محل تبلیغات شما

نتایج جستجو برای عبارت :

آشرام مهربانی

دیشب به طرز عجیبی دلم برای آشرام تنگ شد. آشرام هند . چند سال پیش چند روز رفته بودم برای مدیتیشن و به نظرم قطعه ای از بهشت بود . فوق العاده بود. یه حس لطیف، پر از آرامش، نرم و مهربان همه جاش موج میزد . وسط کوه و جنگل های سبز، آبشار های پر آب، مه صبحگاهی، پرسه زدن و بازی سنجاب ها . یه محوطه بود و چنتا اتاق برا اقامت درخواست کننده ها و دوتا اتاق بزرگ مدیتیشن ( meditation hall) . من فقط چند روز اونجا بودم اما به قدری اون حس ها و اون فضا خوب بود که حتی
موزیك ویدیو آفتاب مهرباني از محمد اصفهانی .لطفا كانال ما را دنبال كنید تا از ویدیوهای جدید ما با خبر بشید. ویدیو ما را لایك كنید و نظرات و آهنگ های درخواستی .زهرا دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
موزیك ویدیو آفتاب مهرباني از محمد اصفهانی .لطفا كانال ما را دنبال كنید تا از ویدیوهای جدید ما با خبر بشید. ویدیو ما را لایك كنید و نظرات و آهنگ های درخواستی .زهرا دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
دیوار مهرباني یادگار استاد فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی است که اکنون در سراسر جهان در حال انتشار است . این ویدئو به دیوار مهرباني پرداخته است و بسیار زیباستخزان دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
چه خوش بی مهرباني هر دوسر بی/که یکسر مهرباني دردسربی هرآنکس باتو قربش بیشتر بی/دلش از درد هجران ریشتر بی خوشا آنان که الله یارشان بی/بحمد و قول هوالله کارشان بی خوشا آنان که دایم درنمازند/بهشت جاودان بازارشان بی مو احوالم خرابه گرتوجویی/جگر بندم کبابه گرتوجویی ته که رفتی و یارنوگرفتی/قیامت هم حسابه گرتوجویی
بعضی از آدم ها انقدر نگاهشان چشم هایشان دست هایشان مهربان است که دلت میخواهد یکبار در حقشان بدی کنی و نامهرباني و ببینی نگاهشان،چشم هایشان،دست هایشان وقتی نامهربان میشود چگونه است در نهایت حیرت تو میبینی مهربان تر میشوند انگار بدیت را با خوبی نامهرباني ات را با مهرباني پاسخ میدهند چقدر دلم تنگ است برای دیدن چنین آدم مهرباني.
ای مهربان، آرام جان از مهرباني ات  خوشمدر کنج ایوان شما، همچون گلی زیبا وشمدارم تمنا از شما، از خود مرانی مر مرادر بزم زیبای شما، هم نورم و هم آتشمسنگ صبورم، من همی، گفتم سلام محکمیتا بربگیرم از شما، مهری که با  آنش خوشملطف شما بادا مدام، در این بهار مستداماز بهر دیوان شما، شعر غزلها میکشمسالکترینی در برم، افتاده در دل آذرمرشک رخ نیکو برم، حالی که با حالت خوشم1398.02.  12:45  "یسار"
کاش جای جوجه های نر یک روزه بودم که دستی مهربان، مرا می کشت بی شک این مهرباني است بی شک این خود مهرباني است بخشیدن حس مطلق و بی پایان آرامش * * * حالا هر نفس در تنگنای گلو بغضی است عمیق و هر صبح بارش حجمی از اندوه بر سر رزهای قرمز رونده و یاس هایی که در باغچه کوچک خانه نکاشتم باران بهاریست منهای طراوت بعلاوه پاییز حس پاییز حس ریختن فشرده شدن در خود در انتهای فریادهایی خاموش در دشت واهمه زای زندگی که در آن نه جوجه های رنگی نه ماهی های هفت سین نه تک
سلام‌ به زیبایی صبح و به زیبایی چشمانی که با بازکردن پلکاشون امروز صبح رود به صبح سلام‌گفتن من امروز برای همه ارزوی یه روز عالی و صبح‌پراانرژی و لبخند کاینات و هستی افرینش و مهرباني ترنم‌زیبایه اهنگ دلتون را از خدا زیبا مهربون خواستارم امیدورام روزتون همراه با محبت سلامتی مهرباني موفیقت باشه حتی برای خودتون و دشمنانتون ارادتمندتون میرامین مورخ ۱۸ اسفند ۹۷ اینستا گرام. miramin57 
بپاشان نظمِ نبضم را. از آن دلگرم خواهم شدکمی با مهرباني، دلبری کن. نرم خواهم شد  درونِ بند، اهلی می شوم. پابند امّا نَهبه میلِ خود بر این باور بمانم، گرم خواهم شدبه روی من نیاور، گاه گاهی اخم هایم راهمیشه در کنارم باش، خیس از شرم خواهم‌شدزمستانت به جانم. سبز کن از من بهارت را نبینم باشی، چون پر از آزَرم خواهم شدچُنان دبّاغ کاسب ، رو نگردان از منِ بیپوستبرای فصل سرمایت، لباس چرم خواهم شدمرا با چوب بد خُلقی نزن، آدم نخواهم شدکمی با مهربان
تو چون فرشته مرگ
در کمین گرفتن جانم
و من بسان جوجه قناری تشنه
در انتظار قطره ای از دریای محبت تو
ما محتاج مهرباني هم هستیم
مهربان تر باشیم با هم
شاید فردای من و تو فرق کند
تو باشی و من بروم .
 
الهه فاخته 
کتاب شعرواره های سپید من 
شعر شماره 1سایت رسمی الهه فاخته
تو چون فرشته مرگ
در کمین گرفتن جانم
و من بسان جوجه قناری تشنه
در انتظار قطره ای از دریای محبت تو
ما محتاج مهرباني هم هستیم
مهربان تر باشیم با هم
شاید فردای من و تو فرق کند
تو باشی و من بروم .
 
الهه فاخته 
کتاب شعرواره های سپید من 
شعر شماره 1سایت رسمی الهه فاخته
به نام خدای خوب،آن قادر رحیم خدایا تو در اوج قدرت مهرباني و در اوج مهرباني قادر،صلابت مهربان تو ستودنیست،به ما بندگان هم بیاموز که نه در قدرت بی رحم و پر زیان باشیم و نه از ضعف لطیف و مهربان یک روز کاری در فیلد به همراه همکارم در محله زرتشتیان که محله آرام و ساکتی بود به خانه یکی از هموطنان هلمندی عزیزمان به نام آقای x رفتیم که متاسفانه از همان اول با دیدن خانه قدیمی و غریب متوجه اوضاع زندگیشان شدم.
کاش  می شد ظرفیت آدم ها را اندازه گرفت.آن وقت میفهمیدیم وجودشان گنجایش چقدر مهرباني را دارد.می فهمیدیم چه حجمی از احساسمان را خرجشان کنیمچقدر  عشق به پایشان بریزیم!چقدر خنده به لب هایشان بکاریم  و چقدر ته دلشان را گرم کنیمافسوس زمانی متوجه ظرفیت آدم ها می شویم که مهرباني مان از ظرف وجودشان سر ریز کرده، لبخند هایمان یخ بسته و.‌‌عشقمان بر زمین ریخته *آذین_قانع
در این ایام كرونایی بی خیال همه چیز و همه كس. قصه این است ۱. زندگی بدون آب در دل کویر یا که زندگی بدون یک درخت توی شهر مثل زندگی من بدون توست ۲. مهرباني درخت را در دل زمین گذاشته مهرباني شکوفه را در دل درخت آسمان مهربان‌ترین برای ابرهاست دشت مهربانترین برای رود کوه مهربان برای دره من برای تو تو برای من ۳. صندلی چوب یا درخت؟ فرش پشم یا که گوسفند؟ زندگی روشن است. بودن و نبودن است ۲۶ اسفند ۹۷
هیچکس نمی‌تواند منکر مهرباني پدران و از خود گذشتگی آن‌ها باشد. در این ویدیو داستان پدری را خواهید دید که با وجود لال بودن باز هم تمام تلاش خودش را می‌ند تا ب.نسیم کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
ما بیش ازکودک که به محبت مادر نیازمند است به محبت خدا محتاجیم/ما باید از مهرباني خدا لدت ببریممی بریم؟/ما باید مهربانيهای خدا را به خودمان ببینیمآیا می ب.دین دین کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
یلدا برای ما یادآور لبخند کودکان سرزمینمان بود. در کنار آنها خنده؛ شادی و مهرباني را تمرین کردیم. بازی؛ قصه گویی؛ نقالی و شادمانی شبی با شکوه را برای ما رقم .آرام دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
(‍ نوروز  بهار مهرباني ها)نوروز واژه ای است که به صراحت، معنی نو شدن را دارد  از نوع شدن طبیعت تا جدید شدن ارتباطات انسانی.  نوروز حکایت ماندگار با هم بودن هاست. روایت مهرباني ها. که بعد از گذشت سالها و جدائی غم انگیز انسانها در فصل مرگ، به حسرتِ خاطرات مُبَدل میشود متن کامل در ادامهموسسه مردم نهاد پویندگان شهر اندیشه
یلدا ۹۷به او که بهترین است و بوده و خواهد بوددلی که بسته بودش در را به مهرباني گشودحقیقت این که یلدا بی لیلا هیچ استامسال و از این پس هر سال من از او مستکه لیلا مگر جز این است که شب طولانیست و برای من نورانیو پس بی لیلا نه یلدایی می ماند و نه هیچ مهربانيبلی خنده ی پسته کنار لبخند او زیباستانار دانه به دانه فدای آن قامت رعناستبلی هر برش از هندوانه از عشق او سرخ استو ازگل اگر شیرین است چون او گفت و این بستتمام معنای فال حافظ صحبت از رسیدن به او
ویدیو موزیک آقای مهرباني تهیه کننده و کارگردان:#امیر_فتاحیدستیارکارگردان:#شایان_هدایتی-#متین_رجبیخواننده :#محمدمهدی ساقیبازیگران:#پرهام آریانژاد-#ایلیا_عیدی-.پرتو دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
ورزشکاران اصفهان در صف مهرباني
جامعه ورزش استان اصفهان در طرح کمک مومنانه، ۳۰ هزار بسته غذایی به ارزش ۲۰ میلیارد تومان را برای حمایت آسیب دیدگان از کرونا آما.آهو دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
کسی که قلب مهرباني دارد به آزار حیوانات رضایت نمی دهد . حیوانات اگرچه از شرافت انسانی برخوردار نیستند اما موجودات زنده اند درد را حس می کنند و نسبت به هم عاط.نسرین کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
: برادری و مهرباني را پیامبر اسلام به ما آموخته است / صحبت های رییس جمهور در دیدار با نخبگان، علمای دینی و رهبران جامعه اسلامی حیدرآباد هند.نماوا کلیپ 8 بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
 نهاد کتابخانه های عمومی کشور به منظور امداد رسانی به کودکان سیل زده اقدام به ارسال بسته های کتاب و اسباب بازی در قالب پویش بهار مهرباني کرده است.به این منظور از کلیه همشریان عزیز شهرضایی می توانند هدایای خود را به کتابخانه های عمومی شهرضا تحویل نمایند.ادرس کتابخانه ها:کتابخانه علامه طباطبایی:خیابان شهید بهشتی جنب سازمان انتقال خونکتابخانه دکتر امینی:خیابان شهید بهشتی-فرعی6کتابخانه شهید همت:خیابان ارشاد1-فرعی10
مهرباني در مهردر آستانه آغاز سال تحصیلی طرح (مهرباني در مهر) به منظور تهیه نوشت افزار اسلامی- ایرانی و کتاب های کمک درسی برای کودکان و دانش آموزان در استان‌های سیل زده توسط اعضای فعال و علاقمند در کتابخانه عمومی شهید عبدالواحد جلالی سنگان اجرا می گردد. 
به مناسبت فرارسیدن شب یلدا، جشن بزرگ چله مهرباني در یلدای همدلی منطقه ٢٠ با اجرای برنامه‌های شاد و متنوع ویژه یلدا در گرمخانه شهرداری منطقه ٢٠ برگزار شد. پینار دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
هم کلاسی هم کلاسی در رفاقت با کلاسیمهرباني مثل چشمه خوش نفس چون بوی یاسیمثل حافظ بی نظیری مثل سعدی با شکوهیمثل تهمینه شجاعی مثل رستم بی هراسیچشم هایت چون ستاره گیسوانت استعارهتام و کامل هست عشقت بهترین شکل جناسیمثل باران پاک پاکی مثل آتش گرم و روشنمثل برگ سبز رویا بر تن جنگل لباسیپایتختی خوب و زیبا مرکز دل های تنهاسیستانم دوری از من مثل قانون اساسی شرق اندوه » نگاهت پرت کرده ذهن شب رامثل عطر تند میخک عامل هر بی حواسیشهرآششوبی تو بانو کرده
کاروان سخاوت و مهرباني مومنان به نیازمندان، شهرکرد
قرار است تا پایان ماه مبارک رمضان بیش از ۷۵ هزار بسته‌ غذایی در قالب رزمایش کمک‌های مومنانه میان.نورا کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
افطاری مهرباني صنایع شیر ایران پگاه برای سیل زدگان . حسینی مدیر عامل شرکت صنایع شیر ایران در مصاحبه با رومه ایران در این زمینه گفت: ما از آغاز سیل بر اساس.بنفشه دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
این یک بازی یا چالش نیست. فرصتی است برای دوست داشتن، مهرباني، اتحاد و صلح جهانی. آینده تغییر خواهد کرد اگر ما بخواهیم. این یک "شانس طلایی" اس. پینار دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
دوست سیل زده من !

اگر سیل
خانه تورا ویران كرد ،

ما با
سیل مهرباني آن را مجدد می سازیم .

اهدایی
از دبیرستان دخترانه شهید مظلوم دكتر بهشتی فرخشهر

با
احترام اقلام بهداشتی و شوینده این آموزشگاه  ،بسته بندی  نموده و تحویل نمایندگی آموزش و پرورش گردید
 


دبیرستان دخترانه شهید دكتر بهشتی فرخشهر
وبلاگ جنگ نرم : برادران مسئـول اگر به طـور مستمـر در جهت پیشبـرد اهداف انقلاب ، شبـانه روز فعالیت می كنید ، عدالت در كارهایتان و تصمیم گیریهایتان به عنوان یك مرز ایمان داشته باشید. اگر این مرز شكسته شـود و پای انسان به آن طرف مرز برسد ، دیگر حـد و قانونـی را برای خـود نمی شناسد. عدالت را فدای مصلحت نكنید . پرحوصله باشید و در برآوردن حاجات و نیازهای زیردستان بكوشید . در قلب خود ، مهرباني و لطف به مردم را بیدار كنید .
با تمام دوستان دوردستی كه به نوعی بیش از بقیه درگیر ماجرای كرونا بودند، حرف كه می زدیم، به این نتیجه رسیدیم كه در مقابل یه موضوع مشابه، رفتار همه ی آدمهای دنیا تقریبا یه سمت و سو به خودش می گیره . هرچند مردم ایران طی این چند وقت اخیر به خاطر تكرر ماجراها و بلاها، دیگه دارن به هر فرصتی به چشم یه موهبت برای به هم نزدیكتر شدن و مهرباني كردن نگاه می كنند . البته اغلب . كه هیچ چیز همیشگی نیست و كلیت هم نداره .
مدیر کل بهزیستی خراسان جنوبی از آغاز به کار پویش مردمی "لبخند مهرباني عیدانه" تا پایان ماه جاری در استان خبرداد.عرب نژاد مدیر کل بهزیستی استان خراسان جنوبی در گفتگو با خبرنگاران گفت: پویش لبخند مهرباني عیدانه؛ به منظور تأمین بخشی از مایحتاج شب عید مردم مناطق کم برخوردار آغاز شده است و به مدت یک ماه در استان همزمان با سراسر کشور اجرا می‌شود.وی با دعوت از تمامی همشهریان عزیز برای پیوستن به این پویش گفت: امیدواریم همه مردم خود را در این پویش س
  14 اسفند روز احسان و نیکوکاریدل ها به هم نزدیک می شوند و شکوفه های مهرباني در قلب ها جوانه می زند.امروز لب ها برای لبخند پر از بهانه اند و بازار محبت گرم است.شاید بتوان با سرمایه احسان و نیکوکاری، در این روز، دلی به دست آورد و با دوستی و مهرورزی، بوستان وجود را زینت داد و نهال عشق و خوبی را بار دیگر آبیاری کرد. 
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین مطالب

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی