محل تبلیغات شما

نتایج جستجو برای عبارت :

طرح امروز قرارگاه حسین‌بن علی، ایران است.

وبلاگ جنگ نرم : خواهران و برادران مجاهدم در این عالم، ای کسانی که سرهای خود را برای خداوند عاریه داده‌اید و جان‌ها را بر کف دست گرفته و در بازار عشق‌بازی به سوق فروش آمده‌اید، عنایت کنید: جمهوری اسلامی، مرکز اسلام و تشیّع است.امروز قرارگاه حسين‌بن علی ، ايران است. بدانید جمهوری اسلامی حرم است و این حرم اگر ماند، دیگر حرم‌ها می‌مانند. ا گر دشمن، این حرم را از بین برد، حرمی باقی نمی‌ماند، نه حرم ابراهیمی و نه حرم محمّدی(ص).برای نجات اسلام خ
استخدام قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء ارتش جمهوری اسلامی ايران خبر ۳۱ اردیبهشت ۹۸ – استخدام قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) سال ۹۸ قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) ارتش جمهوری اسلامی ايران، برای ادامه راه شهیدان و به منظورتامین نیروی انسانی موردنیاز ازبین جوانان مومن ، ولایتمدار و انقلابی ، از بین دارندگان مدرک دیپلم […]دانلود
روابط عمومی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا (ص) اعلام کرد: قرارگاه خاتم صرفاً پیمانکار احداث فاز‌های سه‌گانه پالایشگاه ستاره خلیج فارس است و تولید و عرضه بنزین این پالایشگاه زیر نظر وزارت نفت صورت می‌پذیرد.همه چیز برای تو
سریال قرارگاه مسی - قسمت 12 - قرارگاه مسی یک مجموعه تلویزیونی محصول سال 1385 به کارگردانی سیدجواد رضویان، نویسندگیو تهیه‌کنندگی محمدرضا تخت‌کشیان است ک.آرام کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
سریال قرارگاه مسی - قسمت 2 - قرارگاه مسی یک مجموعه تلویزیونی محصول سال 1385 به کارگردانی سیدجواد رضویان، نویسندگی و تهیه‌کنندگی محمدرضا تخت‌کشیان است ک.دلتا کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا چه اهدافی را دنبال می کند؟سیزدهمین گردهمایی مدیران قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا با حضور سردار سلامی فرمانده سپاه پاسداران/گندم دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
آغاز فعالیت قرارگاه جهادی ارتش در شمال شرق کشور
در راستای پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا قرارگاه جهادی مبارزه با این ویروس در بیمارستان شمس الشموس ارتش در .هیراد دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
به مناسبت سالروز تشکیل قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا، امیر فرزاد اسماعیلی فرمانده این قرارگاه در برنامه نگاه درباره اقتدار پدافند هوایی پیشرفته ايران می .دبلیو کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
مداح گفت: تا کنون ۶ هزار بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های ارتش بستری شده اند. ، امیر دریادار دوم پزشک مصطفی مداح، معاون بهداشت، درمان، امداد و آموزش پزشکی ارتش اظهار کرد: ارتش از روز‌های نخست شیوع کرونا، قرارگاه پدافند زیستی را ایجاد کرد و با دستور رهبر انقلاب این اقدامات، شکل منسجم تری به خود گرفت. در ذیل قرارگاه امام رضا، برنامه‌ها در راستای دستورالعمل‌های ستاد ملی مقابله با کرونا دنبال شد.
قرارگاه سیستان و درگیری یگان تکاوری با اشرارکشته شدن اشرار د
نفر از اشرار مسلح در درگیری با ماموران یگان تکاوری قرارگاه عمار ‎نیروی انتظامی در دلگان استان ‎سیستان و بلوچستان کشته شدند این افراد قصد سرقت بار کامیون های حامل صیفی جات را داشتند.لینک فارسی
سریال قرارگاه مسی - قسمت 8 - داستان سریال در یک پادگان واقع در یکی از مناطق مرزی می‌گذرد. در آستانه عید نوروز، با مرخصی چند تن از سربازان پادگان موافقت نم.آرام کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
سریال قرارگاه مسی - قسمت آخر - داستان سریال در یک پادگان واقع در یکی از مناطق مرزی می‌گذرد. در آستانه عید نوروز، با مرخصی چند تن از سربازان پادگان موافقت .دلتا کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
سریال قرارگاه مسی - قسمت 3 - داستان سریال در یک پادگان واقع در یکی از مناطق مرزی می‌گذرد. در آستانه عید نوروز، با مرخصی چند تن از سربازان پادگان موافقت نم.درسا کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
سریال قرارگاه مسی - قسمت 6 / داستان سریال در یک پادگان واقع در یکی از مناطق مرزی می‌گذرد. در آستانه عید نوروز، با مرخصی چند تن از سربازان پادگان موافقت نم.درسا کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
سریال قرارگاه مسی - قسمت 9 - داستان سریال در یک پادگان واقع در یکی از مناطق مرزی می‌گذرد. در آستانه عید نوروز، با مرخصی چند تن از سربازان پادگان موافقت نم.دلتا کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
سریال قرارگاه مسی - قسمت 7 - داستان سریال در یک پادگان واقع در یکی از مناطق مرزی می‌گذرد. در آستانه عید نوروز، با مرخصی چند تن از سربازان پادگان موافقت نم.دلتا کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
سریال قرارگاه مسی - قسمت 10 - داستان سریال در یک پادگان واقع در یکی از مناطق مرزی می‌گذرد. در آستانه عید نوروز، با مرخصی چند تن از سربازان پادگان موافقت ن.دلتا کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
سریال قرارگاه مسی - قسمت 5 - داستان سریال در یک پادگان واقع در یکی از مناطق مرزی می‌گذرد. در آستانه عید نوروز، با مرخصی چند تن از سربازان پادگان موافقت نم.دلتا کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
قرارگاه همدلیپویش هـمدلـیپویش همدلی به همت بچه های قرارگاه همدلی که این روزا تو سطح محله ها مشغول مبارزه خانه به خانه با کرونا هستند بوجود آمده استارسالی از .رزا دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
سریال قرارگاه مسی - قسمت 13 - داستان سریال در یک پادگان واقع در یکی از مناطق مرزی می‌گذرد. در آستانه عید نوروز، با مرخصی چند تن از سربازان پادگان موافقت ن.دی کلیپ کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
از سابقه حضور نظامیان در کشورهای مختلف دنیا تا تحریم های سنگین آمریکا علیه مدیران و جزئیات قرارگاه به روایت فرمانده قرارگاه خاتم الانبیاء را ببینید.یافا دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
 امیر سرتیپ دوم رضا آذریان فرمانده قرارگاه منطقه شمال شرق نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ايران در عملیات به کارگیری امکانات بهداشتی قرارگاه پیشگیری از شیوع کرونای این نیرو برای ضد عفونی موسسه خیریه نگهداری ایتام و کودکان بی سر پرست «گلستان علی» در مشهد افزود: اقتدار پایدار
به نقل از واحد خبر آسا :
در این طرح که به همت سازمان بهداشت و درمان دانشگاه شهید بهشتی و قرارگاه محرومیت زدایی شهید طارمی برگزار گردید ، سه پزشک متخصص تغذیه.سورا دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
به نقل از واحد خبر آسا :
در این طرح که به همت سازمان بهداشت و درمان دانشگاه شهید بهشتی و قرارگاه محرومیت زدایی شهید طارمی برگزار گردید ، سه پزشک متخصص تغذیه.سورا دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
امروز تک تک ما قهرمان سرزمینمان هستیم.
حضور نیروهای قرارگاه شهید امید اکبری در سطح شهر اصفهان و دعوت مردم به در خانه ماندن در ایام پیک شیوع کرونا
#اینجا.ساعته دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
قرارگاه محرومیت زدایی شهید هادی طارمی، یک واحد جهادی فعال و پیشرو در یکی از مناطق محروم شهر تهران است که توانسته در مدت چهار ماه از شروع فعالیتش، خدمات گسترد.شقایق دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
مرحله اصلی رزمایش امنیتی محرم با رمز مقدس یا حسین(ع)» با حضور سردار شادمانی معاون هماهنگ کننده قرارگاه خاتم الانبیاء (ص)، سردار حسین سلامی جانشین فرمانده ک.دیدار کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
۲۰ هزار بسته بهداشتی شامل ماسک، دستکش، محلول ضدعفونی دست و. توسط قرارگاه عمار پرند با مشارکت نهادهای مردمی مانند قرارگاه صامدون، مساجد، پایگاه های بسیج و ه.ارنواز دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ پاسدار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی
سپاه در گفت و گویی از تشکیل قرارگاه زیستی نیروی زمینی سپاه برای مقابله
با ویروس کرونا خبر داد و گفت: همه یگان های جنگ نوین قرارگاه های ده گانه
نیروی زمینی سپاه در حالت آماده باش کامل هستند.
کشکول عناوین مذهبی ، فرهنگی وی
۰۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۵ کد خبر : ۷۴۳۱۹۹۴ گروه : همدان » همدان وضعیت ابتلا به کرونا در نهاوند به بالاترین حد رسیده است سرهنگ علی مختاری فرمانده سپاه نهاوند گفت: وضعیت نهاوند قرمز است مردم باید هشدار‌ها را جدی‌تر بگیرند. به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان ،سرهنگ علی مختاری فرمانده سپاه شهرستان نهاوند در جلسه قرارگاه زیستی بخش خزل با اشاره به اینکه دهیاران، قرارگاه مقابله با کرونا در هر روستا تشکیل دهند و روستای خود
⛔️افشاگری دردناک داود گودرزی، دبیر قرارگاه ملی مبارزه با مفساد اقتصادی:
شفاف بگم، یکسال و نیم هست آقای لاریجانی نمی ذاره گزارش تحقیق و تفحص قاچاق در مجلس قرا.ملینا دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
قرارگاه جهادی مرکز مدیریت حوزه علمیه اصفهان

تجمع طلاب قرارگاه جهادی حوزه علمیه اصفهان جهت شرکت در بسیج سلامت در گلستان شهدا روز گذشته انجام شد و طلاب به ضدعفونی نقاط مختلف اصفهان پرداختند.
کشکول عناوین مذهبی ، فرهنگی وی
سردار عراقی زاده رئیس اداره بهداشت و درمان ستاد کل نیرو‌های مسلح و جمعی از فرماندهان ارشد بهداشت و درمان نیرو‌های مسلح با حضور در سازمان پدافند غیرعامل کشور از دستاورد‌های عملیاتی و اقدامات فناوری محور قرارگاه پدافند زیستی کشور در تشخیص و مهار تهدیدات نوین بازدید کردند. هدف از این بازدید؛ آشنایی با سامانه GIS سازمان دامپزشکی کشور بود که با حمایت‌های سازمان پدافند غیرعامل کشور تولید شده و در اختیار این سازمان قرار گرفته و در تمام کشور در
سخنگوی قرارگاه مرکزی مهارت آموزی سربازان نیروهای مسلح اعلام کرد که کسرخدمت‌های سربازی مربوط به بسیح تنها به افراد دارای مهارت تعلق خواهد گرفت. سردار موسی کمالی در گفت‌وگو با ایسنا دراین‌باره گفت: قرارگاه مهارت آموزی سربازان که با هدف بهبود کیفیت خدمت سربازی و افزایش بهره‌وری از این دوران تشکیل شده است، از زمان آغاز فعالیتش تا کنون تصمیمات مختلفی را برای مهارت آموزی سربازان اتخاذ کرده و در همین راستا نیز مشوق‌هایی را برای سربازا
به نقل از سایت مشاوره تحصیلی هیوا ، قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا هر سال از طریق برگزاری آزمون اقدام به استخدام می کند . شرایط استخدام قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا 98 در اطلاعیه مندرج در سایت ارتش جمهوری اسلامی ايران به آدرس aja.ir قرار گرفته است و نحوه ثبت نام قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا 98 به صورت حضوری انجام می شود و متقاضیانی که دارای شرایط عمومی و اختصاصی استخدام هستند میبایست در زمان ثبت نام استخ
قرارگاه بهداشتی و درمانی برای سازماندهی خدمات به مردم تشکیل شود حضرت آیت‌الله ‌ای فرمانده معظم کل قوا با صدور فرمانی به سردار سرلشکر باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با تقدیر از خدمات نیروهای مسلّح به مردم در زمینه مقابله با ویروس کرونا، بر وم سازماندهی این خدمات در قالب یک قرارگاه بهداشتی و درمانی» برای پیشگیری از شیوع بیشتر این بیماری تأکید و خاطرنشان کردند: این اقدام با توجه به قرائنی که احتمال حمله‌ی بیولوژیکی» بودن این رو
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی