محل تبلیغات شما

نتایج جستجو برای عبارت :

طرح سردار شهید علی تجلایی

شهيد علي تجلايي متولد پنجم مرداد ۱۳۳۸ در تبریز با عنوان فرمانده عملیات و معاون عملیاتی سپاه در طول سال‌های جنگ تحمیلی و در جبهه‌های پیرانشهر در عملیات‌های بسیاری شرکت کرده و مسئولیت‌های مختلفی را بر عهده گرفته بود. او به‌عنوان مسئول طرح و عملیات قرارگاه خاتم(ص) در ۲۵ اسفند سال ۶۳ در شرق دجله و در جریان عملیات بدر، بر اثر اصابت تیر به ملکوت سرخ شهادت رسید. سردار شهيد علي تجلايي-حاجیه خانم نسیبه عبدالعلي‌زاده، همسر نجیب و صبور سردار شهيد
در خطه ی شیران بود سردار سلیمانی هم رزم شهيدان بود سردار سلیمانی دشمن به ستوه آمد از فتح فتوح او رزمنده میدان بود سردار سلیمانی او مالک اشتر بود در جنگ شرارتها از چهره خوبان بود سردار سلیمانی از جنگ نمی ترسید عمق دل او دریا امواج خروشان بود سردار سلیمانی آوازه ی زیبایش در گوش جهان پیچید همچون گل ریحان بود سردار سلیمانی وردش شهادت بود پیوست به لقاالله با خیل شهيدان بود سردار سلیمانی از قطره ی خون او روییده گل و لاله گل واژه ایران بود سردار سل
آرامگاه ابدی سردار سپهبد شهيد حاج قاسم سلیمانی در گار شهدای کرمان آماده در آغوش کشیدن سردار پرافتخار دیار کریمان و جهان اسلام است.
به گزارش خبرنگار مهر ، آرامگاه ابدی سردار سپهبد شهيد حاج قاسم سلیمانی در گار شهدای کرمان آماده در آغوش کشیدن فخر جهان اسلام است. هم اینک عده کثیری از مردم در اطراف صحن گار شهدا در انتظار سردار عزیزشان هستند. جمعیت کثیر دیگری از شرکت کنندگان در آئین تشییع در طول مسیر پیکرهای پاک و مطهر شهيد سردار حاج قاس
به گزارش پیام نایین،مراسم بزرگداشت سردار دلها سردار سپهبد شهيد حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس روز یک شنبه ۹۸/۱۰/۱۵ همزمان با نماز مغرب و عشاءدر مسجد جامع.کلیپ برتر بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
انا لله و انا الیه راجعون ما جامعه کتابداران شهادت شجاعانه سردار دلها ، سردار جبهه های حق عليه باطل ، سردار خوبیها حاج قاسم سلیمانی را به محضر شریف حضرت ولیعصر (عج) و ولی امیر مسلمین جهان حضرت آیت الله ای عزیز و ملت قهرمان و شجاع ایران و به خانواده قهرمان پرور سردار سلیمانی تبریک و تسلیت عرض می نماییم . ای سردار عزیز ما با تقدیم ارزشمنترین داراییهای خودمان انتقام شما را خواهیم گرفت و راه تو را ادامه خواهیم داد .
وبلاگ جنگ نرم : برادران مسئـول اگر به طـور مستمـر در جهت پیشبـرد اهداف انقلاب ، شبـانه روز فعالیت می كنید ، عدالت در كارهایتان و تصمیم گیریهایتان به عنوان یك مرز ایمان داشته باشید. اگر این مرز شكسته شـود و پای انسان به آن طرف مرز برسد ، دیگر حـد و قانونـی را برای خـود نمی شناسد. عدالت را فدای مصلحت نكنید . پرحوصله باشید و در برآوردن حاجات و نیازهای زیردستان بكوشید . در قلب خود ، مهربانی و لطف به مردم را بیدار كنید .
با چهرۀ نورانی سردار سلیمانیرفته است به مهمانی سردار سلیمانیاز مَأذنۀ ایمان با جملۀ همراهانشد گرم غزلخوانی سردار سلیمانیگلبانگ شهادت را سرداد سحرگاهانشد گرم پَر افشانی سردار سلیمانیبا خون شهيدانش کرد از حرم زینبمردانه نگهبانی سردار سلیمانیدر شام  و عراق آمد جنگید شجاعانهبا لشکر سفیانی سردار سلیمانیدر صدق و صفای خود همواره نشان می داد معنای مسلمانی سردار سلیمانییاریگر مظلوم و سرباز ولایت بودبا سینۀ طوفانی سردار سلیمانیبود آینه دا
مراسم یادبود شهيد سردار قاسم سلیمانی در مدرسه انقلاب لنده
لنده-سوگواره «شهيد مقاومت»با هدف ارج نهادن به فرهنگ ایثار و جهاد و مقاومت و صیانت از میراث گرانبهای شهدای والامقام و ادای احترام به مکتب مقاومت و اخلاص و ایثار، سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی در مدرسه انقلاب لنده با حضور جمعی از مسئولان، دانش آموزان و معلمان برگزار شد.
 
مشاهده تصاویر در ادامه مطلب .دی تی آموز
سیری بر زندگی سردار رشید اسلام شهيد حاج حسن دشتی
سردار یزدی در هشت سال دفاع مقدس
مسئول و رئیس آماد وپشتیبانی تیپ الغدیر استان یزد
تولد:اسفند1337
شهادت:بهمن.متین کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
مهراد جم سردار
دانلود آهنگ جدید مهراد جم به نام سردار
Mehraad Jam - Sardar
شاعر : یاحا کاشانی و مهدی امامی ؛ موزیک : مهدی جهانی
+ متن ترانه سردار از مهراد.رزا دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
 
بیست و چهارمین یادواره ۱۴۸ شهيد منطقه دودانگه و گرامی‌داشت ۳ شهيد گمنام با حضور و سخنرانی سردار محمد تهرانی مقدم  در مجتمع شهدای گمنام شهر فریم بخش دودانگه ساری برگزار شد.
این مراسم با سخنرانی سردار «محمد تهرانی مقدم» برادر سردار شهيد «حسن تهرانی مقدم» و مدیحه‌سرایی «سیدکاظم عباس‌پور» و «سیدجواد عباس‌پور» همراه بود.
 تارنمای روستای مرگاب
با چهرۀ نورانی سردار سلیمانیرفته است به مهمانی سردار سلیمانیاز مَأذنۀ ایمان با جملۀ همراهانشد گرم غزلخوانی سردار سلیمانیگلبانگ شهادت را سرداد سحرگاهانشد گرم پَر افشانی سردار سلیمانیبا خون شهيدانش کرد از حرم زینبمردانه نگهبانی سردار سلیمانیدر شام  و عراق آمد جنگید شجاعانهبا لشکر سفیانی سردار سلیمانیدر صدق و صفای خود همواره نشان می داد معنای مسلمانی سردار سلیمانییاریگر مظلوم و سرباز ولایت بودبا سینۀ طوفانی سردار سلیمانیبود آینه دا
#مراسم بزرگداشت سردار دلها سردار سپهبد شهيد حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس روز دوشنبه در مرکز خیریه سالمندان نایین با حضور فرماندار وتنی چند از مسولان ش.گلدیس دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
شعرخوانی مداح اهلبیت محمد رضا نوربخش در وصف سردار شهيد حاج قاسم سلیمانی در مراسم بزرگداشت سردار سرافزار شهيد سپهبد حاج قاسم سلیمانی را ادامه با هم می بینیم.مهشید دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
مراسم بزرگداشت سردار دلها
سردار سپهبد شهيد حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس
روز دوشنبه در مرکز خیریه سالمندان نایین با حضور فرماندار وتنی چند از مسو.گلدیس دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
آیین بزرگداشت سردار سپهبد شهيد قاسم سلیمانی، شهيد ابومهدی المهندس، شهيد وحید زمانی نیا و شهيد مصطفی محمدمیرزایی در دی ماه 98 و با حضور مسئولین، مقامات کشوری،.بامداد دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
مستند زیبا و دیدنی فرمانده قلبها در باب زندگی سردار شهيد حاج حسن تهرانی مقدم
سردار شهيد تهرانی مقدم در 21 آبان سال 1390 با یک عملیات تروریستی در پادگام شهيد.متین کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
سردار سلیمانی سال ها بود که در تیررس تروریست های آمریکایی قرار داشت، از آن زمانی که نامه ای مهر و موم شده با امضای سردار سلیمانی روی میز وزیر دفاع وقت آمریکا.آهو دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
نشست عصر شعر انقلاب و بزرگداشت شهيد سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی، عصر روز شنبه مورخ ۱۹ بهمن، با همکاری و مشارکت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان اهر، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، انجمن ادبی استاد بارز و کانون بسیج هنرمندان با حضور تعدادی از شعرا و پژوهشگران در محل اداره کتابخانه های عمومی برگزار گردید.
مجموعه خاطرات سردار سلیمانی از دوران دفاع مقدس روزی روزگاری» نام دارد که کتاب اول با عنوان هجوم به تهاجم» خاطرات بهمن سال ۱۳۶۰ تا اردیبهشت سال ۱۳۶۱ را از زبان فرمانده وقت لشکر ۴۱ ثارالله (ع) روایت می‌کند. کتاب دیگر ماجرای سربازان سردار» است که در دو فصل روایت شده است؛ فصل اول این کتاب در ارتباط با شخصیت سردار قاسم سلیمانی و تاثیر حضور او در مقام فرماندهی سپاه قدس است و بخش دوم آن نیز به روایت خاطراتی از شهدای مدافع حرم اختصاص یافته است
▫️پیکر سردار سپهبد شهيد قاسم سلیمانی سه شنبه (۱۷ دی) در گار شهدای کرمان در کنار همرزمانش به خاک سپرده خواهد شد. سردار سلیمانی سیزدهم دی ماه در بغداد توسط ح.جاوید کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
علت تعویض سنگ قبر سردار سلیمانی چیست؟
سنگ قبر سردار سلیمانی : همزمان با ایام اربعین شهادت سردار دل‌ها، ویدئویی از مراسم تعویض سنگ مزار این شهيد عالی مقام توسط فرزندانش منتشر شد.
همزمان با برگزاری مراسم چهلمین روز شهادت سپهبد شهيد قاسم سلیمانی در کرمان، سنگ مزار جدید این شهيد والامقام با حضور خانواد ایشان رونمایی شد. سحرگاه روز گذشته چهار فرزند شهيد سلیمانی با حضور بر سر مزار پدر شهيدشان، در غم فراق ایشان اشک ریختند.
در ادامه نماهنگی
مراسم تشییع پیکر سردار شهيد قاسم سلیمانی و شهدای مقاومت از صبح سه شنبه (۱۷ دی) در کرمان - زادگاه شهيد سلیمانی - در حال برگزاری است و پس از آن، پیکر این شهيد .سرمه دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
ششم اسفندماه 1362/ سردار شهيد حمید باکری هشتم اسفندماه 1365/ سردار شهيد حسین خرازی   هفدهم اسفندماه 1362/ سردار شهيد ابراهیم همت بیست و سوم اسفندماه 1363/ سردارشهيد عبدالحسین برونسی بیست و چهارم اسفندماه 1363/ سردار شهيد عباس کریمی بیست و پنجم اسفندماه 1362/ سردار شهيد مهدی باکری
پاورپوینت زندگی نامه سردار شهيد زین الدین فرمت فایل دانلودی: .zipفرمت فایل اصلی: pptx-ppsxتعداد صفحات: 26حجم فایل: 17575 کیلوبایت قیمت: 2900 تومانتوضیحات:پاورپوینت زندگی نامه سردار شهيد زین الدین به همراه ppsx، در 26 اسلاید.بخشی از متن فایل:اخراج از دبیرستان به علت عدم پذیرش عضویت در حزب رستاخیز و تغییر رشته از ریاضی به طبیعی 1356به عنوان فرماندهی لشگر17 علي ابن ابیطالب(ع) در آستانه شروع عملیات رمضان 1361 .فهرست مطالب:تولدشرکت در کنکورمبارزه با رژیم پهلوی
پس از جام ملت های اسیا و عملکرد قابل قبول سردار آرمون تیم زنیت سن پترزبورگ روسیه درخواست داد تا سردار ازمون در تیمش حضور بیابد.سردار قبول کرد م حالا در تیم زنیت توپ میزند. در یکی از اولین بازی های خودش در لیگ اروپا موفق شد تا نشان بدهد بازیکن درخشانی هست و خودش را در دل مردم جای داد.او در ان بازی حساس که حتی میتوانست به حذف تیم زنیت خطم شود در هرسه گل تیمش موثر بود. او دو گل برای تیمش به ثمر رساند و یک پاس گل داد.با آرزوی موفقیت بیشتر برای او.
سردار شهيد قاسم سلیمانی، در ۱۲ سالگی، پس از پایان تحصیلات دوره ابتدایی، زادگاه خود را ترک کرد و مشغول به کار بنایی در کرمان شد و چندی بعد نیز به عنوان پیمانکار در سازمان آب مشغول به کار شد و در همان سال‌ها نیز فعالیت‌های انقلابی خود را آغاز کرد. وی پس از پیروزی انقلاب، به عضویت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درآمد. او در ابتدای جنگ فرماندهی دو گردان از نیروهای کرمانی را برعهده داشت تا اینکه با پیشنهاد شفاهی سردار شهيد حسن باقری، تیپ جدیدی
سردار شهيد عليرضا رودسر ابراهیمی - فرمانده گردان امام حسین (ع) - لشگر 25 کربلا.
محل شهادت : کربلای 5.
مصاحبه با خانواده و آشنایان شهيد.
مصاحبه با همرزمان .خاطره دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
سردار سلیمانی سردار سلیمانی چهره‌ی آرامی که به او لقب ژنرال بی‌سایه داده‌اند؛ چهره‌ای نظامی و ی بود که نقش موثری در مبارزه با داعش در منطقه داشته است. او در طول جنگ ایران و عراق نیز فرماندهی چند عملیات را به عهده داشته و فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران بود. صبح جمعه ۱۳ دی ماه ۹۸ منابع رسمی رسانه ای در عراق اعلام کردند که سردار قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس به همراه ابومهدی مهندس» جانشین فرمانده الحشدالشعبی طی یک عملیات تروریستی نیر
خاطره دختر شهيد محرابی از دیدارش با سردار سلیمانی در روز عرفه امسال:
دعا کنید من هم مثل حاج عماد مغنیه داخل ماشین شهيد بشم، جوری که هیچ چیزی ازم باقی نمون.خرچنگ دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
به گزارش سایت خبری پایگاه مقاومت بسیج سلمان فارسی:مراسم بزرگداشت سردار شهيد سپهبد حاج قاسم سلیمانی و هم رزمانش با حضور عموم مردم و مسئولین برگزار شد.
پس از این مراسم، مردم ولایتمدار وانقلابی روستا،از حسینیه اباالفضل العباس(ع) تادرب خانه قرآن راهپیمایی کردند واعتراض خود را نسبت به ترور سردار سلیمانی و یارانش با سردادن شعارهایی عليه آمریکا و اسرائیل اعلام نمودند.مسجد امام خمینی(ره) نظرآقا
سردار سید یحیی رحیم صفوی مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا در برنامه دست خط شبکه پنجم سیما درباره رشادت های شهيد سردار سرلشکر قاسم سلیمانی صحبت کرد.
وی در بخشی.جانا دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
مجری برنامه بدون تعارف به منزل سردار شهيد حاج قاسم سلیمانی رفته و با خانواده این شهيد بزرگوار به گفتگو پرداخته است/ ناگفته های پسر از سردار سرلشگر شهيد سلیمانیجانا دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
روایت راز سَر به مُهر فرزند دار شدن یکی از اهالی منتسب به روستای کلا در بخش یانه سر هزار جریب مازندران با واسطه فیض ایشان سردار شهيد حاج اکبر اسفندیاری
شقایق دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
پیام تسلیت رئیس تشکل انجمن اسلامی در پی شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی
 
 
 
پیام آقای محمد سلگی رئیس تشکل انجمن اسلامی دبیرستان حافظ در پی شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی:
بسم رب الشهدا و الصدیقین 
شهادت سردار بزرگ اسلام حاج قاسم سلیمانی را به اعضای انجمن اسلامی و دیگر دانش آموزان تبریک و تسلیت عرض می کنم.
نائل شدن به مقام رفیع .خبرگزاری جوان
سردار شهيد حاج حسن دشتی:
تولد:سال 1337در رحمت آباد یزد
شهادت:بهمن ماه سال 65 در شلمچه
مسئول ستاد آماد وپشتیبانی سپاه پاسداران و فرمانده تیپ الغدیر استان یز.پندار کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی