محل تبلیغات شما

نتایج جستجو برای عبارت :

مظهر لمپنیزم از اسارتگاه رجوی به میدان می آید

مظهر لمپنيزم از اسارتگاه رجوي به ميدان مي آيد موضوع : مقاله بعد از سالیان با کمال تعجب مهوش سپهری مسئول اول سابق فرقه رجوي و هم ردیف مریم قجر در رابطه با مرگ مهسا امينی موضعگیری کرده است. رجوي این فسیل را سالها به حاشیه رانده بود و در طی سالها صدایش در نمي آمد. حال او را از غار بیرون کشید و به او دستور داد تا پیامي بدهد.
آمادگاه یا اسارتگاه اشرف ؟ موضوع : مقاله آقای علی جهانی آلمان مدتی است که سران فرقه و بطور خاص مریم عضدانلو سرکرده فعلی این سازمان فرقه گرا و تروریستی اسم اردوگاه اجباری در ناحیه مانز در کشور آلبانی تحت عنوان اشرف سه را آمادگاه نام گذاری کرده است. البته مي دانید که آمادگاه در اصطلاح نظامي محلی هست که نیروهای نظامي برای یک عملیات آخرین آمادگی های خود را انجام داده اند و منتظر فرمان حمله هستند.
روزتولد وجود مقدسه حضرت زهرا (سلام الله علیها) است، سخن گفتن در مورد این شخصیت عظیم بسیار دشوار است ، ایشان یک زن بود، آنچنان که اسلام مي‌خواهد. و در همه ابعاد گوناگون "زن بودن" نمونه شده است.  ایشان مظهر یک "دختر"، در برابر پدرش.  مظهر یک "همسر"، در برابر شوهرش.  مظهر یک "مادر" ، در برابر فرزندانش  مظهر یک "زن مسئول"، در برابر زمانش و سرنوشت جامعه‌اش.  بله اوکوثر است، همان گونه که در قرآن از او به این نام ذکر شده است. کوثر» به معنای خیر کثیر و
داستان ناتمام فرار اسماعیل دیدار صميمانه در منزل آقای مرتضی پورحسن از برادران چشم انتظار اسماعیل پورحسن از اعضای اسیر رجوي در آلبانی موضوع : مقاله اسماعیلی پورحسن کویخی کیست ؟ اسماعیل پورحسن کویخی فرزند علی پورحسن و زهرا توسلی متولد 27 / بهمن / 1344 بشماره شناسنامه 828 در حین خدمت مقدس سربازی درعملیات خرابکارانه مشترک صدام و رجوي مورخه 28 خرداد 1367 درمنطقه مهران به اسارت دشمن درآمد وبه اردوگاه کاراجباری اسارتگاه اشرف مضمحل شده منتقل شد وهم اکنو
ميم حجری ۴۹۶ سنگ سخنگو از اینکه دخترم حالم بهم ميخوره سگ سخن جو همه ستمدیدگان تاریخ به دلیل بی خبری از تئوری رهایی همين حس تو را داشته اند: سیاه پوستان به نفرت از خود رسیده اند و سعی کرده اند پوست خود را به ترفندی سفید کنند. یهودیان سعی کرده اند هویت خود را پنهان دارند. در حالیکه سیاه پوستان مظهر زیبایی و یهودیان مظهر فرزانگی بوده اند. عیب از خود آنها نبوده است. عیب از سیستم اجتماعی حاکم بوده است.
نگاهی به پیام 14 آبان مسعود رجوي موضوع : مقاله در این مقاله قصد داریم در مورد پیام چند خطی رجوي در روز 14 آبان 99 یعنی یک روز بعد از انتخابات آمریکا بپردازیم . رجوي در پیام خود عنوان ميکند که سرنوشت ایران با قیام فرزندان رشیدش در ميدان فدا و مجاهدت نوشته مي شود کس نخارد پشت ما ، شورشگران پیروزی مي سازند !!!.
سازمان حنیف و مسعود ؟ جمع بی ربط دو متضاد حنیف با مظهر هرگونه شاهنشاهی و وابستگی مخالف بود ولی رجوي ها نه! موضوع : مقاله تصور نفرمایید که هدف نویسنده ی رجويست که من سخنان عمده ی او را مورد نقد قرار داده ام، ميخواهد تاریخ یادمان داده و بما کمک کند که ازاین گذشته، بعنوان چراغ راه حال وآینده استفاده کنیم! هدف او صرفا وصرفا بیان نصف ونیمه ی حقایق وبعضی دیگر از قضایا که ميزان صحت وسقم آن محل خدشه است و استنتاج خود خواسته بنفع مسعود ومریم است.
کتاب پایی که جا ماند» خاطرات خودنوشت سیدناصر حسینی‌پور که از سوی رهبر معظم انقلاب به عنوان یک روایت استثنایی از حوادث تکان‌دهنده اسارتگاه‌های عراق تعبیر شده، به چاپ هفتادم رسید. سید ناصر حسینی‌پور در شانزده سالگی، در آخرین روز‌های جنگ، در جزیره مجنون به اسارت عراقی‌ها درآمد. وی در طول دوران اسارت شاهد وقایع تکان‌دهنده و دردآوری بوده و سعی کرده است دیده‌بان اتفاقات و حوادث ماندگار و درس‌آموز اسارت باشد و رفتار‌های خوب و بد عراقی‌ه
نه به رجوي در کمپ باقرزاده . شهریور 1380 موضوع : مقاله سید امير موثقی، کانون اوا، یازدهم سپتامبر 2020:… به خوبی ميدانستم نه گفتن به رجوي یعنی تف کردن به سر تا پای فرقه بد نام رجوي و در آن زمان که فرقه داشت با ایجاد خفقان تشکیلاتی که یا در مناسبات بمان و یا برو ایران من این حصار و طلسم خفقان را در هم کوبیدم و در برابر رجوي گفتم ميخواهم برم ایران.
چرا مریم رجوي فقط با شبکه های مورد علاقه خود مصاحبه انجام مي دهد ؟ دروغهای مریم رجوي از دهان یک قلم زن معلوم الحال موضوع : مقاله یکی از قلم بدستان خوش نشین فرقه رجوي به نام سهیلا دشتی این بار برای اینکه خودش را همسو با مریم رجوي و دستگاه دروغپردازش نشان دهد مطلبی با عنوان ملتی که تاریخ خود را نداند مجبور به تکرار اشتباهات خود خواهد بود” نوشت.
دعای رجوي برای ترامپ أَمَّنْ یُجِیبُ الْمُضْطَرَّ إِذا دَعاهُ وَ یَکْشِفُ السُّوءَ، دعای فرقه رجوي برای بهبودی ترامپ موضوع : مقاله رجوي با دادن اطلاعات مهم نظامي و جغرافیایی بزرگترین خیانت را به ایران کرد و کشورهای غربی را مفت و مجانی به بزرگترین منبع اطلاعاتی محرمانه کشورمان رساند. و برای همين سازمانهای جاسوسی دنیا از یک دهه پیش تصميم گرفته بودنند،که سازمان از هم پاشیده ی رجوي را به هر قیمت که شده سر پا نگهدارند .
موشکی که رجوي بیش از دو دهه از آن یاد کرده، اکنون در چه وضعیتی قرار دارد سی مهر 72 و هوا کردن بادکنکی به نام مریم رجوي موضوع : مقاله با شروع سال 1372 رجوي به مانند گذشته در شب عید باز هم وعده سرنگونی داد و این شعار بعد از گذشت شش ماه پوچ از آب در آمد. وی برای اینکه خطش را پیش ببرد در ششم شهریور سال 72 در بغداد نشست شورا برگزار نمود و در آن جلسه مریم رجوي یعنی زن سوم خود را به عنوان رئیس جمهور موقت انتخاب نمود
رجوي و شعار مسخره کس نخارد پشت ما موضوع : مقاله رجوي در جریان شمارش آرا در آمریکا به یکباره به یاد شعار کس نخارد پشت ما افتاده است . او فکر مي کند اگر ترامپ به قدرت نرسد تمام بساط وی در کشور آلبانی جمع شده و اعضای نگون بختش دچار مسئله داری خواهند شد . اما داستان فلسفه کس نخارد رجوي از کجا و چگونه مورد استفاده قرار گرفت .
جرم احسان بیدی از دیدگاه فاشیستی رجوي موضوع : مقاله فراق: این روزها به جهت دستگیری مجدد احسان بیدی توسط پلیس تحت امر فرقه رجوي در کشور آلبانی، شاهد هستیم که سایت ها و بلندگوهای ضد انسانی رجوي شروع به فرافکنی و کشیدن جیغ های بنفش هستند، گویی که خبر بسیار مسرت بخشی به آنان رسیده است.
مریم رجوي و ادعای پوشالی حقوق بشر موضوع : مقاله بعد از قتل جوانی در مشهد باز هم دستگاه تبلیغاتی رجوي به کار افتاد و به نقل از مریم رجوي اطلاعیه ایصادر کرده است سراسر دروغ و تناقض. مریم رجوي که دم از حقوق بشر مي زند همان کسی است که دستش به خون صدها و هزاران انسان بی گناه آلوده است. نماینده ی فرقه ای است که هزاران انسان بی گناه را به دور از کوچکترین حقوق انسانی شان زندانی کرده است و رابطه شان را با دنیای بیرون به کلی قطع نموده.
وارونه گویی در سخنرانی مریم رجوي موضوع : مقاله سلام و وقت بخیر و با آرزوی تندرستی و سلامتی برای خوانندگان محترم. در هفته ای که گذشت مریم رجوي سرکرده فرقه تروریستی رجوي طی یک سخنرانی که برای مخاطبین خود در دنیای مجازی داشت خواهان احقاق حقوق بشر در ایران و لغو حکم اعدام از سوی جمهوری اسلامي ایران گردید.
در بدو ورود به مجاهدین از من هم امضای خون و نفس گرفتند مسعود رجوي، مرگ و خونریزی بیشتری را مي خواهد موضوع : مقاله از همان روز اولی که به ارتش رجوي پیوستم، مثل همه از من هم امضای خون و نفس ، گرفته شد که به آن کسر رهائی مي گفتند، یعنی کسری که در صورت آن خون و در مخرج آن نفس نوشته مي شود! بدین معنی که خون همه ، یعنی مرگ و زندگی همه متعلق به رهبری (مسعود رجوي ) و نفس همه متعلق به مریم رجوي مي باشد
دل بستگی رجوي به دشمنان ایران و مجاهد تاریخ دار! موضوع : مقاله بخشعلی علیزاده، انجمن فراق، سیزدهم نوامبر 2020:… فارغ از این داستان ما در کنار این موضوع شاهد آن بودیم که فرقه رجوي چگونه از وضعیت پیش آمده سوء استفاده کرده و با فریب و نیرنگ افراد تحت اسارت خود را به باقی ماندن در تشکیلات تشویق مي کند تا که به سر رسید گفته شده رجوي طاقت بیاورند. قابل توجه دوستان، سالهاست که رجوي با همين شیوه توانسته کسانی که در داخل فرقه هستند را فریفته و در داخل نگ
ریزش مستمر، محصول دوران پسا عراق در فرقه ی قرون وسطائی رجوي موضوع : مقاله بعد از سقوط صدام حسین دیکتاتور عراق و ارباب مسعود رجوي، اصرار رجوي برای ماندن در عراق و اشرف فقط برای حفظ نیروهای باقی مانده بعد ازجنگ عراق بود. مسعود رجوي شب و روز در تلاشی مستمر و مجنونانه بود که باید سازمان در عراق جدید برای خود جائی باز کند و وارد معادلات ی شده و خود را در عراق تثبیت کند!
خانواده ؛ طناب دار آقای رجوي و خانم عضدانلو موضوع : مقاله همانطورکه مي دانید رجوي دشمن خانواده وعشق وعاطفه ورابطه انسانی نشأت گرفته ازعواطف است. ازطرف دیگرموجودات خلق شده درذات خود ازعواطف برخوردارهستند زیرا بدون عواطف وروابط خانوادگی جهان نمي تواند ادامه پیدا کند هم ازجهت تولید مثل وهم بخاطربقا نسل این وسط یکی پیدا شده بنام اقای مسعود رجوي ومي گوید
شاخص های خفقان، سانسور و … در فرقه رجوي موضوع : مقاله برای پرداختن به این بحث ابتدا باید فهم کرد که آیا فرقه رجوي اعتقادی به حقوق انسانی دارد یا خیر؟ ابتدائی ترین حقوق انسانی اعضای در درون مناسبات به رسميت شناخته نمي شود! ضوابط و قواعد تشکیلاتی که از سوی مریم رجوي در درون مناسبات ساری و جاری است سبب محدود کردن افراد و ارتباطات آنها با یکدیگر شده است .
رجوي و شعار مسخره کس نخارد پشت ما موضوع : مقاله رجوي در جریان شمارش آرا در آمریکا به یکباره به یاد شعار کس نخارد پشت ما افتاده است . او فکر مي کند اگر ترامپ به قدرت نرسد تمام بساط وی در کشور آلبانی جمع شده و اعضای نگون بختش دچار مسئله داری خواهند شد . اما داستان فلسفه کس نخارد رجوي از کجا و چگونه مورد استفاده قرار گرفت .
ترس رجوي از پیروزی دمکرات ها در انتخابات امریکا موضوع : مقاله رجوي تاریخا تا حالا پشت هر کاندیدی رفته آن کاندید سوخت و از دور خارج شد. در عراق به وفور داشتیم! در اشرف که بودیم من شاهد حمایت مستقیم فرقه رجوي از کاندیداتورهای مورد نظرش در عراق بودم البته برای ما اعضای سازمان به یک عادت تبدیل شده بود. در محفل خودمان اشاره مي کردیم و باخت کاندید مورد نظر سازمان را به یکدیگر من باب مسخره تبریک مي گفتیم .
    ۱) اولین وظیفه هر انسان شناسائی و عرفان مظهر حقیقت عصر است.   ۲)  اساس جميع کارهای خیر و مبداء جميع حسنات عرفان مظهر حقیقت است.                   ۳)  عرفان مظهر حقیقت و شناسائی حقیقی به تبعیت از اوامر و احکام اوست.                     ۴) عرفان و عمل باهمند و یکی بدون دیگری ثمری نمي بخشد.            ۵) هدف اصلی زندکی شناسائی حقیقت و  وصول به کمالات و خدمت به خلق است.                ۶)  احکام وسیله تربیت است و نه هدف.           
فرقه منحط و پوسیده رجوي موضوع : مقاله ابتدا به آقای باقر محمدی که اخیراٌ جدایی خود از فرقه رجوي را علنی نمود تبریک مي گوئیم. چون بالاخره بعد از سالیان دریافت که رجوي ها چگونه سعی نمودند ارتباط اعضای خود را با فریبکاری و حقه بازی با خانواده ها قطع کنند . این جدایی مي تواند بیانگر اميدی دیگر برای بقیه باشد که در آینده شاهد ریزش بیشتر نیرو در اشرف سه باشیم . lt;STRONG gt; lt;SPAN style="font-family: tahoma,arial; font-size: x-small;"
چرا مریم رجوي در مورد قرارداد صلح خفه خون گرفته است؟ موضوع : مقاله بعد از گذشت چند روز از امضای صلح بین امارات و بحرین با دولت صهیونیست اسرائیل در محوطه کاخ سفید و با حضور ترامپ در 15 سپتامپر 2020 مریم رجوي و شوهر فراریش در این باره خفه خون گرفته و سعی دارند با سکوت از کنار مسائل مهم منطقه عبور کنند .
اگر خواهر، برادر و مادر و پدر خانواده نیستند پس چه کسی خانواده است؟ وحشت دیوانه وار رجوي ها از خانواده ها و جداشدگان موضوع : مقاله بدنبال اعلام جدایی آقای باقر محمدی از فرقه تروریستی رجوي، رجوي ها همانند تمامي نمونه های قبلی اقدام به لجن پراکنی و فرافکنی علیه وی نمودند. در سناریویی که دستگاه تبلیغاتی فرقه به دستور رجوي ها به اجرا گذاشت، تلاش شد تا آقای محمدی را بعد از 32 سال عضویت در فرقه، به عنوان مأمور وزارت اطلاعات ایران معرفی نمایند!!!
مجاهدخلق، مزدور وزارت اطلاعات ؟ – اطلاعیه خودافشاگر مریم رجوي موضوع : مقاله سناریوی کثیف فرقه خیانت کار رجوي این بار علیه یک عضو قدیمي خود: وقتی عضو ۳۰ ساله، یک شبه مزدور مي شود! فرقه خیانتکار رجوي اخیرا اطلاعیه ای منتشر کرد و به صورت حقه بازانه ای نوشت فردی به نام ب. پ (بیژن پولادرگ) توسط پلیس آلبانی به جرم جاسوسی برای ایران دستگیر شده است. سپس در چند سطر پایین تر و در اواسط اطلاعیه مجبور شد به سوابق وی اشاره نماید و مُقِر بیاید که نامبرده از
فراخوان های بی محتوای مریم رجوي موضوع : مقاله مریم رجوي طی فراخوانهای کشکی خود این بار به سراغ مراجع بین المللی رفته و از آنان درخواست نموده که از زندان های ایران بازدید نمایند!! البته بازدید از زندان ها عملی خوبی است چرا که خیلی از سمپاشی های کاذب و مخصوصاً دروغ هایی که فرقه رجوي تحویل مراجع بین المللی مي دهد و یا اینکه کشورهایی که با ایران دشمنی دارند و در بلندگوهای تبلیغاتی خود دروغ سرهم مي کنند با حضور نمایندگان بی طرف و بازدید از زندان ه
✅ مخالفت رهبر انقلاب با انجام حرکات ضدوحدت در راهپیمایی ۲۲بهمن/ بگذارید راهپیمایی ۲۲بهمن همين‌جور باعظمت باقی بماند
 
 رهبر انقلاب، صبح امروز در دیدار فرماندهان و کارکنان نیروی هوایی ارتش:️ 
 
????یک توصیه اینکه راه‌پیمایی را مظهر اختلافات قرار ندهید. وقتی پای انقلاب وسط است، اختلاف سلیقه‌ها رنگ مي‌بازد.
 
????گاهی در ۲۲ بهمن دیده مي‌شود که مثلاً جنابعالی چون از فلان آقا یا فلان رئیس خوشتان نميآيد و مي‌بینید
آغاز چرخش مریم رجوي از ترامپ به جو بایدن موضوع : مقاله کمتر کسی در این سالیان فراموش کرده که مریم رجوي چگونه با آمدن دونالد ترامپ به کاخ سفید، ارتباط بسیار نزدیکی با یاران وی برقرار کرد. رابطه ای که پیش از آن هم سالها ادامه داشت و با آمدن ترامپ، شکل دیگری به خود گرفت. مهمترین لابی های آمریکایی مریم رجوي که پس از سقوط صدام به حمایت گسترده از مجاهدین پرداختند، رودی جولیانی و جان بولتون بودند که با گرفتن دستمزدهای هنگفت، در حمایت از ایشان سخنران
سواستفاده از اعتبار درگذشتگان کار هميشگی فرقه رجوي موضوع : مقاله یکی از جاه طلبی های فرقه رجوي همواره این بوده که از نام کسانی که در بین مردم اعتبار و محبوبیت دارند پس از مرگشان سواستفاده کرده تا به خیال خام خود برای خودش هم اعتبار کسب کند، بایستی تاکید کنم که در فرقه رجوي نه هنرمند و نه هنر هیچگونه جایگاهی نداشته و ندارد، در این فرقه قرون وسطایی متخصص هم هیچ جایگاهی نداشته و ندارد، در دورانی که در بند اسارت این فرقه بودم، در اردوگاه اشرف کس
اینجا خواب ها را زندانی مي کنند موضوع : مقاله وقتی به پای حرف جدا شده های از جهنم رجوي مي نشینیم سخنانی مي شنویم که باورش بسیار سخت و خارج از تحمل هر انسان مي باشد. طبق گزارشاتی که رها یافتگان از تشکیلات رجوي داده اند و همچنین رسانه ها را در جریان قرار داده و مي دهند، در تشکیلات فاشیستی رجوي افراد را با کنترل ذهن نگه مي دارند.
مجاهدین – 5 مهر 1360 – تا توانستند کشتند و تخریب کردند و آتش زدند اقدامات کور تروریستی فرقه رجوي در روز 5 مهر 1360 موضوع : مقاله یکی از صفات بارز فرقه رجوي، تروریست بودن آن است که در اقداماتی همچون ترور کور ، بمب گذاری ، عملیات انتحاری و … خود را نشان مي دهد. خشونت طلبی جزء جدایی ناپذیزی از رجوي هاست.
عزت ابراهیم، مسعود رجوي و خاطراتی از قرارگاه اشرف اهدایی صدام حسین صدام حسین، عزت ابراهیم الدوری و رجوي موضوع : مقاله رحمان محمدیان ، تیرانا ـ سایت نجات یافتگان از مجاهدین خلق در آلبانی ـ ایران آزادی ـ 11.11.2020 چند روز پیش خبرگزاری ها فوت عزت ابراهیم الدوری معاون صدام را از قول دختر صدام و یکی از شاخه های حزب بعث را اعلام کردند. وقتی که رجوي به قول خودش برای استفاده از امکانات بالقوه عراق بر علیه دولت ایران به عراق رفت جنگ بین ایران و عراق در جر
مریم رجوي، چاره ای جز پرت و پلا گویی ندارد – قسمت چهارم و پایانی موضوع : مقاله مریم خانم به سخنان تکراری وتهوع آور خود چنین ادامه ميدهد : شورای ملی مقاومت به‌ این تعهد وفادار است که هدف‌اش نه کسب قدرت بلکه انتقال قدرت به‌ مردم ایران است . اولا سازمان مجاهدین اسبق و باند و فرقه ی رجوي فعلی ونه شورای مقاومت که عملا وجود خارجی ندارد. ثانیا ، ازابتدای پیروزی انقلاب بزرگ 1357، سازمان مجاهدین ذره ای حق برای دیگران قایل نبود و رهبری را ملک مطلق مس
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین مطالب

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی