محل تبلیغات شما

نتایج جستجو برای عبارت :

تایپوگرافی در ایران

تحقیق تاریخچه تايپوگرافي در ايران و جهان فرمت فایل دانلودی: .rarفرمت فایل اصلی: docxتعداد صفحات: 72حجم فایل: 744 کیلوبایت قیمت: 9600 تومانتوضیحات:پروژه پایانی رشته گرافیک (هنرهای تجسمی)، با موضوع تاریخچه تايپوگرافي در ايران و جهان، در قالب فایل word و در حجم 72 صفحه.بخشی از متن:تايپوگرافي در ايران به دلیل عدم شناخت طراحان گرافیك از ویژگی‌ها و چندوچون خط فارسی و نوع نگارش آن در اقلام مختلف خوشنویسی و یا تمایل به شیوه‌ها و ملاك‌های زیبایی‌شناسی و ن
هر جا که نوشته‌ای باشد، تايپوگرافي هم وجود دارد! با استفاده از این تکنیک ما می‌توانیم ظاهر نوشته و حسی را که به کاربر منتقل می‌نماید، تغییر دهیم. ظاهر نوشته تاثیر زیادی روی کاربر دارد و همین دلیل خوبی است برای اینکه اصول تايپوگرافي را خوب متوجه شویم. در این مطلب ۵ اصل مهم در تايپوگرافي را یادآور می‌شویم که طراحان بزرگ همیشه رعایت می‌کنند.
تايپوگرافي عید فطر
در فرمت png بوده و به صورت باکیفیت طراحی شده است شما میتوانید این طرح تايپوگرافي عید فطر را در انواع بنرهای عید فطر ، طرح پوستر عید فطر و . به عنوان متن بنر عید فطر استفاده نمایید برای دانلود رایگان طرح تايپوگرافي برای عید فطر به ادامه مطلب مراجعه نمایید.
 
دانلود رایگان تايپوگرافي عید فطر در ادامه مطلب
پی اس دی پرینت - مرجع طرح لایه باز
تايپوگرافي شب قدر
در فرمت png طراحی شده است که میتوانید این طرح تايپوگرافي شب قدر را به صورت رایگان دانلود نموده و در انواع بنرهای شب قدر و یا انوع پوسترهای شب های قدر استفاده نمایید طرح تايپوگرافي شب قدر در گروه طراحی پی اس دی پرینت طراحی شده برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه نمایید.
 
دانلود رایگان تايپوگرافي شب قدر در ادامه مطلب
پی اس دی پرینت - مرجع طرح لایه باز
تايپوگرافي روز قدس
در فرمت png و به صورت با کیفیت طراحی شده است شما میتوانید این طرح تايپوگرافي روز جهانی قدس را در انواع بنرهای روز جهانی قدس و یا انواع پوسترهای روز جهانی قدس و . استفاده نمایید شما میتوانید این طرح تايپوگرافي روز جهانی قدس را به صورت رایگان دانلود و استفاده نمایید.
 
دانلود رایگان طرح تايپوگرافي روز جهانی قدس در ادامه مطلب
پی اس دی پرینت - مرجع طرح لایه باز
خلاصه فایل وکتور و عکس تايپوگرافي کلمه ايران به همراه نقشه ايران
We are worried about your pocket. Buy وکتور و عکس تايپوگرافي کلمه ايران به همراه نقشه ايران cheaper.
اگر اطلاعات شما راجع به وکتور و عکس تايپوگرافي کلمه ايران به همراه نقشه ايران ناقص است، برای تکمیل اطلاعات به این سایت بیایید.
جدید ترین نسخه فایل وکتور و عکس تايپوگرافي کلمه ايران به همراه نقشه ايران را از سایت ما بخواهید.
مطالب گوناگون پیرامون وکتور و عکس تايپوگرافي کلمه ايران به همراه نقشه ا
تايپوگرافي لیله القدر خیر من الف شهر
در فرمت png و به صورت باکیفیت طراحی شده است که میتوانید طرح تايپوگرافي لیله القدر خیر من الف شهر را در انواع بنرهای شب های قدر و یا انواع پوسترهای شب های قدر استفاده نمایید برای دانلود رایگان طرح تايپوگرافي لیله القدر به ادامه مطلب مراجعه نمایید.
 
دانلود رایگان تايپوگرافي لیله القدر خیر من الف شهر در ادامه مطلب .
پی اس دی پرینت - مرجع طرح لایه باز
طرح تايپوگرافي و خطاطی شعار سال 99
طرح تايپوگرافي رایگان شعار سال 99 و یا طرح خطاطی شعار سال 1399 ، که نمونه تصویر آن را در بالا مشاهده می نمایید در فرمت png بوده و به صورت باکیفیت در گروه طراحی پی اس دی پرینت تهیه و طراحی شده است
دانلود رایگان طرح خطاطی و تايپوگرافي شعار سال 99 در ادامه مطلب
پی اس دی پرینت - مرجع طرح لایه باز
تايپوگرافي بازگشت آزادگان
در فرمت png طراحی شده و به صورت باکیفیت طراحی شده است که می توانید این طرح تايپوگرافي بازگشت آزادگان با عنوان بازگشت پرستوها به همراه سخن رهبری را به صورت رایگان دانلود نموده و در انواع طرح های بنر برای سالروز بازگشت آزادگان و استفاده نمایید.
 
دانلود رایگان تايپوگرافي بازگشت آزادگان در ادامه مطلب
پی اس دی پرینت - مرجع طرح لایه باز
تايپوگرافي هفته سلامت
در فرمت png و به صورت با کیفیت طراحی شده است که می توانید این طرح تايپوگرافي هفته سلامت را به صورت رایگان دانلود نموده و در انواع بنرهای هفته سلامت و یا انواع پوسترهای هفته سلامت استفاده نمایید.برای دانلود اریگان طرح تايپوگرافي و متن بنر هفته سلامت به ادامه مطلب مراجعه نماید.
 
دانلود رایگان تايپوگرافي هفته سلامت در ادامه مطلب .
پی اس دی پرینت - مرجع طرح لایه باز
طرح تايپوگرافي بسم الله الرحمن الرحیم
در فرمت png بوده و به صورت با کیفیت طراحی شده است شما میتوانید از این طرح تايپوگرافي بسم الله را به صورت رایگان دانلود نموده و در انواع طرح های خود استفاده نمایید برای دانلود طرح تايپوگرافي بسم الله به ادامه مطلب مراجعه نمایید.
دانلود رایگان طرح تايپوگرافي بسم الله در ادامه مطلب
 
پی اس دی پرینت - مرجع طرح لایه باز
طرح تايپوگرافي روز دامپزشکی
در فرمت png و به صورت باکیفیت در گروه طراحی پی اس دی پرینت تهیه و طراحی شده که میتوانید این طرح تايپوگرافي روز دامپزشکی را به صورت رایگان دانلود نمایید و در انواع چاپ بنر برای روز دامپزشکی و یا انواع طرح های پوستر روز دامپزشکی و . استفاده نمایید.
دانلود رایگان تايپوگرافي روز دامپزشکی در ادامه مطلب
پی اس دی پرینت - مرجع طرح لایه باز
تايپوگرافي هفته نیروی انتظامی
در فرمت png بوده و باکیفیت بالا طراحی شده است شما میتوانید این طرح تايپوگرافي هفته نیروی انتظامی را به صورت رایگان دانلود نموده و در انواع بنرهای تبریک هفته نیروی انتظامی و یا پوسترهای هفته نیروی انتظامی و . استفاده نمایید. برای دانلود این طرح تايپوگرافي هفته نیروی انتظامی به ادامه مطلب مراجعه نمایید.
دانلود رایگان تايپوگرافي هفته نیروی انتظامی در ادامه مطلب
پی اس دی پرینت - مرجع طرح لایه باز
تايپوگرافي خوش آمدید
در فرمت png بوده و به صورت باکیفیت در گروه طراحی پی اس دی پرینت تهیه و طراحی شده است که می توانید این طرح رایگان تايپوگرافي خوش آمدید را پس از دانلود در انواع چاپ بنرهای خوش آمدید و . استفاده نمایید برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه نمایید
دانلود رایگان تايپوگرافي خوش آمدید در ادامه مطلب
پی اس دی پرینت - مرجع طرح لایه باز
تايپوگرافي هفته تعاون
در فرمت png بوده و به صورت باکیفیت تهیه و طراحی شده است. شما میتوانید این طرح تايپوگرافي هفته تعاون را به صورت رایگان دانلود نمایید. و در انواع طرح های بنر برای هفته تعاون و یا انواع پوسترهای هفته تعاون و . استفاده نمایید برای دانلود این طرح تايپوگرافي به ادامه مطلب مراجعه نمایید .
دانلود رایگان تايپوگرافي هفته تعاون در ادامه مطلب
پی اس دی پرینت - مرجع طرح لایه باز
تايپوگرافي معلم
در فرمت png طراحی شده است و به صورت با کیفیت که می توانید این تايپوگرافي معلم را به صورت رایگان از وب سایت ما در پی اس دی پرینت دانلود نموده و در انواع بنرهای روز معلم و با انواع پوسترهای سالروز شهادت استاد مطهری و یا بنرهای تبریک روز معلم و . استفاده نمایید.
 
دانلود رایگان تايپوگرافي معلم در ادامه مطلب .
پی اس دی پرینت - مرجع طرح لایه باز
تايپوگرافي محفل انس با قرآن
در فرمت png طراحی شده است که میتوانید این طرح تايپوگرافي محفل انس با قران کریم را در انواع بنرهای محفل انسان با قران کریم و یا انواع طرح های تابلو انس با قران کریم به صورت رایگان استفاده نمایید برای دانلود این طرح تايپوگرافي به ادامه مطلب مراجعه نمایید.
 
دانلود رایگان تايپوگرافي محفل انس با قران کریم در ادامه مطلب
پی اس دی پرینت - مرجع طرح لایه باز
تايپوگرافي روز معمار
در فرمت png و به صورت با کیفیت بالا طراحی شده است شما می توانید این طرح تايپوگرافي روز معمار را به صورت رایگان از پی اس دی پرینت دانلود نموده و در انواع طرح های بنر روز معمار و روز شیخ بهایی استفاده نماید طرح رایگان خوشنویسی رو معمار را از ادامه مطلب دانلود نمایید.
 
دانلود رایگان تايپوگرافي روز معمار در ادامه مطلب .
پی اس دی پرینت - مرجع طرح لایه باز
تايپوگرافي روز زمین پاک
در فرمت png و به صورت با کیفیت طراحی شده است که می توانید این تايپوگرافي روز هوای پاک را به صورت رایگان دانلود نموده و در انواع طرح های بنر روز هوای پاک که برابر با دوم اردیبهشت ماه میباشد استفاده نمایید دانلود این طرح رایگان روز هوای پاک در ادامه مطلب .
 
دانلود رایگان تايپوگرافي روز زمین پاک در ادامه مطلب .
پی اس دی پرینت - مرجع طرح لایه باز
تايپوگرافي روز روستا و عشایر
در فرمت png بوده و به صورت باکیفیت در گروه طراحی پی اس دی پرینت تهیه و طراحی شده است. شما میتوانید طرح تايپوگرافي روز ملی روستا و عشایر را به صورت رایگان دانلود نمایید و در انواع طرح های بنر روز ملی روستا و عشایر استفاده نمایید.
دانلود رایگان تايپوگرافي روز ملی روستا و عشایر در ادامه مطلب
پی اس دی پرینت - مرجع طرح لایه باز
تايپوگرافي روز جهانی صنایع دستی
در فرمت png بوده و به صورت باکیفیت طراحی شده است که میتوانید این طرح تايپوگرافي روز جهانی صنایع دستی را در انواع بنرهای روز صنایع دستی و یا انواع پوسترهای روز صنایع دستی که برابر با 20 خرداد میباشد استفاده نمایید برای دانلود رایگان طرح تايپوگرافي روز جهانی صنایع دستی به ادامه مطلب مراجعه نمایید.
 
دانلود رایگان تايپوگرافي روز جهانی صنایع دستی در ادامه مطلب
پی اس دی پرینت - مرجع طرح لایه باز
تايپوگرافي لیله القدر
در فرمت png طراحی شده است که میتوانید این متن بنر شب قدر با عنوان لیله القدر خیر من الف شهر را در انواع بنرهای شب قدر و یا انواع طرح های پوستر برای شب قدر استفاده و چاپ نمایید این طرح تايپوگرافي لیله القدر خیر من الف شهر در گروه طراحی پی اس دی پرینت طراحی شده است برای دانلود رایگان تايپوگرافي لیله القدر خیر من الف شهر به ادامه مطلب مراجعه نمایید.
 
دانلود رایگان تايپوگرافي لیله القدر خیر من الف شهر در ادامه مطلب
پی
طرح تايپوگرافي یا قائم آل محمد (ص)
در فرمت png بوده بوده و به صورت باکیفیت و بدون بکگراند در گروه طراحی پی اس دی پرینت طراحی شده است که می توانید این طرح تايپوگرافي یا قائم آل محمد ص را به صورت رایگان دانلود نمایید و در انواع طرح های بنر مربط با امام زمان عج یا حضرت مهدی عج استفاده نمایید.
دانلود رایگان تايپوگرافي یا قائم آل محمد ص در ادامه مطلب
پی اس دی پرینت - مرجع طرح لایه باز
تايپوگرافي روز شوراها
در فرمت png و به صورت باکیفیت طراحی شده است شما می توانید این طرح تايپوگرافي و خطاطی روز شوراها را به صورت رایگان دانلود نموده و در انواع طرح های بنر روز شورها و یا انواع پوسترهای روز شوراها که برابر با نهم اردیبهشت میباشد استفاده نمایید. طرح خطاطی روز شوراها در گروه طراحی پی اس دی پرینت طراحی شده است .
 
دانلود رایگان طرح تايپوگرافي روز شورها در ادامه مطلب
پی اس دی پرینت - مرجع طرح لایه باز
تايپوگرافي روز خلیج فارس
در فرمت png طراحی شده است که می توانید این طرح خطاطی روز ملی خلیج فارس را به صورت رایگان دانلود نموده و در انواع طرح های روز ملی خلیج فارس و یا انواع طرح های بنر و پوستر روز ملی خلیج فارس که برابر با دهم اردیبهشت ماه هر سال میباشد . طرح تايپوگرافي روز ملی خلیج فارس را از ادامه مطلب دانلود نمایید.
 
دانلود رایگان تايپوگرافي روز خلیج فارس در ادامه مطلب .
پی اس دی پرینت - مرجع طرح لایه باز
تايپوگرافي روز اصناف
در فرمت png بوده و به صورت با کیفیت طراحی شده است. شما میتوانید این طرح تايپوگرافي روز ملی اصناف را به صورت رایگان دانلود نمایید و در انواع طرح های بنر برای روز ملی اصناف و یا انواع بنرهای روز ملی اصناف استفاده نمایید. برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه نمایید.
 
دانلود رایگان تايپوگرافي روز ملی اصناف در ادامه مطلب .
پی اس دی پرینت - مرجع طرح لایه باز
تايپوگرافي عرفه
در فرمت png و به صورت باکیفیت در گروه طراحی پی اس دی پرینت تهیه و طراحی شده است که می توانید این طرح را به صورت رایگان دانلود نموده و در انواع طرح ها بنر برای روز عرفه و یا روز نیایش و . استفاده نمایید برای دانلود این تايپوگرافي و متن بنر روز عرفه به ادامه مطلب مراجعه نمایید.
 
دانلود رایگان تايپوگرافي روز عرفه در ادامه مطلب
پی اس دی پرینت - مرجع طرح لایه باز
تايپوگرافي هفته دفاع مقدس
در فرمت png بوده و به صورت باکیفیت در گروه طراحی پی اس دی پرینت تهیه و طراحی شده است که میتوانید این طرح تايپوگرافي هفته دفاع مقدس را به صورت رایگان دانلود نمایید و در انواع طرح های بنر برای هفته دفاع مقدس استفاده نمایید برای دانلود این طرح تايپوگرافي به ادامه مطلب مراجعه نمایید.
دانلود رایگان طرح تايپوگرافي هفته دفاع مقدس در ادامه مطلب
پی اس دی پرینت - مرجع طرح لایه باز
تايپوگرافي روز جهانی مسجد
در فرمت png بوده و به صورت باکیفیت طراحی شده است که میتوانید این طرح تايپوگرافي روز جهانی مسجد را که برابر با 30 مرداد بوده را به صورت رایگان دانلود نمایید و در انواع طرح های بنر و پوستر روز جهانی مساجد استفاده نمایید. برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه نمایید.
دانلود رایگان تايپوگرافي روز جهانی مسجد در ادامه مطلب
پی اس دی پرینت - مرجع طرح لایه باز
طرح تايپوگرافي روز سینما
در فرمت png بوده و به صورت باکیفیت در گروه طراحی پی اس دی پرینت تهیه و طراحی شده است شما می توانید این طرح تايپوگرافي روز سینما را به صورت رایگان دانلود کرده و به عنوان متن بنر برای روز سینما در انواع بنرهای روز سینما و یا انواع پوسترهای روز سینما استفاده نمایید. برای دانلود این طرح به ادامه مطلب مراجعه نمایید.
دانلود رایگان تايپوگرافي روز سینما در ادامه مطلب .
پی اس دی پرینت - مرجع طرح لایه باز
تايپوگرافي روز جهاد کشاورزی
در فرمت png بوده و به صورت با کیفیت طراحی شده است شما میتوانید این طرح تايپوگرافي روز جهاد کشاورزی را به صورت رایگان دانلود نمایید و در انواع بنرهای روز ملی جهاد کشاورزی و یا انواع پوسترهای روز ملی جهاد کشاورزی و یا انواع طرح های مرتبط با روز جهاد کشاورزی استفاده نمایید .
 
دانلود رایگان تايپوگرافي روز جهاد کشاورزی در ادامه مطلب
پی اس دی پرینت - مرجع طرح لایه باز
تايپوگرافي امام حسن مجتبی
در فرمت png و به صورت با کیفیت در گروه طراحی پی اس دی پرینت طراحی شده است که میتوانید این طرح تايپوگرافي السلام علیک با حسن بن علی المجتبی را به صورت رایگان دانلود نموده و در انواع بنرهای مرتبط با امام حسن مجتبی ع شامل بنرهای ولادت امام حسن مجتبی و یا انواع بنرهای شهادت امام حسن مجتبی استفاده نمایید برای دانلود رایگان این تايپوگرافي به ادامه مطلب مراجعه نمایید.
 
دانلود رایگان تايپوگرافي امام حسن مجتبی ع در ادام
طرح رایگان تايپوگرافي روز آمار و برنامه ریزی
در فرمت png بوده و به صورت بدون زمینه و بدون بکگراند در گروه طراحی پی اس دی پرینت تهیه و طراحی شده است که میتوانید این طرح تايپوگرافي روز آمار و برنامه ریزی را به صورت رایگان دانلود نمایید.
دانلود رایگان تايپوگرافي و متن بنر روز آمار و برنامه ریزی در ادامه مطلب .
پی اس دی پرینت - مرجع طرح لایه باز
طرح تايپوگرافي حضرت رقیه
در فرمت png بوده و به صورت باکیفیت و بدون زمینه و بدون بکگراند در گروه طراحی پی اس دی پرینت تهیه و طراحی شده است که میتوانید این طرح تايپوگرافي اسلام علیک یا رقیه خاتون را به صورت رایگان دانلود نمایید و در انواع طرح های بنر و چاپ بنر برای شهادت حضرت رقیه و . استفاده نمایید.
دانلود رایگان تايپوگرافي السلام علیک یا رقیه خاتون در ادامه مطلب .
پی اس دی پرینت - مرجع طرح لایه باز
تايپوگرافي یا اباعبدالله الحسین
در فرمت png بوده و به صورت باکیفیت در گروه طراحی پی اس دی پرینت تهیه و طراحی شده است شما میتوانید این طرح تايپوگرافي یا اباعبدالله الحسین را به صورت رایگان دانلود نموده و در انواع طرح های بنر محرم و پوستر محرم و . استفاده نمایید. برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه نمایید.
دانلود رایگان تايپوگرافي یا اباعبدالله الحسین در ادامه مطلب
پی اس دی پرینت - مرجع طرح لایه باز
تايپوگرافي روز جهانی اهدای خون
در فرمت png و به صورت باکیفیت طراحی شده است شما میتوانید این تايپوگرافي روز جهانی اهدای خون را به صورت رایگان دانلود نمایید و در انواع طرح های بنر برای روز اهدای خون و یا انواع پوسترهای روز جهانی اهدای خون استفاده نمایید. طرح تايپوگرافي روز جهانی اهدای خون در گروه طراحی پی اس دی پرینت طراحی شده است که میتوانید از ادامه مطلب دانلود و استفاده نمایید.
 
دانلود رایگان تايپوگرافي روز جهانی اهدای خون در ادامه مطل
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین مطالب

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی