محل تبلیغات شما

نتایج جستجو برای عبارت :

کتابخوان ماه دی 98

5 روش ساده و کاربردي برای کتابخوان کردن کودکان که با استفاده از آن ها می توانید یک کودک کتابخوان داشته باشید که بدون حضور شما مطالعه روزانه داشته باشدسانا کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
دریافت بک دراپ نوزاد تخت خواب و خرس کتابخوان-کد 521
اگر در خصوص بک دراپ نوزاد تخت خواب و خرس کتابخوان-کد 521 اطلاعاتی نیاز دارید اینجا کلیک کنید.
نحوه دانلود بک دراپ نوزاد تخت خواب و خرس کتابخوان-کد 521 با لینک مستقیم و رایگان.
فروش اینترنتی مقالات طلایی با موضوع بک دراپ نوزاد تخت خواب و خرس کتابخوان-کد 521
بک دراپ نوزاد تخت خواب و خرس کتابخوان-کد 521 With a low price
اگر میخواهید بک دراپ نوزاد تخت خواب و خرس کتابخوان-کد 521 عجله کنید و از سایت ما ارزان بخری
توضیح درباره گرافیک ، هنر ديجیتال ، طراحی
مطمئنا بهترین سایت برای تهیه بک دراپ نوزاد تخت خواب و خرس کتابخوان-کد 521 این سایت می باشد.
On this page, articles related to بک دراپ نوزاد تخت خواب و خرس کتابخوان-کد 521 are viewed.
download بک دراپ نوزاد تخت خواب و خرس کتابخوان-کد 521 for my moblie.
Download scientific material about بک دراپ نوزاد تخت خواب و خرس کتابخوان-کد 521
Receiving بک دراپ نوزاد تخت خواب و خرس کتابخوان-کد 521 from our site will succeed.
بک دراپ نوزاد تخت خواب و خرس کتابخوان-کد 521 چیست؟
با راه ان
توضیح پیرامون گرافیک ، هنر ديجیتال ، طراحی
Do you intend to download بک دراپ نوزاد تخت خواب و خرس کتابخوان-کد 521 file here?
مطالب گوناگون پیرامون بک دراپ نوزاد تخت خواب و خرس کتابخوان-کد 521 به سایت افزوده شد.
جديد ترین نسخه فایل بک دراپ نوزاد تخت خواب و خرس کتابخوان-کد 521 را از سایت ما بخواهید.
همه مقالات پیرامون بک دراپ نوزاد تخت خواب و خرس کتابخوان-کد 521 به فروش می رسند.
To download بک دراپ نوزاد تخت خواب و خرس کتابخوان-کد 521, welcome to our site.
دانلود مجانی بک دراپ نوزا
به مناسبت 15 اسفند ماه روز درختکاری، برگزاری نشست کتابخوان کتابخانه ای در بین اعضاء نوجوان کتابخانه تحت عنوان " درختکاری و آینده ی محیط زیست "برگزار شد. در این نشست 6 نفر از اعضای نوجوان کتابهای خوانده شده خود را مرتبط با موضوع به اشتراک گذاشتند.
نشست کتابخوان این ماه کتابخانه شهید مطهری با حضور مادران خانه دار  با محوریت کتاب من ديگر مابرگزار گرديد این کتاب شش جلدي می باشد. هرکدام از مادران پیرامون یک جلد از کتاب مباحثی را مطرح کردند. یاد آور می شود مادران با حضور در کنار فرزندان کودک خود که برای کلاس قصه خوانی حضور یافتند در این نشست حضور یافتند.
Icecream Ebook Reader نرم افزار ویژه و اختصاصی برای مطالعه کتابهای الکترونیکی می باشد. شما با استفاده از این نرم افزار کتابخوان می توانید در ویندوز به صورت فول اسکرین به مطالعه کتابهای مورد علاقه تان بپردازید. همچنین از ویژگی های جالب این نرم افزار قابلیت مناسب سازی نور صفحه برای مطالعه در شب می باشد. قابلیت جستجو در کتابها نیز از ديگر ویژگی های نرم افزار می باشد. کاربر در این نرم افزار می تواند مطالب و صفحات و . ادامه مطلب .
منتشر شده در پی سی ورلد
 
طرح کتاب‌خوان بهمن ماه با ارائه کتاب‌های بحثی کوتاه پیرامون خطبه فدک» نوشته حاج‌آقا مجتبی‌تهرانی، در طلوع آزادي» حمیدرضا شاه‌آبادي، شکنجه‌گران می‌گویند» نوشته قاسم حسن‌پور، گرگ‌سالی» نوشته امیرحسین فردي و موهای تو خانه ماهی‌هاست» نوشته محمدرضا شرفی خبوشان معرفی شد.
آفتاب آب پخش: نشست کتابخوان با هدف به اشتراک گذاری کتابهای خوانده شده،ا با حضور حجت الاسلام رضایی امام جمعه، مهندس تنگ ارمی بخشدار و مديران ادارات بخش آب پخش در محل کتابخانه اب پخش برگزار شد
پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش
کتاب 8 قصه از امام جواد (ع) به قلم حسین فتاحی از انتشارات قديانی از سری کتابهای کتابخوان ماه اسفندباشرکت 25 نفراز دانش آموزان مدرسه پیشرو واعضای فعال (کودک و نوجوان) مورخ 1397/12/12به همت همکاران در کتابخانه عمومی قائم آل محمد (عج) معرفی گرديد. 
قصه گویی برای پیش دبستانی دختر بازديد دانش اموزان متوسطه اول از کتابخانهتجلیل از کتابدارانجمع خوانی کتاب همراه با انیمیشن ان کتابعضویت رایگانپخش برگه های مسابقه کتابخوانی در نماز جمعه و اهدای جایزه به برندگان ان در نماز جمعهبازديد بچه های مهد کودک از کتابخانهنشست کتابخوان کتابخانه اینشست کتابخوان مدرسه ای
  نشست کتابخوان مدرسه ای دي ماه کتابخانه شهدای فاسجین با همکاری مدرسه متوسطه شهید مردانی فارسجین برگزار گرديد.
شرکت کنندگان در نشست:
کیمیا نصیری ، هانیه معروفی، فاطمه خلیلی ، مرضیه معروفی ، آرزو مردانی
 کتب معرفی شده :
تنور (هوشنگ مرادي کرمانی )، بهرام گور(محمدحسن حسینی)، هزار نکته باریکتر از مو(ديوید فلدمن)، بلوغ و جوش صورت (آنیتا نایک)، قصه ما مثل شد(محمد میرکیانی)
 Moon+ Reader یک برنامه ی فوق العاده میباشد که نسخه جديد ان به تازگی برای اندروید منتشر شده است! با استفاده از این برنامه قادر خواهید بود بجای خواند کتاب فقط به انها گوشی دهید! این برنامه قادر است متن را به گفتار تبديل نماید که همین امر سبب شده است یک کتابخوان فوق العاده برای اندروید به حساب بیاید! این برنامه از انواع کتاب ها و همچنین فرمت های HTML، EPUB، UMD، fb2، CHM، ZIP TXT نیز پش.
آندرویديفا | دانلود نرم افزار و بازی آندروید
همزمان با هفته کتاب، کتابخانه دکتر عباس حری برگزار کرد: برگزاری نشست کتابخوان با حضور نوجوانان عضو کتابخانه و معرفی 6 کتاب به ترتیب زیر:
چرا؟چطور؟چگونه؟، نویسنده سونیا گویتا/ارائه توسط علی بخشی (عضو کتابخانه)
تاریخ انبیا از آدم تا خاتم، نویسنده افسانه شریف زاده/ارائه توسط مبین آزاد منش (عضو کتابخانه)
قصه های شیرین هزار و یکشب، نویسنده نرگس آبیار/ارائه توسط سجاد احمدي (عضو کتابخانه)
طوطی و بازرگان، نویسنده پرویز امینی/ارائه توسط مهدي اصغری
نشست کتابخوان مدرسه ای آبان کتابخانه شهدای فارسجین با همکاری مدرسه متوسطه شهید مردانی فارسجین برگزار گرديد.
 
شرکت کنندگان در نشست:
فائزه  رضایی ، زهرا  فرج زاده، فاطمه   خلفی، زهرا  عزیزی، ژیلا معروفی، لیلا محمدي
 کتاب های معرفی شده:
 به گزینه شعر پروین اعتصامی(علی گرمارودي-            هرمس)
بیایید داستان بنویسیم(مهدي میرکیانی-نشر طلایی)
زمینلرزه(آیزاک آسیموف-واژه)
تام سایر(مارک تواین –افق)
خلاصه حکیم نظامی گنجوی(غلامحسین ده
برگزاری نشست کتابخوان (به همت طیبه قربانی رضوان مسئول کتابخانه)دراین مراسم هفت نفر از اعضاء فعال کتابخانه به معرفی کتاب های خوانده شده خود پرداختند.اسامی بدين شرح می باشد:1.معصومه اجلی با معرفی کتاب تارکان چابک سوار نوشته پرویز کلانتری2.ریحانه اجلی با معرفی کتاب صید بزرگ ترین ماهی نوشته پرویز کلانتری3.زهرا تقی لو با معرفی کتاب پرده گل دار: داستان زندگی حضرت فاطمه زهرا (س) نوشته حسین فتاحی4.زینب محمودي با معرفی کتاب سرباز کوچک سربی وهفت داستا
برگزاری جشن انقلاب و نشست کتابخوان مدرسه ای در دبستان کاسگرمحلهدر ششمین روز از چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران سفیر کتاب کودک کتابخانه عمومی اهل البیت(ع) رویان به همراه جناب آقای حسینی ریاست محترم اداره کتابخانه های عمومی شهرستان نور، جناب آقای دهقان مسئول کتابخانه عمومی نور و خانم اسلامی مسئول کتابخانه عمومی رویان و مجری این طرح و همکار ارجمند سرکار خانم اقبالی،  با حضور در دبستان حاج قدرت الله فخاری کاسگر محله رویان با همراهی مديری
به مناسبت دهه مبارک فجر ؛ پانزدهم بهمن ماه 97 در حسینیه روستای میدانجوق با حضور دو مدرسه دخترانه و پسرانه ، و مدعوین و مسئولین محترم و معلمین و کادر مدرسه ؛ در کنار ديگر برنامه های متنوع این مجلس ؛ نشست کتابخوان کتابخانه شهید مهدي باکری و مدرسه دانش آموز شهید ولیزاده برگزار گرديد .استقبال دانش آموزان دلگرم کننده بود .تجربه خوبی بود حضور در جمع صمیمی و مستعد دختران و پسران میدانجوقی .فرصت مغتنمی هست تا از زحمات و تلاسهای دلسوزانه و مدبرانه سر
نشست کتابخوان مدرسه ای آذر ماه با همکاری آموزشگاه دکتر حاجیلو برگزار گرديد.
شرکت کنندگان در نشست و کتب معرفی شده:
رامین بابایی- عطار نیشابوری
امیررضا طالبی- اسم من ونسان ونگوگک است.
میلاد طالبی - چرا چطور چگونه
حسین عزیزمحمدي- پرندگان و داران
علی طالبی- کاغذهای دست ساز
لیلا محمدي- جام جهانی در جواديه
سلام خدمت دوستان کتابخوان و فرهیخته. امیدوارم ایام به کامتون باشه
طبق روال گذشته کتابخانه نظامی گنجوی مجددا در یک جلسه صمیمی با حضور افراد فعال کتابخانه در اولین روز بهمن ماه اقدام به برگزاری نشست کتابخوان نمود . این برنامه روز دوشنبه راس ساعت 3 بعد از ظهر در محل کتابخانه برگزار گرديد که تعداد 14 نفر از افراد علاقه مند در ان شرکت کرده و به معرفی کتابهای خود پرداختند. طبق روال گذشته مسول کتابخانه ضمن خوشامد گویی به حضار  ؛ اهداف و اهمیت نشست ک
طرح کتاب‌خوان بهمن ماه با ارائه کتاب‌هایبحثی کوتاه پیرامون خطبه فدک» نوشته حاج‌آقا مجتبی‌تهرانی،در طلوع آزادي» حمیدرضا شاه‌آبادي،شکنجه‌گران می‌گویند» نوشته قاسم حسن‌پور،گرگ‌سالی» نوشته امیرحسین فرديو موهای تو خانه ماهی‌هاست» نوشته محمدرضا شرفی خبوشان معرفی شد.
قابل توجه داوطلبان ورود به حوزه‌های علمیه در سال تحصیلی 99-1398
برای دریافت کتاب " راه و رسم طلبگی" از منابع آزمون و نرم افزار کتابخوان نور می‌توانید از طریق لینک زیر و یا  تماس با مؤسسه فرهنگی ولاء منتظر از طریق شماره: 025324005 اقدام نمایید.
لینک دریافت کتاب و نرم افزار کتابخوان نور
http://v-montazar.com/?p=8949
برای دریافت منابع آزمون ازطریق نشر هاجر (انتشارات حوزه‌های علمیه خواهران) نیز می‌توانید با شماره‌های زیر تماس حاصل نمایید. 
نشر ه
قابل توجه داوطلبان ورود به حوزه‌های علمیه در سال تحصیلی 99-1398
برای دریافت کتاب " راه و رسم طلبگی" از منابع آزمون و نرم افزار کتابخوان نور می‌توانید از طریق لینک زیر و یا  تماس با مؤسسه فرهنگی ولاء منتظر از طریق شماره: 025324005 اقدام نمایید.
لینک دریافت کتاب و نرم افزار کتابخوان نور
http://v-montazar.com/?p=8949
برای دریافت منابع آزمون ازطریق نشر هاجر (انتشارات حوزه‌های علمیه خواهران) نیز می‌توانید با شماره‌های زیر تماس حاصل نمایید. 
نشر ه
eBoox: Reader for fb2 epub zip books
 یکی از بهترین کتابخوان های اندرویدي برای مطالعه کتاب های ديجیتالی در فرمت هایی نظیر fb2, epub, mobi و . می باشد. آی مناسب، انتقال خودکار داده های از eBook قديمی و بهینه شدن انواع ویژگی های برنامه از امکانات تازه نسخه فعلی است. شما می توانید به راحتی، و با سرعت بالا به شکل رایگان به مطالعه کتاب های خود بپردازید. هیچ تبلیغ مزاحمی که کار شما را در مطالعه مختل کند به نمایش در نمی آید. در ورژن تازه برنامه می توانید کتاب ها را حتی راح
یک کتابفروشی در چین با قفسه های بسیار کتاب و طراحی عجیب شما را به دنیای ديگری می برد، یک مکان فوق العاده برای آن که بتوانید ساعت ها در آن گم شوید! این فروشگا.نماوا کلیپ 7 بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
 اجرای برنامه کتابدار  ذات عجم(خاله بهار): نشست کتابخوان مرداد ماه با حضور کودکان در بخش کودک کتابخانه فتح المبین برگزار شد درین برنامه بچه های کتابخوان به ارائه و معرفی کتابهای خوده برای دوستانشان پرداختندکتابهای ارائه شده در نشست عبارتند از :موریس و کتابهای پرندهپی‌پر یاد می‌گیرد که عصبانی نشوددوستان کاغذیابراهیم (ع) در بتخانهما دوستیم قهر و دعوا نمیکنیم من یک مامان تازه میخواد کودک چه زیباستبت شکن : داستان حضرت ابراهیم علیه السل
کتاب‌های ایمنی در خانه»، به بهانه مسیح»، پرواز باپاراموتور را دوست دارم» و ديدار در هاید پارک: آخرامان» در طرح کتاب‌خوان دي ماه، معرفی شد. ایمنی در خانه پديدآور: پتی مِیرز گراس مترجم: فراز پندار ناشر: فنی ایران تعداد صفحات: ۲۴ همۀ ما نیاز داریم قبل از انجام هر کاری فکر کنیم، باید بدانیم که مسئول رفتار خود هستیم و این موضوع را باید از همان دوران کودکی بیاموزیم. شجاعت، ایمنی، اعتماد به نفس، احترام به ديگران و .
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، کتاب‌های ۸ قصه از امام جواد علیه‌السلام برای بچه‌ها نوشته حسین فتاحی، با فرزندان نوجوان‌تان در ارتباط باشید نوشته مایکل رایرا و ترجمه لادن شریعت‌زاده و داود عرب قهستانی، روایتی ساده از ماجرایی پیچیده نوشته ابراهیم حسن‌بیگی و شیر کتابخانه نوشته میشل نودسن و ترجمه محبوبه نجف‌خانی به عنوان عناوین طرح کتاب‌خوان اسفندماه معرفی شدند. 
اسامی برندگان نهمین دوره جشنواره رضوی اعلام شد.به‌گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان شمیرانات؛ اسامی تعداد 20 نفز از برندگان نهمین دوره جشنواره رضوی در سطح شهرستان شمیرانات به‌شرح ذیل اعلام شد و مقرر است طی مراسمی با اهدا جوایز از این افراد تقدير بعمل آید. نام کتابخانهنام و نام‌خانوادگی برندهعنوان مسابقهانديشه لواسان بزرگنرگس شیخ سفلیپویش کتابخوان نوجوانامیرحسین شریعتیچهار گزینه‌ای نوجواناشرف خديوی کاشانیچهار گز
کتاب‌های مثل مادر مهربان»، درود بر برادر ارتشی»، دختر پیامبر» و جوانان درباری و آرمان‌شهر» در قالب طرح کتاب خوان بهمن ماه ۱۳۹۸ برای استفاده علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی معرفی شد. مثل مادر مهربان» پديدآور: طیبه شامانی؛ ناشر سوره مهر؛ تعداد صفحات ۳۲ کتاب مثل مادر مهربان اثر طیبه شامانی، مجموعه‌ای از اشعار ویژه کودکان است که برای گروه سنی (ب) تهیه شده و ویژگی‌های یک اثر جذاب و خواندنی برای کودکان را دارد.
برنامه های فرهنگی هفته دوم اسفند شهرستان بجنورد- کتابخانه عمومی آیت الله مهمان نواز رديفعنوان برنامه فرهنگی  زمان1جمع خوانی کتاب " روش های کنترل ذهن "گروه عصر کتاب شنبه 11 اسفند ساعت 162قصه گویی کتاب "شیر کتابخانه "(بخش کودک )یکشنبه 12 اسفند ساعت 163نشست کتابخوان  ویژه خردسالان(بخش کودک )دوشنبه 13اسفند ساعت 16 عصر 4کاشت نهال و سبزه به مناسبت روز درختکاریسه شنبه 14 اسفند ساعت 16 عصر5نشست کتابخوان  کتابخانه ای "انديشه نو نگاه نو" چهارشنبه 15 اسفند ساعت 1
کتاب روایتی ساده از ماجرایی پیچیده نوشته ابراهیم حسن بیگی  از سری کتابهای کتابخوان ماه اسفند به همت سرکار خانم مریم ديودار مسئول کتابخانه عمومی جمشید احمدي مورخ 97/12/14  برای  اعضای فعال نوجوان بازديد کننده  از کتابخانه عمومی جمشید احمدي معرفی شد.  
سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه فکر میکنم این اخرین مطلبی باشه که در سال 97 براتون می گذارم . امروز یکشنبه 19 اسفند ماه اعضای فعال کتابخانه مثل همیشه با حضور گرم خود و با نشاطی که نشان دادن دور هم جمع شدند و نشست کتابخوان ديگری را رقم زدند. این برنامه طبق معمول برنامه های پیشین راس ساعت 3 بعد از ظهر در محل کتابخانه برگزار گرديد و نوجوانان اقدام به معرفی کتابهای خود کردند ابتدا مسئول کتابخانه ضمن خوشامدگویی به حضار درباره نشست کتابخوان و ا
در کتابخانه عمومی شهید مدرس همدان برگزاری برنامه‌های متنوع فرهنگی به مناسبت گرامیداشت ایام الله دهه فجرمسئول کتابخانه شهید مدرس همدان، از برگزاری ویژه‌برنامه‌های متنوع فرهنگی و کتابخوانی ایام دهه فجرباهدف آشنایی کودکان و نوجوانان با ماهیت انقلاب اسلامی و آرمان‌های آن در این کتابخانه خبر داد.به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، پروین منصوری مسئول کتابخانه شهید مدرس همدان، از برگزاری ویژه‌برنامه‌های متنو
در این نشست  دانش آموزان کتابهای دختران آفتاب  تالیف امیر حسین بانکی- سلام بر ابراهیم تالیف  محمد ابوترابی - موهای تو خانه ماهی هاست  تالیف محمدرضا شرفی خبوشان- کتاب ماجرایی ساده از روایتی پیچیده تالیف ابراهیم حسن بیگی  و کتاب جاذبه و دافعه حضرت علی (ع) تالیف استاد مطهری  معرفی و تجربه های خواندن را با هم به اشتراک گذاشتند.در حاشیه این نشست کتاب دختران آفتاب  تالیف امیر حسین بانکی نیز برای نوجوانان  معرفی گرديد.
به منظور گرامیداشت ایام شهادت حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و همراهانشان و با هدف آشنایی کودکان با زندگی ایشان و واقعه کربلا نشست کتابخوان حماسه حسینی» با حضور چند تن از اعضای کودک کتابخانه برگزار گرديد. در این نشست 7  تَن به معرفی کتاب پرداختند که خلاصه‌ای از آن بدين شرح است؛کتاب حسین بن علی (سیدالشهدا)/   نوشته فاطمه بختیاری/ ارائه دهنده شیما خدایاریکتاب مانند عباس/   نوشته طاهر خوش/ ارائه دهنده زهرا عیديونیکتاب قلب شیشه ای حضرت رقیه (ع)/  
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی