محل تبلیغات شما

نتایج جستجو برای عبارت :

بوتاس به چی فکر می کند؟

مصاحبه ای متفاوت با دنیل ریکاردو مکس ورشتپن والتری بوتاس و الکس آلبون در بلوار هالیوود لس آنجلس.
سوالات سینمایی از راننده های مسابقه ای جذاب و بی باک!
نماوا کلیپ 4 بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ ميباشد.
در پایان گرندپری موناکو هميلتون با 137 امتیاز همچنان پیشتاز است و بوتاس با 120 و سباستین فتل با 82 امتیاز در جایگاه های دوم و سوم قرار دارد. در رده بندی تیمي.طلا کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ ميباشد
در این دوره از رقابت ها، مکس وشتپن 19 ساله موفق شد مقام نخست گرند پریکس اتریش را از آن خود کند.
ولتری بوتاس و لوییز هميلتون، هردو از تیم مرسدس از دور مسابقه.دبلیو کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ ميباشد.
خلاصه آخرین مرحله فرمول یک 2017 در پیست یاس مارینای ابوظبی برگزار شد. در این مسابقه مهیج و زیبا والتری بوتاس موفق شد به مقام قهرمانی دست پیدا کند و لوئیس هم.نماوا کلیپ 5 بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ ميباشد.
والتری بوتاس، راننده تیم فرمول یک 
مرسدس با انتشار خبری شانس پیوستن سباستین فتل، راننده تیم فراری به این تیم را به صفر رساند.آر پی ام اسپرت مي گوید این راننده فنلاندی ادعا دارد که تیم مرسدس هیچگاه به سباستین فتل به عنوان راننده‌ خود برای سال ۲۰۲۱ و حتی بعد از آن نگاه نکرده‌است.اکنون با شنیدن این خبر، احتمال خروج فتل از مسابقات فرمول یک بیش از پیش شده است.
 
در شرایط فعلی این راننده آلمانی برای فصل ۲۰۲۱ هیچ تیمي ندارد. پس از اینکه رد
برای دیدن ویدیوهای بیشتر از آلبوم ورزشی ما اینجا کلیک کنید.
یکه تازی رانندگان مرسدس بنز در روسیه؛
با دستور تیمي هميلتون جایگاه نخست را بدست آورد، بوتاس از.دین دین کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ ميباشد.
فرمولاوان در چين و فرمولا برقی در رم
سکوداری مرسدس بنز در فرمولاوان و فرمول-E
شروع مسابقه؛ لوئیس هميلتون استارت بهتری در مقایسه با هم ‌تیمي ‌اش دارد که نتیجه آن در دست گرفتن‌ پیشتازی مسابقه مي باشد، لکلرک هم بالاتر از فتل قرار مي ‌گیرد. در همان پیچ‌ های نخستین، دنیل کویات از توروروسو و لندو نوریس راننده تیم مک ‌لارن با همدیگر برخورد مي نمایند.
 

فروش ویژه انواع فیلتر هوا، فیلتر کابین، فیلتر روغن و فیلتر بنزین و همچنین ان
خرید کفپوش سه بعدی صندوق عقب پانیذ کد 020 مناسب برای ام وی ام ایکس 33 قیمت : 127500 تومانبرند : panizخرید پستی کفپوش سه بعدی صندوق عقب پانیذ کد 020 مناسب برای ام وی ام ایکس 33 قیمت کفپوش سه بعدی صندوق عقب پانیذ کد 020 مناسب برای ام وی ام ایکس 33  برای خرید و مشاهده جزئیات محصول کلیک نمایید.    برای خرید و مشاهده جزئیات محصول کلیک نمایید. امروزه با توجه به استفاده دائم از خودرو برای عموم،نگهداری ، نظافت و زیبایی خودرو هم بخشی از دغدغه های مالکان خودرو مي ب
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین مطالب

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی