموله‌اش ماشین قرمزرنگ Roadster شرکت تِسلا و مدیرعاملش ایلان ماسکه. همراه با آدمک نمادی.تی تی دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
نخستین فیلم منتشر شده از لحظه پرتاب موشک های بالستیک سپاه پاسداران به سمت پایگاه های آمریکایی در عراق که بامداد امروز از استان های لرستان کرمانشاه و ایلام ش.نسیم کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
7 ترانه زیبا تقدیم به دوستداران مولای متقیان امام علی (ع) *********************************** دانلود آهنگ عید غدير محسن چاوشی دانلود آهنگ عید غدير با صدای زیبای محمد اصفهانی دانلود آهنگ عید غدير علیرضا عصار دانلود آهنگ عید غدير فریدون آسرایی دانلود آهنگ عید غدير روزبه نعمت الهی دانلود آهنگ حامد زمانی به نام عید غدير دانلود یا مولا دلم تنگ اومده بیژن بیژنی
آش ماش بیرون باش
موشک بخور آروم باش!
منتظر اینم باش.
فقط سفیر انگلیس‌شون
ترامپ و نوچه‌هایش خوب بچه‌های دهه نودی مارو ببینند که چگونه اق.زمانه دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
ایلان ماسک خودروی رهنورد تسلا را با موشک به کره مریخ می فرستد/هر چقدر مرزهای ذهن خود را به سمت پدیده های عجیب گسترش داده باشید، ایلان ماسک (Elon Musk ) باز ه.تیک تاک کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
ترکیه که هم از شرکای ساخت جنگنده‌های اف-۳۵ آمریکا و هم یکی از خریداران این هواپیماها است؛ پیش از این به آمریکا پیشنهاد داده بود تا یک کار گروه تاثیرات احتمالی خرید سامانه ضدموشکی اس‌۴۰۰ روس را بر فعالیت جنگنده‌های آمریکا در منطقه ارزیابی کند.


Top storiesاردوغان: فشار آمریکا برای جلوگیری از خرید موشک‌های
روسیه بی‌عدالتی است
Euronews·13 hours ago

More for اردوغان: فشار آمریکا برای جلوگیری از خرید موشک‌های روسیه بی‌عدالتی است(function(){var a=document.querySelect
سرباز آمریکایی حاضر در پایگاه عین الاسد در گفتگو با آروا دیمون خبرنگار سی ان ان لحظات فرود آمدن موشک های ایرانی را بسیار ترسناک و دلهره آور توصیف کرد.وانیا دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: موشک های ساخت فرزندان ایران اسلامی به طور کامل بومی است و تحریم های وضع شده از سوی نظام سلطه در تولید آنها هیچ تاثیری ندارد.
رها دانلود دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
منابع یمنی از شليک سه موشک زال به مواضع مزدوران ارتش عربستان در عسیر خبر دادند.یگان ارتش و کمیته‌های مردمی یمن مواضع مزدوران ارتش سعودی را در نزدیکی گذرگاه علب در عسیر با موشک زاال هدف قرار داد.بر اساس گزارش شبکه تلویزیونی المسیره، سه موشک زاال 1 و تعدادی گلوله توپ به سمت مواضع مزدوران  ارتش سعودی در نزدیکی گذرگاه  علب در عسیر شليک شد.عملیات منحصر به فرد ارتش و کمیته‌های مردمی یمن در نجرانالمسیره همچنین از عملیات نفوذی منحصر به فرد
خرید ماشین بازی طرح موشک انداز قیمت : 66000 تومانبرند : متفرقهخرید پستی ماشین بازی طرح موشک انداز قیمت ماشین بازی طرح موشک انداز  برای خرید و مشاهده این محصول یا محصولات دیگر کلیک نمایید.    برای خرید و مشاهده این محصول یا محصولات دیگر کلیک نمایید.   تصاویر بیشتر    برای خرید و مشاهده این محصول یا محصولات دیگر کلیک نمایید.    خرید ماشین بازی طرح موشک انداز ارزان , ماشین بازی طرح موشک انداز با قیمت ارزان , خرید پستی ماشین بازی طرح موشک اندا
خرید ماشین بازی طرح موشک انداز قیمت : 66000 تومانبرند : متفرقهخرید پستی ماشین بازی طرح موشک انداز قیمت ماشین بازی طرح موشک انداز  برای خرید و مشاهده این محصول یا محصولات دیگر کلیک نمایید.    برای خرید و مشاهده این محصول یا محصولات دیگر کلیک نمایید.   تصاویر بیشتر    برای خرید و مشاهده این محصول یا محصولات دیگر کلیک نمایید.    خرید ماشین بازی طرح موشک انداز ارزان , ماشین بازی طرح موشک انداز با قیمت ارزان , خرید پستی ماشین بازی طرح موشک اندا
رئیس‌جمهور آمریکا تهدید کرد که قصد دارد کشورش را از پیمان منع موشک‌های هسته‌ای میان‌برد خارج کند. "دونالد ترامپ" رئیس جمهور آمریکا اعلام کرد به این.دلبر دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
آخرین ضربه ایران بر پیکره اسرائیل با موشک قدر قدرت موشکی ایران امروزه یکی از مولفه‌های موثر کشورمان در حوزه اقتدار دفاعی و منطقه‌ای است، اما در این میان برخی از کشور‌های استکباری مانند آمریکا و رژیم صهیونیستی هیچ گاه موافق قوی شدن کشورمان در حوزه دفاعی و حضور ایران به عنوان یک قدرت منطقه‌ای موفق در غرب آسیا نیستند. حتی برخی از این کشور‌ها به دنبال این هستند که حوزه موشکی و تجهیزات دفاعی را هم به پای میز مذاکره ببرند تا قدرت ایران در این
خرید ساعت دیواری کودک ژیوار طرح موشک قیمت : 65000 تومانبرند : متفرقهخرید پستی ساعت دیواری کودک ژیوار طرح موشک قیمت ساعت دیواری کودک ژیوار طرح موشک  برای خرید و مشاهده این محصول و محصولات دیگر کلیک نمایید.    برای خرید و مشاهده این محصول و محصولات دیگر کلیک نمایید.   تصاویر بیشتر    برای خرید و مشاهده این محصول و محصولات دیگر کلیک نمایید.    خرید ساعت دیواری کودک ژیوار طرح موشک ارزان , ساعت دیواری کودک ژیوار طرح موشک با قیمت ارزان , خرید پس
ولودیمیر زلنسکی رئیس جمهور اوکراین و رئیس کنونی دولت اوکراین است. ما در این بخش بیوگرافی کامل شخصی و ی و سال ریاست جمهوری و سوابق و واکنش به حادثه سقوط هواپیمای اوکراین بر اثر شليک موشک به همراه تصاویر و عکسهای شخصی و خانواده و همسر وی را مشاهده و میخوانیدمطالب جذاب
بسم الله الرحمن الرحیم
ترجمه تحت الفظی: موشک های شليک شده تنها بخش کوچکی از توانایی های ما بود. بروید بیرون وگرنه افقی بر می گردید. [جالبه که در تهدیدی که م.نماوا کلیپ 8 بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
مسابقه چالش پیش به سوی دانشمند شدن،جشنواره پروژه های دانش آموزی فرهیختگان سینا، آزمایش موشک شیمی توسط دانشمند خلاق امیرعلی شیروانی دوست ، پایه پنجم ، استان ف.ماکان دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
السلام علیک یا امیرالمؤمنین غدير عید ستم دیده گان دوران هاست به حق رسیدن حق دار و مزد انسان هاست غدير عرش خدا در دل بیابان هاست قسم به صبح که روشن ترینِ پیمان هاست غدير ختم به خیری دین و اسلام است بدون باورش اسلام بی سرانجام است غدير آمده تا اینکه راه گم نشود از آسمان شرف نقش ماه گم نشود پس از رسول خدا تکیه گاه گم نشود و تا قیامت حق راه و چاه گم نشود غدير مرز حیات نفاق و ایمان است غدير ماه ترین اتفاق دوران است غدير آمده تا پایه های دین باشد صراط
ناوگان ایرانی قدرت خود را به رخ کشید  برای اولین بار، نیروی دریایی ایران موشک کروز را از یک زيردريايي کلاس "غدير" از وضعیت زیرآبی پرتاب کرد. ولادیمیر ساژین خاورشناس مطرح و تفسیرگر این آژانس در این رابطه چنین می نویسد: ایران بار دیگر قدرت خود را در خلیج فارس نشان داده است. در پایان ماه فوریه، جمهوری اسلامی ایران رزمایشی با عنوان "ولایات 97" را انجام داد. در این مانور کشتی های جنگی، زيردريايي ها، بالگردها، هواپیماهای شناسایی، هواپیماهای بدون
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی